TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
    Sibulaplix
    Member

kikukast ei tea suurt kedagi ammuaega, ta nii kadunud…viimati oli jutt, et ikka lähme koos ja kutsegio sai sebitud talle ka….
    mul on juhised käes, et kuidas ja mis ja kostüüme on olemas…aksessuaarid veel tuleb teha, aga tekki võite hiiilida värin hinges, et kas on teie lapikesi ka näha :D

Member

Ma tulen värisema sinna :P Lasen kaamera keerata otse Sibulaplixile :P

Member

oi tuletage vahetult enne siin ka meelde, et kõik end ikka teleka ette seaksid 😉

Sibulaplix
    Member

ahjaa, tähtsa sündmuse puhul lasin uued juuksed ka omale teha :P

Member

pilti, pilti sibulaplix !icon_b055

Kuradike
    Member

Emadepäeva kontsert ETV-s pühapäeval kell 12
    http://www.etv.ee/index.php?0542489

Member

juba ootan

Sibulaplix
    Member

teki üle andmine toimub nii orienteeruvalt kell 13.05….või piisut hiljem

Susa
    Member

Selline mõte, et jube vahva oleks, kui selle tekiandmise hetke saaks kuidagi niimoodi linti võtta, et see näiteks YouTube üles saaks panna.
    Ise ei kujuta muidugi ette kuidas see käia võiks, aga äkki kellelgi on tarku video ja itimehi ;)

Member

Kogu see ülekanne läheb salvestamisele. Kui vaja siis saan just selle teki osa välja võtta ja kellegi abiga netti riputada.

Hetty
    Member

See oleks hiiglama vahva!

Susa
    Member

@Trika wrote:

Kogu see ülekanne läheb salvestamisele. Kui vaja siis saan just selle teki osa välja võtta ja kellegi abiga netti riputada.

Väga-väga kift! Seda hetke oleks lahe mitu korda üle vaadata :D

Sibulaplix
    Member

kikukas teatas täna mulle, et tema ei saa kahjuks tulla minuga koos, aga ma võtan kaasa teise tubli tegija, Freddy :D

Member

oh, ka väga tore 😆 (icc, ma mäletan täpselt, kuidas “keegi” kokkutulekul ütles, et tema võib küll kokku heegeldada, aga üle andma küll ei lähe) :P

Member

@Muhv wrote:

oh, ka väga tore 😆 (icc, ma mäletan täpselt, kuidas “keegi” kokkutulekul ütles, et tema võib küll kokku heegeldada, aga üle andma küll ei lähe) :P

Ma mäletan ka seda 😆

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 316 total)
  • The topic ‘TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)’ is closed to new replies.