Teeme koos: üleriided lastele

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pisiperele Teeme koos: üleriided lastele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 64 total)
  • Autor
    Postitused
  • #272497 Reply
    Member

Viga parandatud 😉

Mul endal on talvine komplekt ka välja lõigatud, kuid laps on nii aktiivne ja püsimattu, et pole saanud võimalustki õmblusmasinat kasutada.

#272498 Reply
    Member

Ma julgen enda nime ka kirja panna. Üks talvekombe väiksemale plikale on juba valmis ja kohe saan valmis ka suurema tüdruku talvekombe.
    Pildile panen nad koos kui kõik valmis.

Kes küsis kunagi kinnaste lõike kohta:
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=922

#272499 Reply
    Member

Lisasin ühe pildi albumisse.
    Väike päkapikukombe.
    Lõige Suuri Käsityölehti 09/2009 (suurused 86-122 cm).
    Seal on küll sügiskombe lõige koorik+aluskombe, aga mina tegin vatiiniga talve variandi. Kangad, lukud jm ISC kauplusest.

#272500 Reply
    LaanteLaps
    Member

Oi, aga meil pole siin ühtegi bännerit…. Kes teeks?

#272501 Reply
    Sokike
    Member

#272502 Reply
    LaanteLaps
    Member

Sokike, sa oled lahe!!! Aitäh!

Sis, kas paned esilehele üles?

#272503 Reply
    Member

Kohe proovin, pole varem teinud

Proovisin, mis ma proovisin, kuid ei saa mitte aru, kuidas ma need ilusad pildikesed esimesse postitusse lisada saan :?. Äkki oskab keegi aidata.

#272504 Reply
    LaanteLaps
    Member

Viskasin üles.

#272505 Reply
    Sokike
    Member

Selleks, et koodijoru kohale nupukese pilt ka saada, kopeeri ainult pildi asukoha aadress, näiteks esimesel nupuksel on selleks

http://lh3.ggpht.com/_nmeq-PW9frc/TJ2zmy6CsAI/AAAAAAAAINo/GLK6Dqw06u0/s200/tiki2.jpg

ja säti sellele ümber nurksulud [img]pildi%20asukoha%20aadress[/img]

Ole tähelepanelik, et ei kopiks pildi asukoha aadressiga kaasa üleliigset ja ei jätaks maha midagi olulist. Aadress algab http… ja lõpeb …jpg

:)

Oh, LaanteLaps juba jõudis ette. :)

#272506 Reply
    LaanteLaps
    Member

Aga õpetus kulus ikkagi marjaks ära.
    Mina tegin nii: vajutasin Sokikese postitusele “viide”, kopisin ta sinu teemasse ja võtsin viitamise

Quote:
    eest ja tagant ära :)
    #272507 Reply
    Member

Tänud õpetuste eest! Küll ma proovisin lisada url, küll img ja ikka lihtsalt joru teksti :D. Laantelapse meetod veel eriliselt lihtne aga kui varem teinud pole, siis vahidki nagu kits kino kuulutust.

#272508 Reply
    LaanteLaps
    Member

;)

#272509 Reply
    Tintsu
    Member

Kas kellegil on kusagilt silma hakanud pihaosaga pükste lõiget? Nii kinniseid ei taha, kui Sisi roosad püksid on. Lihtsalt traksidega tahan. Ja suurust võiks jaguda nii 92 kui 116 cm lapsele.

#272510 Reply
    Member

Minu lapsel on ühed P.o.p firma traksikad P.o.p firma traksikad ja need on küll super mõnusad. Oma olemuselt täitsa tavalised püksid (veidi kõrgema värvliga) ja lihtsalt traksid küljes. Lukk on küljepeal. Meie vaieldamatud lemmikud.

#272511 Reply
    Sokike
    Member

Mina tegin paari aasta eest pojale voodriga püksid tavaliste veidi avarama pükste lõike järgi. Seljakõrgenduse ja esiklapi joonistasin ise juurde omale meelepärase kujuga. Oluline on, et traksid algaksid seljal mitte madalamalt kui abaluude vahelt, sest muidu kipuvad õlalt maha libisema. :)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 64 total)
Reply To: Teeme koos: üleriided lastele
Your information: