Tervislik toitumine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 200 total)
  • Autor
    Postitused
  • #268369 Reply
    helikene
    Member

Mida te arvate sellisest moodustisest nagu saib? (saib, saiva, saiba?)

#268370 Reply
    Sutsuke
    Member

Minule see Leiburi uus Saib ei maitsenud, oli sellise hapuka maitsega. Lisaks sisaldas ta mu meelest mingit säilitusainet ka, mida soovitatakse vältida. :? Olen pakendi ära visanud, ei saa praegu vaadata järgi.

#268371 Reply
    Roheline
    Member

Pärnus avati uus mahetoodetega kauplus Kuninga tänaval:
    Mahe Mark
    Müügil piima-leiva-liha-aedvilja jm tooted

#268372 Reply
    Susa
    Member

Superuudis! Loodan, et neil hakkab hästi minema :) Tahaks kiiremas korras külla minna.

#268373 Reply
    Roheline
    Member

Soovitan kõigile süüa ricotta tooteid, väga tervislikud ja kaltsiumirikkad:
    Eesti ricotta
    Ise olen neid juba pikemat aega tarbinud ja väga maitsevad, kõige suurem lemmik on ricotta kreem, aga seda olen leidnud Pärnust ainult vahest harva PortArturist.
    Ei tea kas ostetakse kohe ära või tellitakse seda nii vähe sisse.

http://www.eestimaafarmerid.ee/1.Ricotta%20kasulikkus.htm

#268374 Reply
    Sunrise
    Member

Põnev teema. Ajab küll taaskord esimese hooga juhtme kokku just seepärast, et tundub, et pole võimalik üldse midagi osta, aga igatahes tasub uurida-puurida ja otsida. Tartus on päris mitmeid kohti ja võimalusi, kuidas mahekaupa saada ja igasugust jama vältida, aga nende läbikäimine (ja maheringist tellimine nt) vajavad harjutamist ja harjumist. Tean omast käest, sest ise pole veel harjunud. Kui turg sügisel lõpetab, on selline tunne, et nüüd on maailmalõpp käes, poest Hispaania jms kraami ostma ju üldse ei kibele.

Aga siin oli juttu ka kosmeetikatoodetest. Püstitan küsimuse, et mida arvate The Body Shopist ja kui paljud sealset kraami kasutavad? Selle taga on ju ka looduslikud komponendid ja õiglane-eetiline kaubandus. Olen ise alles vaid kehakreemidega kokku puutunud ja need on olnud ülimõnusad.

#268375 Reply
    Urri
    Member

Üks päris pikk artikkel, kui muud ei viitsi lugeda, siis toitumisspetsialisti kommentaare tasub vast küll meeles pidada.

#268376 Reply
    Roheline
    Member

Ma olen ka Body shopi kasutanud ja rahule jäänud, aga pole neid silte uurinud.

Mulle endale meeldib Joik’i sari, ikkagi eestimaine ja puhas ja normaalse hinnaga. http://www.joik.ee/

#268377 Reply
    Susa
    Member

Riccottast – proovisime just eile Tervise Ricotta kohupiima. Tal on üsna omapärane maitse, alguses ehmatas ära :) Aga täitsa hea oli! Magustoiduks, maasikamoosiga.

The Body Shopi toodetest olen kasutanud greibikreemi. See lõhnas lihtsalt selliselt, et ei saanud ostmata jätta. Samas kasutades jäi ta minu jaoks kuivaks.
    Meil on kodus tõeline kuiva õhu probleem. Õhksoojuspump on vist viimase niiskuse välja imenud ja ainuke kreem, millest naha niisutamisel tolku on, on Elisabeth Ardeni rohelise tee kreem meetilkadega.

#268378 Reply
    Helen312
    Member

The Body Shop’i looduslikkusest ei ole siiski kahjuks mõtet rääkida. Kui olete nuusutanud looduslikke eeterlikke õlisid (kõige tihedamini kasutatakse aroomimasssaažis) ja teate, mis need purgikesed maksavad, siis saate isegi aru, et ei ole võimalik nii odavalt looduslikku toodet saada.
    Samuti suudavad nemad maasikast õlid välja pigistada, mida keegi teine ei suuda, siis minu jaoks paneb see kogu nende toodangu looduslikkuse osas küsimärgi alla.
    Aga plötserdamiseks on need tooted täitsa ok.

#268379 Reply
    Member

Body Shopi “ökosus” seisneb hoopis muus, nende enda väitel – see, et nad ei tee endale paberkandjatel reklaami, st säästavad metsa. Toodete koostist see ei puuduta.

Aga Eestimaa Farmerite uus Ricotta kohupiimapasta on tõeliselt maailma parim asi :) , vahukoore maitsega. Kui ma titeootel olin ja süda oli kogu aeg paha, siis ricotta oli üks väheseid asju, mida mu normaalselt süüa sain.

#268380 Reply
    Guest

Ricotta on ülihea – mu oma lemmik Rannu veidi soolakas, mis sobib aga vahukoorega imehästi – ainult et Eesti toodangu puhul tuleb alati hoolega vaadata säilivuse tähtaega, sest ricotta rikneb kiiresti ja võtab vastikult kibeda maitse kohe juurde. Ricottast saab ka väga mõnusa kohupiima-muretaigna 😉

#268381 Reply
    helikene
    Member

Ka sõrnikud saavad suussulavad just ricotta-kreemist.

#268382 Reply
    Member

Kirsi-ricotta kook viib ka keele alla :)

#268383 Reply
    Mareli
    Member

Laupäevases Postimehe lisas Arter oli huvitav lugemine aluselisest toitumisest.
    See on väga sarnane nn. Levini dieedile. Seal ka põhiline lauseline toit.

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 200 total)
Reply To: Tervislik toitumine
Your information: