Tere ampsak!

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Tere ampsak!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Autor
    Postitused
  • #113 Reply
    kikukas
    Member

😆 Tere tulemast! 😆

#15565 Reply
    master
    Member

Kena hommiku jätku, ampsak!

#15566 Reply
    Member

kena jätku jah.. .šokeerite inimest siin keset päeva ja peale trennist tulekut – ehmatatae veel kaalu liikuma niimoodi

#15567 Reply
    Member

Mis meil sinu kaalust siin nurgas. Siin ehmataks su käsitöö näpud ikka liikuma! 😈

#15568 Reply
    kikukas
    Member

@ampsak wrote:

kena jätku jah.. .šokeerite inimest siin keset päeva ja peale trennist tulekut – ehmatatae veel kaalu liikuma niimoodi

Siin saad kaloreid kulutada nii et küll on 😆

#15569 Reply
    Member

a mis tegema peab ja mis tehtud on? saan aru, et “Käsitöö” alt on kogu kraam ära tõstetud. Mis minu ül on?

#15570 Reply
    master
    Member

kogu see kupatus on sinu teha ja välja arendada :P
    ja katsu seda siis võimaluse korral crazyga jagada,
    et keegi teist topelt tööd ei teeks

#15571 Reply
    master
    Member

ntx üks esimesi asju oleks korralik sissejuhatus ja tutvustus ning mõned uudised kirja panna:
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=news

#15572 Reply
    Member

kas seda kohta saab ka kuidagi eestikeelseks nagu Kaalukad? jeesuke, ma olen loll nagu lauajalg ja hetkel ei jaga üldse matsu välja… ainult seda näen, et minu nimi on kollane, ülejäänud punased… appppppi, paanika!

#15573 Reply
    kikukas
    Member

KÕIK ON TEIE ENDI TEHA CRAZIGA! meie vahime niisama, saad ka punaseks, aga Priit saab ainult panna ja ta on täna mingil tähtsal vestlusel. Modeks ainult saime meie panna.

#15574 Reply
    master
    Member

@ampsak wrote:

ainult seda näen, et minu nimi on kollane, ülejäänud punased… appppppi, paanika!

paanika on asjatu, foorumi allääres oled jälle roheline ja meie oranzhid :P

#15575 Reply
    kikukas
    Member

Ja lase siin kõik nupud läbi ja tutki ja katseta ja…, tee mis tahad. Me täpselt sama targad kui sina 😆

#15576 Reply
    kikukas
    Member

@ampsak wrote:

kas seda kohta saab ka kuidagi eestikeelseks

Priit ütles et saab 😉

#15577 Reply
    Member

miks mul on tunne, et ma pean enne ķotama punaseks saamist, kui üldse midagi asjalikku tegema saan hakata? hetkel nagu on selline tunne nagu…. aga ma võin seni sis modereerida, kui punaseks saan

#15578 Reply
    Member

Ega ju vahet ei ole kas teemasi joonistab adminn või mode :D Adminnil on lihtsalt igast huvitavad nupud kasutajatega tegelemiseks kui andminni paneelile minna.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
Reply To: Tere ampsak!
Your information: