Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7992 Reply
    Sapsi
    Member

Mis siin ikka. Raputage see paks lumehang endilt seljast ja saame naistepäeva eel taas Ülenurmes kokku. Vaikselt on huvi tekkinud pärlite vastu. Aga teeme ära. Väga sobilik enne 8.märtsit.
    Kuna ise olen ääretult kauge pärlitest jms, siis ootan tahtjate soove ja oskajate abikäsi. Neid oskajaid peaks omajagu juba olema.

#271337 Reply
    Guest

Oi pärlid on huvitavad! Mina pole ka kunagi ehteid teinud. Huvi on ja muudkui kasvab. :D Äkki seekord õnnestub tulla…

#271338 Reply
    Urask
    Member

Einoh – pärliteema on alati põnev. Viimasel pärliussitamisel sai muidugi kõvasti pärlendatud 😉 aga alati on mida juurde õppida. Mithgariel lubas miskeid heeringaid kunagi õpetada näiteks.
    Äkki võiks üldise ehteteemana proovid ka mingist rämpsust asju kokku keerata – vanapaber, plastpudelid jne. Vaiga tegi vanadest tõmblukkudest prosse muideks.
    Ja no siis saaks ju veel fimopräänikuid-koogikesi kõrva külge keerata lisateemana…

#271339 Reply
    Guest

liitpärlid on ikka VÄGA ilusad:P

#271340 Reply
    Member

Ahhoi!

Neid nn heeringaid tegema õppisin minagi, Kastani käest… mh7mh Niiet äkki saame kampa peale asja ää õpetet isegi!

Sellised umbes need “heeringad”.

Ja liitpärlitegijaid leidub Tartus-Tartumaal mitmeid, kindel värk! 😉
    Ja Tintsik oskab imevahvaid rõngaskeesid teha, muideks! IMEVAHVAID! smile_flirty

Aga paluks julgemalt-julgemalt oma oskustest-ootustest-soovidest aimu anda 😆 !

Maireh

#271341 Reply

Ma tuleks lihtsalt üle tüki aa´meeldivasse seltskonda, taustakudujaks ehk… icon_shuffle

#271342 Reply
    Guest

Nii, otsustasin, et vean ennast kohe kindlalt kohale ja jätan teise ürituse ära. No ei saa mina pärlite vastu ja seda traaditamist tahaks ka õppida smile_flirty . Ja minul erisoove ei ole, sobivad kõik väljapakutud variandid, sest tahaks kõike osata, aga enne vaja kuskilt õppida 😉

#271343 Reply
    Laima
    Member

Laima võib fimost präänikuid keerata(Leili poest saab muide neid fimosugulase kuulikesi ühekaupa ka osta,saab suure värvivaliku endale tekitada) ja vanapaberit keerutada…haarake aga ajakirjad/lehed kaasa…
    loodetavasti on siis lumetormid möödas ja traktorid välja kaevatud…

#271344 Reply
    Member

Väga fafffffa! Laima, see on super plaan! 😆

#271345 Reply
    Guest

Mina vean enda ka kohale. Kuna ma pärlite ja “heeringate” kohapealt täitsa tume olen, siis haaran vardad ja lõngakera ka kaasa. Aga plaan on teiste tegemisi vaadata ja kontrollida, kas mul on ikka pärliviiruse suhtes püsiv immuunsus. 😆

#271346 Reply
    Hettel
    Member

Tahaks ka tulla, aga ei saa vist hästi ja ausaltöelda ei julge ka 😳

#271347 Reply
    Guest

@Hettel wrote:

Tahaks ka tulla, aga ei saa vist hästi ja ausaltöelda ei julge ka 😳

Miks sa siis ei julge? Mina liitusin ka sügisel ühel pühapäeval teadmata ja tundmata kedagi ja ära pole veel keegi söönud 😉 hoopis sõltuvus on saanud oodata iga kuu esimest pühapäeva 😆
    Nii et astu aga julgelt uksest sisse ja edasi sujub juba kõik iseenesest 😉

#271348 Reply
    Hettel
    Member

No just. Ei tunne kedagi seal ja… :) häbelik olen noh

#271349 Reply
    Guest

@Hettel wrote:

No just. Ei tunne kedagi seal ja… :) häbelik olen noh

Aga saame siis ennem nurgataga kokku, on julgem minna ;)

#271350 Reply
    Hettel
    Member

Nonäed, lähebki kohe julgemaks, kui ennast enne kokku saama pakutakse :D. A mis seal siis ikka enam nurgatagatada. Vaatan, kas saan lapsed kuhugi ära sokutada ja kohale tuldud :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total)
Reply To: Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!
Your information: