Tikkimismasin

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Tikkimine Tikkimismasin

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Autor
    Postitused
  • #178701 Reply
    Pireparm
    Member

http://www.pfaff.com/ru/images/content/embroidery_machines/Creative-2_0_startpage.jpg Käsitööühingule ostsime sellise tikkimis-õmblusmasina. Töötab hästi

#178702 Reply
    Member

Minul on juba aastaid Tallinna Husgvarna esindusest ostetud tikkimismasin, mis nii õmbleb kui ka tikib. Olen masinaga väga rahul ja kui miskit mureks on olnud siis olen alati abi saanud sealtsamast Husgvarna poest. Aeg ajalt müüakse seal ka kasutatud tikkimismasinaid, mis on hinna poolest palju soodsamad kui uued.

#178703 Reply
    Guest

Vartsi läheb väga soodsalt müüki Husqvarna Designer I USB. See on väga hea ekraaniga masin st. näed ekraanilt pilti, mida tikid.
    Masinaga saab nii tikkida kui ka õmmelda!

Omadused ja Võimalused

EKSKLUSIIVNE SENSOR SÜSTEEM;
    EKSKLUSIIVNE SENSORIGA PRESSJALG
    Tõuseb ja laskub alla automaatselt iga õmblusviisi kasutades.
    Neli positsiooni: üleval, üleval lisakõrgusel, kerge tõste ja all.
    Käed on vabad juhtimaks kangast.

EKSKLUSIIVNE SENSORIGA PRESSJALA KÕRGUS
    Hoiab pressjala kõrgust materjalist.

EKSKLUSIIVNE SENSORIGA PRESSJALA SURVEVALIK
    Automaatselt valib õige surve vastavalt õmmeldavale kangale.

EKSKLUSIIVNE ÕMBLEMISE NÕUSTAJA
    Sisesta riide tüüp ja õmbluse tüüp ning sulle asetatakse automaatselt õige õmbluspiste, piste pikkus ja laius, niidipinge, õmblemise kiirus ja pressjala surve. Õmblust saad muuta vastavalt vajadusele igal ajal.

VÄRVILINE PUUTEEKRAAN
    Lihtsalt puuduta näpuga värviekraani valimaks menüüst pistet või erinevaid õmblusvõtteid. Näitab tikitavat pilti – vaata ja muuda seadistusi enne tikkimist vastavalt soovidele.

KAKS TIKKIMISRAAMI KAASAS
    Valmista tikandeid kahe komplektis oleva erineva tikkimisraamiga. Suur ja väike.

SISSEEHITATUD PROGRAMM CUSTOMIZING
    Ühenda ja paiguta tikandid ja kirjad otse õmblusmasina värvusekraanil. Salvesta tikandid floppyle edaspidiseks kasutamiseks.

EKSKLUSIIVNE NIIDILÕIKUR
    Automaatselt katkestab masin ülemise õmblusniidi tikkimisel tikkimisniidi vahetuseks.

VAATA ENNE KUI ÕMBLED
    Ekraanil näed piste kujutist ja seadistust. Võid ise seadistusi muuta vastavalt soovile.
    Soovitab õiget pressjalga.

VALMISTATUD ROOTSIS
    Husqvarna Viking on tootnud kõrgkvaliteetseid ja tipptehnoloogiaga õmblusmasinaid juba üle 130 aasta.

FIX FUNKTSIOON
    Vajuta FIX , et peatuda ja lõpetada õmblus siduva pistega.

STOPP FUNKTSIOON
    Vajuta STOP nuppu õmbluse lõpetades, seob automaatselt ära ka õmbluse lõpp-piste. Hea kasutada pistete kinnitamiseks näit. lapitöödel.

AJUTINE JA PIDEV TAGURPIDI ÕMBLUS
    Vajuta tagurpidi õmblemise nuppu õmbluse kinnitamiseks. Vajutades nuppu kaks korda saad pideva tagurpidiõmbluse.

KIIRUSE REGULEERIMINE
    Vajuta SPEED, et valida 5 kiirus vahel vastavalt tehnikale või oskustele. Hea õmblemise õppimiseks.

ÕMBLEMINE ILMA JALAPEDAALITA
    Vajuta START nuppu ja õmble ning peata õmblemine. Pikkade sirgete õmbluste õmblemiseks.

NÕEL ÜLAL / ALL
    Seadista õmblusmasina seismajäämine kas nõel ülemises või alumises positsioonis. Jalapedaali puudutus tõstab või langetab koheselt nõela.

ALUSTAMINE ALGUSEST
    Vajuta alustamise nuppu, Re-Start, et õmmelda pistet algusest. Kõik piste juures tehtud muutused on muutumatud

AUTOMAATNE ISEREGULEERUV NIIDIPNGE
    Designer I reguleerib ise paika niidipinged vastavalt kangale ja valitud õmblustüübile.

KAKSIKNÕELAGA ÕMBLUS
    Sisesta õmblusmasinasse kaksiknõela laius ja õmblusmasin automaatselt määrab ära õige piste laiuse vältimaks nõelte purunemist.

LIHTNE NIIDISTAMINE ja AUTOMAATNE NÕELA NIIDISTAJA
    Nooled juhendavad õmblusmasina ülemist niidistust. Kiire ja mugav niidistus.
    Sisseehitatud niidistaja kergendab niidi asetamist läbi nõelasilma.

ÜLEMISE JA ALUMISE NIIDI SENSOR
    Designer I peatub automaatselt, kui niit saab otsa või katkeb.

KIIRKINNITUSEGA PRESSJALAD
    Kiire ja lihtne, pressjalg paika ühe klõpsuga.

SENSORIGA NÖÖPAUGUJALG
    Õmbled proffessionaalsed nööpaugud. Mõõdab nööpaugu suuruse ja kanga tüübi. Peatub automaatselt. Nööpaugud on alati ühe suurused.

20 SPETSIAALSET PISTE MENÜÜD PAKUVAD SULLE ÜLE 700 ERINEVA ÕMBLUSPISTE
    Lõputu loomingulisuse võimalus. Ainult vajuta ekranile ja vali sobiv piste.

STYLUS-EKRAANIPULK
    Kasuta ekraanipulka, et oleks lihtsam valida ekranil olevaid pisteid.

PIKTOGRAMMID
    35 madalpiste elementi saab programmeerida ja paigutada loomaks dekoratiivseid pisteid ja tikkimise piktogramme.

PISTE PIKENDAMINE
    Vähenda või suurenda dekoratiivseid madal-pisteid ja piktogramme. Pistete tihedus kompenseeritakse.

PALJUSUUNALISED SPETSIAALPISTED
    Külgsuunaline pistete õmblemine võimaldab luua 36,5mm laiu dekoratiivseid pisteridu ja motiive. Programmeeri neid kasutades pistete peegelpilte.

NELJASUUNALISED PISTED
    Menüü annab 15 erinevat pistet, mida saab õmmelda 4 erinevas suunas. Õmble nelinurkseid tükke – näit. aplikatsioone.

KAHEKSASUUNALISED PISTED
    Menüü annab sirgpisteid ja tugevdatud sirgpisteid, mida saab õmmelda 8 erinevas suunas. Kangast ei ole vaja keerata, lihtsalt puuduta noolt kus suunas sa tahad õmmelda.

MY STITCHES MENÜÜ
    Tee muudatusi oma lemmikpistetele ja talleta need pistemenüüsse My Stitches.

ERITEHNIKAD
    Vali Menu V eritehnikate jaoks nagu näit. vabakäe teping, traageldused jne.

KERGE PROGRAMMEERIDA
    Vaatle oma pistete või tähtedekombinatsioone horisontaalselt, kui programmeerid neid. Vajuta kordusnuppu ja näed pisteterida suunaga, milles õmbled.

PIDEV MÄLU
    15 pidevat mälukohta, igaüks talletab 62 õmbluspistet ja üle 930 tähemärki-pistet.

25 NÕELA ASENDIT
    Sea õige nõelapositsioon ääreõmblusteks, luku ette õmblemiseks, lapitehnikaks ja spetsiaalseteks õmblusteks.

MUUDETAV PISTEPIKKUS JA -LAIUS
    Pistelaiuse reguleerimine 0-6mm ja kindlatel pistetel kuni 36,5mm-ni. Pistepikkuse reguleering 0-6mm.

PISTETE PEEGEPILDID
    Keera pisteid või programmeeritud pisteridasid piiramatute variantide saamiseks ja paremaks õmblemiseks.

ABITABLOO
    Abitabloo ütleb sulle kõike, mida sa pead teadma õmblemisest. Soovitab nõelatüüpe ja suurusi, alusriiet, nippe nööpaukudele jne.

EKRAANI SALVESTI
    SET valikust aktiviseeri ekraani lahtioleku aeg.

ERGONOOMILISELT DISAINITUD
    Kõik operatsioonid õmblusmasina esiküljel, kõik seaded näpuotsa vajutusega, lihtsad funktsiooninupud ja värviline ekraan. Ühest tükist alumiiniumkorpus on kerge, tugev, vastu-pidav ja vibratsioonikindel.

SUUR TÖÖPIND
    Ergonoomiline disain annab suurima tööpinna nii lapitekke õmmeldes, kui ka ekstra suuri projekte õmmeldes.

KÕVA KATE
    Kerge kaasas kanda ja kaitseb masinat.

#178704 Reply
    Sutsuke
    Member

Mis kogenumad sellest masinast arvavad?
    http://shop.kl24.ee/tikkimismasin/0/readmore/10266/

Soovin osta masinat, mis ainult tikib. Õmblemisfunktsiooni ei vaja.
    Samas jääb see tikkimine nö kõrvaltööks, st et vahest on mõni klient , kes soovib oma logo tootele või siis saan oma tootele vajadusel midagi tikkida. St et ei pea olema suur ja uhke masin aga peab oma töö korralikult ära tegema…

#178705 Reply
    Guest

Ei see masin, ega ka ükski teine tikkimismasin otse logo küll ise valmis ei tee. Enne tuleb logo programmeerida, selle jaoks programm maksab rohkem kui see masin.
    Ise pole seda masinat näinud, aga arvan, et paljudel on.

Otsi kellegi blogi, kellel see masin on ja siis on näha, mis töid on sellisega tehtud.

#178706 Reply
    Sutsuke
    Member

Ma seda ei eeldagi, et masin ise logo teeb. ;)
    See oli näide sellest, et mul ei oleks vaja selle masinaga teha suuri töid ja massi.
    Et kas selline masin on odav ja mõttetu nagu osta mingit 100 eurost õmblusmasinat või saaks sellega teha ka kvaliteetset tööd, see on minu küsimus.

#178707 Reply
    Guest

Abi ei oska anda, aga mul on link kust ehk saad privaatselt küsida ja täpsustada.

Küsi sealt, Ta teab millest räägib ja on nende masinatega kursis rohkem, kui keegi teine. Lisaks – ta oskab võrrelda. Kui võrdlusmomenti ei ole, siis on väga raske ju mingit hinnangut anda :)

http://www.kodukauniks.ee/foorum/read.php?33,62887,page=22

Loodan, et on kasu :)

#178708 Reply
    Member

Selle masina kohta ei oska ma midagi öelda, mul on teist marki masinad. Aga oma kogemustest võin öelda, et varem või hiljem tekib vajadus ja soov tikkida suuri tikandeid. Ehk siis ,et masinal oleks võimalik võimalikult suuri raame kasutada. Hea ju kui saab korraga tikkida ära näiteks T-särgi kaeluse (mina kasutan selleks raame 20*26cm ja 20*36cm) või midagi muud. Nii on minu jaoks lihtsam ja kindlam, et tikand õigesse kohta läheks. Uue masina ostul oli oluline kasutatavate raamide suurus ja ei kahetse. Masinat ma ei ostnud Eestist ja sain tükk maad odavamalt kätte kui oleks sama marki siit ostnud.

#178709 Reply
    Sutsuke
    Member

Kuna mul on ikkagi ma eriala olemas ja olen selles väga sügavalt sees, siis tean, et ma ei hakka tikkimisega massiliselt tegelema.
    Sellel masinal on raam 140mm x 200mm ja eraldi saab osta 200x230mm, 50×50 mm.
    Eks ma pean minema Karnaluksi kohapeale proovima ka.

#178710 Reply
    Member

Iga raamiga saab tikkida. Kuid süües kasvab isu. Väiksema raamiga tegemist rohkem.
    http://new.husqvarnaviking.com/en-US/Machines/DESIGNER-TOPAZ-30
    Alati on võimalik kasutut eset kasulikult kasutada!
    Näituseks kapsa pressiks.
    Soovitaks uurida väljamaa lehti.
    Mainad on siiski tehnika, elik nii kuis juhtub.
    Ühed kiidavad, teised laidavad.

#178711 Reply
    Guest

Sutsuke kas oled selle Janome tikkimismasina juba ära ostnud? Tuleksin hea meelega vaatama, kui juhtun Märjamaalt mööda sõitma.
    Ma käisin seda masinat ühes poes vaatmas, müüja käima kahjuks keeldus panemast.
    Ilmselt on ta meie turul hea valik hobimasinaks, just soodsa hinna tõttu. Ostmisel tuleks garantii teostaja ja garantiiaja kohta selged vastused saada. Ma usun, et seda masinat on ka kõige rohkem viimasel ajal Eestis müüdud.

Muidugi võrrelda millegiga oskaksid ainult need, kellel on mõne muu masinaga kogemust, aga kõnealuse Janome ostjad on enamasti ikkagi algajad, kel igasugune varasem kogemus puudub. Arvatavasti seetõttu pole ka siin foorumis keegi endast teada andnud, kel see masin ikkagi olemas on, et ise alles õpivad selle võimalusi tundma.

#178712 Reply
    Sutsuke
    Member

Ma ei ole üldse jõudnud sellega tegeleda. Kui beebi natuke kasvab, siis lähen Karnaluksi proovima. Eks annan siis teada.

#178713 Reply
    Guest

seal käisingi, proovida seal midagi ei saa. Osta karbitoode ainult.

#178714 Reply
    Sutsuke
    Member

Huvitav! Ma suhtlen Antoniga üle, kas saab proovida või mitte.

#178715 Reply
    Sutsuke
    Member

Eeee, võib olla on rumal küsimus aga….eile uurisin veel ja jälle seda Janome tikkimismasinat. Tekkis küsimus, et kuidas see masin teeb mitmevärvilist tikandit? On ju üks nõel ainult ja üks niidirull masinapeal? Kas siis esmalt tehakse ühe värviga ja siis teise värviga?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
Reply To: Reply #178702 in Tikkimismasin
Your information: