Tellimine www.craftsuperstore.co.uk

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Paberi- ja papitööd Tellimine www.craftsuperstore.co.uk

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11743 Reply
    Guest

Teen tellimuse täna (18.11) sellelt lehelt, mõned ehk veel saaks liituda, kas on kellegil soovi? Hinnad korrutada 1,3 ja loodame saada postivabalt. Kui kaup kohal siis vaatame edasi, kuidas Teile kohale toimetada. Juhul kui soovitud kaup ikkagi ei saabu, siis raha tagastamine kui nende poolt tagasikanne tehtud (esineb väike kursivahe). Soovi korral kirjutage maris@sinule.net (pange toote link ), ootan täna kella 19ni.
    http://www.craftsuperstore.co.uk

#331680 Reply
    Guest

seekord tellimus tehtud, järgmise korrani :)

#331681 Reply
    Member

No just, avastasin Sinu postituse 19.53 :( Kui keegi veel plaanib sealt mingi aeg tellida andke ikka natu aegsamini teada, siis jõuab teate õigeaegselt avastada! Mul plaanis masin osta aga mõte sealt tellida olekski vaid siis kui postikulu saaks kambapeale…

#331682 Reply
    Silpsolps
    Member

Piretsan, mul on ka väike kogemus Craft Superstore´st tellimisel. Esimesel korral tegime kambaka ja paljud asjad said vahepeal otsa, enne kui tellimuse jõudsin ära teha. Pidin mitu korda ümberarvestusi tegema. Ja kauba saabudes oli ikkagi vahepeal veel paar asja otsa saanud. Raha kanti muidugi arvele tagasi. Selles poes peabki kiiresti tegutsema, pole aega mitu päeva oodata, sest siis oled mõnest asjast ilma. Kaup liigub seal väga kiiresti.

Viimati tellisingi üksinda, sest need asjad, mida ma tahtsin, hakkasid otsa saama. Peale tellimist oligi 3 toodet juba otsas. Mina veel õnneks sain need. Kuna mul olid kasutada mõned soodustused, siis tegelikult teenisin sellega postikulu tasa.

#331683 Reply
    Member

Ah nii :D Panen kõrvataha ;)

#331684 Reply
    Member

seal lehel on mitmetel (võib-olla ka kõigil?) asjadel näha laoseis, nii mõndagi on vaid 1 või 2, samas lõppedes mõne nädalaga taas olemas

#331685 Reply
    Silpsolps
    Member

… ja mõnda kaupa pole juba mitu kuud enam… :) Aga laoseis on seal näha neil kaupadel, mis hakkavad otsa saama (näiteks: Only 1 left in stock).

#331686 Reply
    Guest

No aga kui keegi veel sooviks, siis võib teha uue tellimuse, kui saaks nüüd postikulu ka kokku … eks jah asjad võivad kiirelt otsa saada, seekord 1 asi sai ainult … aga no eks õnneasi :D ja hetkel soodukaid ka … et kui oleks nüüd huvi … (mul 1 tuttav vist ka soovib ) et siis andke mulle mailile teada jälle linkidega mis soovite ja kui saab 300 naela kokku siis teeb ära .. Ootan esialgu tellimusi kuni 23 november ? …

#331687 Reply
    Member

Andke endast ikka märku kui keegi jälle supercraftist midagi tellida plaanib, jagame postikulu! :)

#331688 Reply
    Member

Mina lükkan oma soovi Sizzix masina saamisex ca märtsi 2013.

#331689 Reply
    Guest

Kas keegi jaanuaris plaanib tellimust teha???

#331690 Reply
    Guest

Teen siis tellimuse Craftyst hiljemalt esmaspäev 7 jaanuar, kella 12ni ootan tellimusi, hinnad korrutada 1,3 eur oma soovid saab saata maris@sinule.net, ise jälgige , et asjad oleks olemas.
    Kui kaup kohal siis laiali saatmine vastavalt nii, kuidas keegi kätte soovib saada.
    (Juhul kui 300 naela täis ei saa, siis ei pruugi tellida, sest muidu lisandub post juurde )

#331691 Reply
    Guest

selleks korraks tellimus saadetud, kuna huvilisi oli palju aga uue tellimuse teeb vb varsti, sest soovijaid seekord ehk on. nii et kui tahate kampa lüüa järgmine kord andke teada, siis tean arvestada.

#331692 Reply
    Guest

Tundub, et homme uus tellimus, andke oma soovid siis teada : )

#331693 Reply
    Member

..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
Reply To: Reply #331692 in Tellimine www.craftsuperstore.co.uk
Your information: