Teeme sokke-kindaid Narva-Jõesuu lastekodule!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus Teeme sokke-kindaid Narva-Jõesuu lastekodule!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 169 total)
  • Autor
    Postitused
  • #232352 Reply
    Member

Sukanõelaga täitsa nõus, huvitav muster läheb ludinal, aga mis nipiga sellised sokid papsile jalga saaks? Ta tunnistab ainult ühevärvilisi või äärmisel juhul kaht värvi triibulisi (vanemate meeste värk, mis teha).

#232353 Reply
    Member

Mina olen oma papsi ära hellitanud just kirjute sokkidega. Koon neid Alize Wool kirjust lõngast, jäme, ilus ja läheb ludinal. Ja viimaste sokkidega teatas minu ülikonservatiivne paps, et “need ei olegi nii ilusad, kui tavaliselt” :omg:
    Terve elu käis täitsa rahulikult lambahallidega ja nüüd ei ole piisavalt ilusad 😆 Mustrisse ma neid Alize sokke ka ei aja, põhjendasin esimest korda, et nii on teada, mis jalga mis sokk käib. Ja kõik on rahul!

Vennale koob nüüd sokke õnneks mu vingete käsitööoskustega vennanaine.

#232354 Reply
    Annyliis
    Member

Loen siin kui usinad kõik juba on ja 😳 (punastan). Ikka selle pärast, et mul õnnestub sokke,kindaid,salle tegema hakata alles mõne aja pärast. Õnneks aega (vist) on ja jõuan ka mina oma panuse anda. 🙄

#232355 Reply
    Member

Ära punasta! Tänu sinule on meil vinge VINGE NUPP!
    Ja aega ju tõesti on!

#232356 Reply
    Member

Tere!
    Leidsin kodus arvutis tuulates ühe vana skännitud paberi. Kunagi olnud mingi reklaam, aga mis poe oma, ei tea. SIIN siis umbkaudselt ka vanuse ja kinganumbri suhe võib lausa paika pidada… ja sokinumbri ja mõõdu tabel meil juba ju on :)

#232357 Reply
    Member

Nädalavahetusel valmisid jalakatted kõige nooremale vanuserühmale, pilti näeb SIIN ja blogis ka

#232358 Reply
    Member

Suuruste tabel on päris hää!
    Sukanõela sokid on ka hästi nunnud.
    Mina lisasin eelnevale veel ühed kindad ja ühe metromehe suvemütsi. Pildid lisan siis, kui fotokaga kohtun.

#232359 Reply
    Member

Minu elu kolmandad käpikud:
    siin
    Kuna ma pole suur kindakuduja, siis sellised lihtsad :)

#232360 Reply
    Member

Sukanõela pildilink lisatud esimesse posti! Ja elu kolmandate käpikute kohta on need ikka maruvinged käpparid! :D

#232361 Reply
    Member

Maru kiire nädal on olnud, aga valmis on kaks suvist mütsi, üks poiss-inimesele ja teine tüdrukule. Pildid lisan veidi hiljem

#232362 Reply
    Member

Kõiksugu asju on vahepeal juhtunud ja seepärast vaid üks paar KÄPIKUID. Seekord kõige vanemasse rühma :)

#232363 Reply
    Member

Veel ühed KÄPIKUPOJAD

#232364 Reply
    Member

:D :D :D Need on ühed äkilised käpikupojukesed! Nii vahvad!

#232365 Reply
    Member

Superkiftid tillukesed kindad, Sukanõel! :D

Imetlen siin teie ettevõtlikust.
    Endal on hetkel maru kiire muude asjadega, aga varudest leiaks ühed kindad + sall komplekti pooleteiseaastasele (hm, need küll pisut poistekad) ja 1-2-3 mütsi neiudele (kuigi teil siin hoopis kinda-soki projekt). Aga ära saata saaks alles suvel Eestis olles…
    Vast siis enne pilti ei pane, kui kindel on, et neid asju ikka vaja on ja need ka kindlalt posti on saanud.

#232366 Reply
    Member

Kinda ja sokiprojekt on juba mõnda aega tagasi muundunud üheks lahedaks isetegemise projektiks :D
    Lisaks kinnastele-sokkidele on meil muidki asju kokku saanud. Mõned suvemütsid, mõned kraesallid ja muudki ma loodan.
    Seega sobib absoluutselt kõik, millel näpusoojuse maik man. Võib ju olla ka mõni oma lastest ülejäänud kampsun või kleidike või mõni muu riidetükk, mis ka kindlasti kasutust leiab.

Soki-ja kindakampaania oli ta algselt sellepärast, et mina ise arvasin ennast võimeliseks kuduma ainult kindaid ja sokke. Aga on selgunud, et suvemütse olen ma ka võimeline tootma
    Ja ohvitserina ma tean- ära iialgi pane kedagi tegema asju, milleks sa ise võimeline pole ❗

Suvel asjade mulle toimetamine sobib hästi, sest kampaania tähtaeg on nagu varem kokku leppisime- 20 august. Mis omakorda ei tähenda, et varem valmis saanud asju ei võiks mulle varem saata. Plaanin Narva-Jõesuusse sõita arvatavasti kahe nädala pärast. :)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 169 total)
Reply To: Teeme sokke-kindaid Narva-Jõesuu lastekodule!
Your information: