Teeme koos: Mänguasjad

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pisiperele Teeme koos: Mänguasjad

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 154 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8119 Reply
    siret73
    Member

SEE SIIN ON TÄHTAJATU PROJEKT.

Siia sobivad kõikvõimalikud tehnikad ja materjalid.
    Kes midagi valmis saab, lisab pildi albumisse.
    Siia teemasse paluks siis linki albumis olevale pildile.

Kuna projekti on tähtajatu, võib sellega alati liituda.

Tore oleks, kui kui räägite natuke ka valminud mänguasjast, nt materjalist, kust idee jne…

Arvesse lähevad kõik tööd, mis on valminud alates 12. märts 2010.

@Sokike wrote:

ALBUM!

Osalejad:

1. siret73 ny7 ny7 ny7
    2. laurosa ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7
    3. undukas ny7
    4. Lossipreili
    5. annikavu ny7
    6. lenok27
    7. sinisukk ny7
    8. pisilind ny7 ny7
    9. kuradike ny7
    10.siblik ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7
    11.Sunrise ny7
    12.LaanteLaps ny7
    13.Nugise muti ny7 ny7 ny7
    14.mummumammu ny7
    15.Sokike ny7
    16.Sutsuke ny7
    17.Adeliine ny7 ny7
    18 Heleene ny7
    19.Marju ny7
    20.Kaisakas ny7 ny7
    21.ceresara ny7 ny7 ny7 ny7 ny7 ny7
    22. haykiisu ny7 ny7
    23.rion ny7

#273308 Reply
    Sokike
    Member

#273309 Reply
    laurosa
    Member

Väga huvitav algatus, mina kindlasti osalen:) ja soovitan teistel ka, aeg- ajalt on hea mänguasju teha. Kui mitte teha, siis vähemalt kaeda:)

#273310 Reply
    undukas
    Member

Mina ka liituksin :) Nimelt praegu käsil tegelusteki põhja valmistamine, sinna peale aga vaja terve hunnik mänguasju. Plaanis teha äravõetavad pall, koer ja jänku, võibolla miskit huvitavat veel.

#273311 Reply
    Guest

Lossipreili paneb ka ennast kirja. Mulle hullult meeldib mänguasju teha. Juba ongi vaja tegema hakata tudulammast ühele väikesele piigale.

#273312 Reply
    Member

Mina võtan ka osa.Olen pikalt tahtnud midagi teha – nüüd tuleb siis ette võtta :D

#273313 Reply
    Member

Minu esimene.

#273314 Reply
    siret73
    Member

@annikavu wrote:

Minu esimene.

Väga lahe tegelane. :)
    Mul saab ka varsti üks tegelintski valmis. ;)

#273315 Reply
    siret73
    Member

See peaks kass olema. Jääkidest tegin ja pildile ka kuidagi ei sobitanud. Aga plikal hea sabapidi tassida. :D Natuke rohkem pilte
    blogis.

#273316 Reply
    laurosa
    Member

Kaks väikest heegeldatud mänguasja on valmis. Ma proovin lisada need ka albumisse, pole seda varem teinud. Hetkel lingid järgnevad:
    http://artefleur.blogspot.com/2010/03/pet-shop-amigurumi-porgand.html
    http://artefleur.blogspot.com/2010/03/amigurumi-tibu-heegeldatud-pardipoeg.html

Väga meeldivad juba lisatud mänguasjad, kass ja elevandike:)

Jätkame! :D

#273317 Reply
    siret73
    Member

laurosa pildid albumis. Porgand, tibu. :)

#273318 Reply
    laurosa
    Member

Siret, tänud :D , tulin just uuesti, et hakata pusima, kuidas neid pilte sinna saada, pole veel väga kursis. Juba töö minu eest tehtud 😆 , nii armas

#273319 Reply
    siret73
    Member

See jutt on nüüd kõigile, kellel võib probleeme tekkida.

Räägin kuidas need pildid sinna albumisse saab.

Kõigepealt tuleb omale hiire nupualla pidi aadress koppida, Nagu ikka. Siis klikida üleval servas “Pildialbum”. Lehe paremas servas lingil “Lisa pilt”. Siis tulevad pidilisamise kastikesed ette. Esimesel real tuleb klikkida ja ripmenüüst õige teema valida. See on vahest paras otsimine, sest neid albumeid on juba nii palju. :) Klikid siis õigele teemale ja see läheb sinna esimesele reale. Teisele reale kirjuta enda kasutajanimi. Suurde ruutu võib miskit seletada asja kohta, mis pildil. Kõige alumisle reale kleebid selle pildi aadressi, mis enne kopitud sai. Ja saadad ära.

Siis tuleb kõikide nende albumite hulgast jälle see õige üles leida ja enda pilt lahti võtta. Ülevalt brauseri ribalt koppida jälle selle lehe aadress.

(miskipärast mul see tibuga ei õnnestunud, tühikud vist sees.Siis klikkisin pildil ja kopeerisin avanenud menüüst pildi aadressi, hakas tööle.)

Siin on juba lihtne linki panna. Kõigepealt tuleb , sinna vahele tuleb ise lisada = märk, [url =] ja kohe märgi järgi, sulu sisse kopeeritud lehekülje aadress. [/url] Nüüd tuleb sõna, mida tahad, et pärast siniselt näha oleks, ja mis pildini viib. Kui see tehtud siis vajuta uuesti url * , tuleb [/ url]. Ja ongi kõik.

minu pilt albumis [/ url]. ÄRA JÄTA TÜHIKUID SULGUDE SISSE!

Kontrollimaks, kas kõik kukkus õieti välja. vajuta “Eelvaade”.
    Kui kõik on ok, saada ära. :)

#273320 Reply
    Member

ühinen ka teemaga. kodus on Pipi tuline fänn, tahaks nii Pipit talle teha, kuid kardan, et osutub keeruliseks, ei ole kunagi elus mänguasju teinud :)
    ei teagi millest alustada :m8hh: minu puhul piirang on veel see, et õmmelda ei oska, ainult koon ja heegeldan.

#273321 Reply
    sinisukk
    Member

ahoi! No tänu minule on ka nüüd maailmas üks hunt ja kolm põrsakest rohkem :) Tutvuda saab siin

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 154 total)
Reply To: Teeme koos: Mänguasjad
Your information: