Tere :)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 216 total)
  • Autor
    Postitused
  • #225906 Reply
    Member

Rael tuleks hommikusega. Kuidas ta täpselt sinna jõuab on veel väga lahtine – aga juu ta ikka jõuab. :D

#225907 Reply
    tintsik
    Member

Rael – kas Pärnust või Munalaiult tuled praamiga?
    Mis e-posti aadressil Sulle arve võin saata?

#225908 Reply
    Susa
    Member

Tintsik – vaatasin, et Joosu&Co ei taha 100% Kihnut – kas oled nendega mingit ühendust saanud? ;a siin Joosuga natuke suhelnud, aga ei hakka enne temalt midagi küsima kui sinult uuritud :)

Ma vaatan, et rahvast on metsikult palju!!! Sellise kamba puhul ei saa küll mingit ühist söömist orgunnida. Mõtlen, et see peaks vist jääma igaühe enda mureks kuidas ja kuna ja mida ta sööb. Rahvas saab omaette gruppe ka teha jne. Aga 80 inimest koos sööma organiseerida ei ole võimalik.

#225909 Reply
    tintsik
    Member

Tervitused puhkajatele!

smile_som

Joosu ja Co-ga on asjad korras – suheldud ja arved saadetud.

Osalejaid on jah päris palju. Eks paistab, mis neist alles jääb, kui arvete tasumise tähtaeg kukub. Hetkel on kolmandik rahad üle kandnud, aga 6 päeva on veel aega ka.

Söömisega tuleb midagi nuputada jah. Pean ühe toitlustusspetsiga natuke nõu, vaatan, ehk ta oskab midagi head soovitada, kuidas kõige parem/soodsam oleks nii suurt seltskonda toita.

Ma olen 1.-7. juuli Moskvas (st ilma internetita). Loodan, et rahaasjadega saan selleks ajaks joonele.

#225910 Reply
    Susa
    Member

No viimane maksmise tähtaeg on 30. juuni, nii et selleks ajaks peab kõik korras olema!
    Muidugi kui 30. kantakse raha üle mõnest teisest pangast, sis see laekub hiljem.

Me saame oma ülekande ka 30. tehtud – loodetavasti. Jõuame õhtul puhkuselt koju, nii et katsun kohe netti minna ja ära maksta :)

#225911 Reply
    Member

@tintsik wrote:

Rael – kas Pärnust või Munalaiult tuled praamiga?
    Mis e-posti aadressil Sulle arve võin saata?

Pärnust ja rael.kiviloo@gmail.com

#225912 Reply
    Susa
    Member

Tintsik – Keson kirjutas – ta ei tule Kihnu!

#225913 Reply
    tintsik
    Member

OK.

#225914 Reply
    Susa
    Member

Tintsik, kas sul praamipiletid tellitud jne?
    Ma sellepärast küsin, et äkki mahutame Kezzu ja Sibulaplixi ikka ka veel ära ;)

#225915 Reply
    tintsik
    Member

Heips!
    Sibulaplixi juba mahutasin, ta kandis raha ka üle. Ja Kezzu mahub ka.
    Praamipiletid on muidu broneeritud, aga väikese varuga, nii et pole probleemi.
    Ma saan teisipäeva õhtul täpse nimekirja saata, see mul kodus isiklikus arvutis.

offtopic Moskvas sajab, aga muidu on vahva. Nõukaaeg tuli nii selgelt meelde :D

#225916 Reply
    Lynx
    Member

nõukaaeg :)

#225917 Reply
    tintsik
    Member

Susa, kas Sa Kihnuranna kirjale vastasid midagi?

Võiksime rahvale teha nimekirja asjadest, mida nad kaasa peaksid võtma (õpitubadeks jm).

#225918 Reply
    Susa
    Member

Ei ole veel vastanud – mitu päeva ei ole oma meili lugenud… 😳

Mare Mätaselt olen küsinud küll, mida õpitoaks on vaja kaasa võtta, aga ta pole vastanud. Saadan õhtul uue kirja. Ehk on nüüd juba välja mõeldud, mida täpselt!
    Tintsik, kas sul see ka kirjas on, mitu isetegijat õpitubadest osa võtab? Saadaks selle numbri ka Mätasele ära.

Siis ka selline asi, et folkloorikontsert reede õhtul – see saab siis alata alles peale seda kui kõik inimesed kohal on. St. hommikune Pärnu praamitäis ja hilisem Munalaiu praam ka. Õhtust Pärnu praamitäit ei saa ootama jääda, see jõuab nii hilja kohale, et siis on juba öö!

Kirjutad Kihnurannale?
    ma kirjutan õhtul Mätasele seoses õpitubadega.

#225919 Reply
    tintsik
    Member

Õpitubades osalejate kohta eraldi nimekirja ei ole teinud, kiiruga kokkuloetud numbriks sain umbes 40. Paljud on koos kaaslastega, kelle kohta ei ole infot, mida nad teevad ja mida mitte, sama kehtib laste kohta. Tegelikult tuleb õpitubadesse ka neid, kes omal käel Kihnu saabuvad ja nende kohta mul täpne ülevaade puudub (mõned ei olnud oma tulemistes üldsegi mitte kindlad).

Hetkeseisuga on nimekirjas 74 osalejat, neist 22 on lapsed. Kõik on ka raha ära maksnud.

Kihnurannale võin kirjutada ikka, ainult et kuda me selle ekskursiooniga teeme? Seal kirjas on mitu varianti välja pakutud.

#225920 Reply
    Susa
    Member

Ma saan õhtul oma meilikasti manu, siis loen, mis küsimus seal oli..

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 216 total)
Reply To: Tere :)
Your information: