TK: Kingi Eesti lapsele üks tore asi!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus TK: Kingi Eesti lapsele üks tore asi!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 206 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Ma mõtlesin pikalt ja olen end valmis Pärnu heaks üles andma!

lilleriin
    Member

minuliisu – Koerus peaks olema ühte korterelamusse ehitatud perekodu, kus vanemliku hooleta lapsed elavad. praegu peaks neid umbes 12 last seal olema. Vähemalt internetist leitud andmete põhjal, 2007 detsembrist pärinev info on see.

Member

Mina heegeldasin kollase sõber-ussi. Ketiga, et saaks nt pükste või koolikoti külge kinnitada- seega on sõber alati kohal, kui teda vaja on :)

virbi
    Member

Ma pole küll suurem asi organiseerija kuid kuna mul on olnud aega maad uurida siis annan teada et Pärnu Pereabikeskus võtab 1 juunil vastu meie tehtud asjad. Vajadusel (kui teisi soovijaid pole) võin kokku koguda ja üle anda aga kuna mul selliste asjadega kogemused puuduvad siis kõik nõuanded oodatud!
    Minu nime võib Pärnu alla lisada.

Member

Näed, vaatan et minu nimi on ka kirjas… ja lepatriinuga kohe. 8) (mis see smile_led tähendab?)

Sibulaplix
    Member

ilmselt tähendab see triinu, et sa vead haapsalu asja…. :D

Member

Aga kas siin bannerit polegi?

Member

Kui virbi ei saa, siis võin põhimõtteliselt küsida pereabikeskusest, olen Irene Petersoniga nii ehk naa tööasjus suhelnud. Ainult et siis oleks kena, kui meid saakski nii palju, et meil oleks ka midagi neile üle anda, tühju sõnu ka puhuda ei taha…

virbi
    Member

Mul on juba küsitud ja nõusolekki olemas, ainult et suunati ühe teise inimese juurde viimaks. Nüüd oleks vaja näpud tööle panna!
    Asja võiks vedada siiski keegi kes sellest midagi jagab, minul pole mingitki kogemust ega teadmist, mis ei tähenda et ma mõnda mänguasja valmis ei teeks!

Member

Ma rääkisin ka Irene Petersoniga natukene ja nemad tahaksid teada, kes see inimene on, kellega nad siis suhtlema jäävad selle projekti osas.
    Kui keegi teine initsiatiivi üles ei näita, siis ma põhimõtteliselt võin seda teha. Aga kui leidub pärnakas, kes suure innu ja heameelega projekti eest vedama hakkab, siis palun :)

Member

Tere, Anniki ja virbi!
    Tundute mõlemad asjalikud ja saaksite kindlasti vedamisega hakkma, aga kellele lisan lepatriinu? Kas leiaksite kuidagi kompromissi? :)

Member

@imbi wrote:

Tere, Anniki ja virbi!
    Tundute mõlemad asjalikud ja saaksite kindlasti vedamisega hakkma, aga kellele lisan lepatriinu? Kas leiaksite kuidagi kompromissi? :)

Kõik kes üle võib Pärnumaale anda 😆 😆 😆

Member

Olgu, kas see tähendab, et hakkate kahekesi Pärnumaa projekti vedama? Kas lisan mõlemale smile_led ? :D

sniff
    Member

Osalen ka – Harjumaa

sniff
    Member

@sniff wrote:

Osalen ka – Harjumaa

Vaatan, et idavirukatest on kirjas ainult riinukas. Kuna ma olen põhine idavirukas ja harjukatel rahvast niigi, siis palun mind tõsta idavirukate gruppi.
    Materjal olemas, idee ka. Kui muude projektidega rahulikumaks läheb, siis hakkan vorpima.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 206 total)
  • The topic ‘TK: Kingi Eesti lapsele üks tore asi!’ is closed to new replies.