Tervislik toitumine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 200 total)
  • Autor
    Postitused
  • #268204 Reply
    Member

Lynx, kui sa lapsed saad, hakkad asju teistmoodi vaatama. Ja eriti raseduse ajal toitu kindlasti tervislikult, usu, terve lapsega on endal ka elu lihtsam. 😉

#268205 Reply
    Lynx
    Member

minu raseduse ajal?

#268206 Reply
    Roheline
    Member

Pärnus müüakse Pajumäe kohupiima tooteid, täispiima ja tervislikku hapukoort, kus pole kindlasti midagi sees.
    http://www.pajumae.ee/avaleht.htm

#268207 Reply
    tripsu
    Member

@Kosmosemutt wrote:

Lynx, kui sa lapsed saad, hakkad asju teistmoodi vaatama. Ja eriti raseduse ajal toitu kindlasti tervislikult, usu, terve lapsega on endal ka elu lihtsam.

@Lynx wrote:

minu raseduse ajal?

just, just – kui sa Lynx peaksid rasedaks jääma, siis on see küll üks rämpstoidu kõrvalnähtusid
    smile_sik smile_sik smile_sik smile_sik

#268208 Reply
    Urri
    Member

smile_sik smile_sik smile_sik smile_sik smile_sik

#268209 Reply
    Member

Nii et Lynx, kontrolli oma toitumist!

#268210 Reply
    Susa
    Member

🙄
    Keegi võiks sellest teadustöö kirjutada – kuidas mehed tänu E-ainetele rasedaks jääma hakkavad. Küllap saaks sellele projektile isegi rahad taha…

Ma ei ole ammu Pärnu turul käinud. Jääb minu töö-kodu trajektoorist väga kõrvale ja on lahti samal ajal kui mina tööl olen. Aga tean, et seal müüakse jube häid piimatooteid – astelpajuga kohupiimad jms. Kodujuustud on neil ka head.

Praegu tahaks jubedalt oma kasvuhoonet, kus kasvavad tomatid! Poetomatid ei lõhna üldse nii nagu enda kasvuhoone omad. St. poetomatid ei lõhnagi ÜLDSE :)

#268211 Reply
    Lynx
    Member

Mida mul siin kontrollida on?

#268212 Reply
    Reelu
    Member

Polegi neid margariine eriti söönud pigem siis bonjured erinevate maitsetega ja sulajuustud.Viimasel ajal olen mina ka ostnud Saaremaa võid (ka teisi) ja kasutanud seda aga eks igal asjal ole omad miinused,kui unustad külmkapist välija võtta enne sööki siis pane peale kuidas tahad enne läheb see sai katki. :P
    Aga maitseb palju paremini ja on tervislikum,kui need mõtetud margariinid!
    üritan ikka tervislikke sööke teha ja nüüd olen korralikult sööma hakkanud ka võrreldes sellega,mis kooliajal oli. 😳
    Iga päev 1 x sooja sööki. Ja siis tervislikku niksi näksi õhtuti. Vahets juhtub,et patustan ka (A)
    Kuigi Tegelikult ei tohiks peale kella 18.00 enam üldse süüa need on ju kalorid,mis sealt tulevad :P

#268213 Reply
    Roheline
    Member

@Susa wrote:

🙄
    Ma ei ole ammu Pärnu turul käinud. Jääb minu töö-kodu trajektoorist väga kõrvale ja on lahti samal ajal kui mina tööl olen. Aga tean, et seal müüakse jube häid piimatooteid – astelpajuga kohupiimad jms. Kodujuustud on neil ka head.

Susa need ongi Pajumäe omad, neil on seal munade kõrval oma lett. Aga neid müüakse Selverites ka, küll mitte nii suures valikus kui turul.

#268214 Reply
    Lynx
    Member

Teile rahustuseks:

Eile kell 00:15 tegin endale Leiburi mustast leivast 2 võileiba…panin neile mingi Rakvere singi peale (ilmselt säilitusainetega) ja sinna peale rasvast Eesti juustu (tõenäoliselt E aineid täis) ja peale jõin Coca Colat ( rõve mürk)….

Langege nüüd minestusse….

#268215 Reply
    Susa
    Member

Novat – neljapäeval peale hambaarsti lähengi turult läbi ja varustan ennast igasugu hea kraamiga :D

#268216 Reply
    Mareli
    Member

Mulle see teema ka väga meeldib, loen huviga. Üritan ka võimalikult tervislikult toituda, sest näiteks kartulikrõpsud, limonaadid ja rasvane liha ei maitse mulle üldse.

Aga…..mulle väga meeldis Lynxi kommentaar oma eileõhtusest söögist ja selle peale tahtsin kirjutada ühest enda lemmikust. :D
    Mulle maitsevad jällegi väga Soome margariinid, Keijud ja Voimixid. Alates sellest päevast, kui need 20 aastat tagasi müügile tulid söön neid iga päev ja mida soolasem poes müügil on , seda parem. Ja veel maitsevad mulle need õhitud riisiplönnid, milledest võileibu teha saab. Siis ma määringi paksu kihi margariini sellel riisikäkile (kiht ei ole just sama paks, kui riisikäkk, aga palju alla ka ei jää), mida mõni inimene penoplastiks kutsub ja raputan veel soola ka peale. Pistan kõik selle pitslisse ja teen teise ka kohe kõrvale. :D

#268217 Reply
    Member

Meil käib nii, et paar korda aastas on ikka selline olukord, kus mees ja väiksem laps saadetud mõneks päevaks teise linna vanavanemate juurde. Minu esimene käik on siis üle tee bensujaama Knorri kiirsuppe ostma 😆 Igal perenaisel, kes peab kogu aeg korralikult kokkama, tuleb vist aegajalt selline isu peale.
    Margariine ma ei armasta, aga võid söön küll lusikaga pakist. Rasvast liha ei pea ma üldse ebatervislikuks, kui ma oma harjumuspärast pekikogust kätte ei saa (no paar korda nädalas vähemalt), siis muutun närviliseks. Seaprae küljest pean mina ikka saama selle rasvasema osa. Kehakaalule ei mõju see mitte kuidagi. Lapsena sõime õega niiviisi sinki, et tema sõi taise poole ja mina pekise, ja kõik olid rahul. Õnneks meil sellepärast kodus tüli ei tule, sest mees ja suurem laps pekki ei armasta, aga noorem on küll minusse, ja samuti armastab ta toorest liha nagu minagi.
    Mul tutvusringkonnas kipuvad kõik samasugused olema 😆 Soolapekki meega ja muid selliseid asju süüakse hea meelega.

#268218 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

@Kosmosemutt wrote:

Kehakaalule ei mõju see mitte kuidagi.

Õnnelik inimene. Ma ise olen küll samasugune, et peab hoolega kaalu jälgima (no et numbrid liiga mikroskoopilisteks ei läheks). Aga millegipärast kipub enamus inimesi teist sorti olema :P

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 200 total)
Reply To: Reply #268212 in Tervislik toitumine
Your information: