TK: Kingi Eesti lapsele üks tore asi!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus TK: Kingi Eesti lapsele üks tore asi!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 206 total)
  • Autor
    Postitused
    pisikepatsik
    Member

Minul ka valmis täna üks padi. Tundub, et saarlastel on padjavabrik tööle pandud 😆

-lola-
    Member

Nagu padjaklubi kohe jh 😆
    Aga sellest pole ju miskit, kuna inimene suurema osa oma elust maha magab -siis ei ole “kaisupadi” teps mitte vähetähtis 😉

Member

Mind võib Viljandimaa alla kirja panna. Ma lapsena seal palju suvesid veetnud ning Viljandi alati väga südamelähedane olnud.

Member

Esimene asi peaaegu juba poolest saadik valmis.

Mis te arvate, sobib selline asi üldse :?: Mõne printsessikleidi teeks ka veel. Edasi joonistagu ise.

-lola-
    Member

Mis te arvate, sobib selline asi üldse :?: Mõne printsessikleidi teeks ka veel. Edasi joonistagu ise.

Väga kena- nii tuleb enda lapsepõlv meelde c555r4

sniff
    Member

@Kristab wrote:

Andke nõu, mida ise teete

Mina teen stressijäneseid ja stressipallikesi. Kui materjali leian, siis v-olla pehmeid helkureid. Seepärast on stessijänesed, et topin krudisevat materjali sisse, et laps saaks mudida.

virbi
    Member

Paar pilti ka blogis

Member

@sniff wrote:

Vaatan, et idavirukatest on kirjas ainult riinukas. Kuna ma olen põhine idavirukas ja harjukatel rahvast niigi, siis palun mind tõsta idavirukate gruppi.

tubli Sniff, mul on sinu pärast hea meel smile_som
    ma ei tea kas meie kohalikud on nii hõivatud või nad ei ole siia teemasse sattunud…

Member

tüdrukutele mul isegi mõtteid on (pinalid, nukud, kaisupadjad jne), kuid kas kellelgi on häid mõtteid, mida saaks poistele teha?

luiselotte
    Member

Äkki võiks foorumis väikese küsitluse teha, millega mängivad (mängiksid) väikesed poisid. Siin on ju küllaga poiste emasid, kes kindlasti oskaks oma kogemustest nõu anda. usun, et mõned multikategelased läheksid kindlasti peale. Minu kolme-poolesel tütrel on näiteks hetkel Käsna-kalle vaimustus.

mannu
    Member

mannu -Jõgevamaa

Member

@luiselotte wrote:

Äkki võiks foorumis väikese küsitluse teha, millega mängivad (mängiksid) väikesed poisid. Siin on ju küllaga poiste emasid, kes kindlasti oskaks oma kogemustest nõu anda. usun, et mõned multikategelased läheksid kindlasti peale. Minu kolme-poolesel tütrel on näiteks hetkel Käsna-kalle vaimustus.

minu 3st poisist 2 suuremat on väga ämblikmehe ja supermani fännid :) samas ka silmadega autod (see auto multikas) on väga pop värk ;)

Member

aga kuidas neid küll järgi teha :?

Member

väiksematele poistele koerad, suurematele… mingi maduuss? issver, ma ei tea… koerad igal juhul

sniff
    Member

Lasin ennast küll Harjumaa alt idavirukate alla tõsta, aga eile sain valmis omaalgatatud projekti, mis läheb Haiba Lastekodule. Ehk sobib see ka siia.
    Lähemalt juttu MINU BLOGIS.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 206 total)
  • The topic ‘TK: Kingi Eesti lapsele üks tore asi!’ is closed to new replies.