Teeme sokke-kindaid Narva-Jõesuu lastekodule!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus Teeme sokke-kindaid Narva-Jõesuu lastekodule!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 169 total)
  • Autor
    Postitused
  • #232322 Reply
    pisikepatsik
    Member

Mulle 20 august sobib :D, siis aega tõesti piisavalt.

Ja martaberta, kui asi niikaugele jõuab, kas siis tohin ehk asjad postiga Sulle saata?

#232323 Reply
    Member

Mina löön ka kaasa :D

#232324 Reply
    Member

Ikka võid postiga saata. Või võime ka Tallinnas kuskil trehvata, ma nimelt liigun trajektooril Tallinn-Ida-Viru. Ja kui keegi soovib oma panuse enne 20 augusti ära anda-ka see pole probleem
    Palun Põhjatähte esimese posti juurde nimekiri tekitada, et oleks täpselt näha, kes osa võtab. Ja mingi pildivaatamise võimaluse peaks ka looma. Mind küll innustab teiste tehtud asjade vaatamine 😆

Päikest teile kõigile!

#232325 Reply
    Guest

Kui leidub keegi kinnaste kuduja või kinnaste õmbleja, kes oleks nõus minu tikitud helkuri kinnastele ka kinnitama, siis teeksin spetsiaalselt mõned sellised pisikesed helkurikesed, mis võiks pisidele kinnastele sobida. Kas väiksed tähekesed või südamekesed või miskit muud.

Kui leidub soovija, siis palun märku anda ja lepime kokku, mis võiksin teha ja mitu paari vaja oleks.

Kindad on ju talve- ehk siis pimedal ajal käimiseks ja helkurikesed ehk sobiksid mõnele paarile.

Rena

#232326 Reply
    Essu memm
    Member

Kaks kraesalli valmis 😉

#232327 Reply
    Member

Te olete niii tublid!

Rena- Ma usun, et see helkuriidee on kohe üks väga hää mõte!
    Ehk saame kuidagi pilte oma töödest kah üles laadida, et oleks teistel “porgand” nina ees 😆

#232328 Reply
    Member

Äkki tahaks keegi teema kohta väikese nupukese ka teha icon_shuffle Teeksin ise, aga ei oska 😳 “Porgand” pildialbum oleks hästi tore smile_lil

#232329 Reply
    Member

Tere!

Sain aru, et tegu väikese lastekoduga ja lapsi imikust 18. eluaastani, aga palju neid seal vanuseliselt võiks olla. Ma mõtlen, et kõik saaksid ikka midagi… 😳 teaks suurustega umbeski arvestada… muidu võibolla koon vaid kindlaid numbreid ja keegi teine teeb samuti ja mõni vanus jääb üldse ilma :( Ehk panin teile mõistetavalt kirja :m8hh: :m8hh: :m8hh:

Kena päeva!

#232330 Reply
    Member

Kirjutasin lastekodu juhatajale kirja ja jään vastust ootama

#232331 Reply
    Annyliis
    Member

Lugesin, et nupusoov ja tegin ühe valmis :)

Kood:

#232332 Reply
    Member

Väga vahva nupp! :) Julgesin juba blogisse lisada…

#232333 Reply
    Member

Nupp on tõeliselt ilus!

#232334 Reply
    Member

Ilus nupuke!
    Minul tuli sama mõte mis ‘sukanõel’al, et ikka kõiki suurusi saaks. Endal on üks sokk peaaegu valmis ja kinda idee kah täitsa olemas, lõng niisamuti, nii, et õhtud on sisustatud.

#232335 Reply
    Member

Panen laste vanuste kaupa. Kokku on lapsi 48. Tited siis vanuses 7-11 kuud.

vs-1 aasta- 6 (4 päris tited alla aasta)- kõik tüdrukud
    2 – 4a 8T – 5 P
    5 – 6 a 3T – 6 P
    7 – 8 a 1 T
    9 – 10a 5 P
    12-14a 3 T -5 P
    15-19 a 4 T- 4 P

No ja T on siis tüdruk ja P on poiss ja vs on vstsündinu 😉

Mul lisaks sokkidele ka ühed väga lihtsad kindad valmis, no nii katsetuse korras. Pole eriti labakuid kudunud, nüüd siis otsustasin meelde tuletada

#232336 Reply
    Member

väga hea et vanused olemas, et äkki saab siis koostada mingi sellise ülestähenduse, et kui palju kellelgi mingi vanuse jaoks asju tehtud :m8hh: :m8hh: et ikka kõik saaks kaetud, kurb kui keegi ilma jääb ju…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 169 total)
Reply To: Teeme sokke-kindaid Narva-Jõesuu lastekodule!
Your information: