Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
  • Autor
    Postitused
  • #271381 Reply
    tintsik
    Member

nädsa, ma olen jälle millestki ilma jäänud. kesse nii kaval sukapüksipüüdja on?

#271382 Reply
    Laima
    Member

noo,ütleme nii,et see toimus Laimakülas… 🙄

#271383 Reply
    Member

Just-just, Tintsik – Laimakülas püütakse jah hiiri sukapükstega, päälegi pisikeste tegusate poiste omadega! 😆

Ja siis me jõudsime taaskord ringiga selle tõdemuseni, et mitte miskit ei tohi ära visata – klantspaberi pääle trükit`kraamikatalooge hoopiski mitte! Laima õpetas nendest pärlikesi keerutama, endal oli terve karbitäis juba ette näidata neid! – oiiiiii, need sinu kurgukassid tulid issandama valel ajal, ja kõigi teiste tõbi kah – nii kahju…
    Tervist-tervisi kõigile!

Aga järgmise kokkusaamise teemaks pakuti, et võiks ikkagi albumitegemist üritada, ja siis pakuti veel teemaks salvrätitehnika ja kraklee… Salvrätikuid on mul igatahes seltsiruumi mingi kilokese jagu varutud 😳 , aegade jooksul….

maireh

#271384 Reply
    Hettel
    Member

Nojah, kogu julguse varumisest hoolimata jäi mul tulemata. Sest ma unustasin ära :angry: . Järgmiseks korraks panen kalendrisse SUURELT ja punaselt kirja. Sest ma no tahtsin ju tulla 😥 …
    Siin kahjuks pole seda emotikoni, kus see kollane pall peaga vastu seina taob, sest just täpselt selline tunne oli mul pühapäeval kui ma unustamise avastasin…
    👿 küll ma ütlen!

#271385 Reply
    Member

Oh, Hettel, kui kahju!
    Ma veel ikka piilusin selle pilguga ringi, et kas ma siis tõesti ei-näe-ei-tunne…
    Aga järgmine kord näeme! 😉

Ja üks näputöö jäi meil seekord nagu korralikult märkamata ka – Külli nurgake oli samuti ühe vahva taaskasutusega hakkama saanud! – CD-plaatidest karbike jäi meile seltiruumi kui hea idee näidis! mh7mh

#271386 Reply
    Hettel
    Member

Ja kohe hakkasin valetama kah – Aprilli esimene nädalavahetusel on meil mehe ümmarguse sünnipäeva pidamine maal, nii, et pühapäevaks teie kokkusaamise ajaks Tartu kanti tagasi küll ei jõua 😥

#271387 Reply
    Guest

Vaatan just kalendrit ja aprilli esimene nädalavahetus on ju lihavõtted. Pole kindel, kas minagi tulla saan. Oi, ma olen siis kurb. :(

#271388 Reply
    Member

EEEEEEEEEEEEE……. …eeeeeeeeeeeeee…..

Aga äkki peamegi miskit välja mõtlema….
    Pühade aegu ju vaja munasid värvida-veeretada ja liha võib juba võtta siis ja….
    Suuuur püha (kristlikus) maailmas see päev ju!

#271389 Reply
    tintsik
    Member

Mina panen ette, et saame siis teisel pühapäeval kokku, see on siis 11. aprill. Albumitegemisele kahe käega poolt, mul materjaligi varutud.

Kas keegi tahab ehk aprilli kokkusaamiseks uue teema teha?

Ja mis puudutab CD toorikute kasutamist, siis mul on neid tohhutu hunnik ära vaja kasutada. Muideks leidsin täna ühest blogist väga kavala CD toorikute kasutamise võimaluse – kellelgi olid tehtud kübar-nõelapadjad, hetkel ei mäleta, kelle blogi see oli.

Aga paberikasutamiskursusele Laima juurde, st järelaitamisse paneks ennast küll kirja.

#271390 Reply
    Drex
    Member

:D, kübaranõelapadjad , üks neist näeb välja selline

#271391 Reply
    tintsik
    Member

Vot-vot, sellised kübarakesed jah, kuigi see oli kellegi teise blogi, kus mina neid nägin.

#271392 Reply
    Drex
    Member
    #271393 Reply
    tintsik
    Member

Just see!
    Aitänks, Drex :D

#271394 Reply

CD-karbi idee youtube`st leitud.Kindlasti leidub palju huvitavaid ideid, mida veel saab nende vanade cd-dega ette võtta!

#271395 Reply

Ah jaa!Tintsikuga nõus-lükkame kokkusaamise nädala võrra edasi.Paljud ehk tahavad perega pühi pidada.Läheb äkki kiireks.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
Reply To: Reply #271384 in Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!
Your information: