Tartukate jõulune kohtumine 4.detsembril Uhti kõrtsis!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukate jõulune kohtumine 4.detsembril Uhti kõrtsis!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 53 total)
  • Autor
    Postitused
  • #313674 Reply
    Member

Ülenurmes paistab praegu lausa päika – järelikult Taevataadile meeldib Sinu plaan! 😆

#313675 Reply
    Heily
    Member

Minul jääb siiski tulemata, haigus murdis lõplikult…

#313676 Reply
    Sunrise
    Member

Ühinen Heily tiimiga ja loobun võimalusest veel rohkem rääkida, ma tahaks nüüd kaks päeva vait olla, kurk enam rohkem välja ei kannata, olen teda mitu päeva juba julmalt ignoreerinud. Ja 1.-2. detsembri vahelist unevõlga lähen kohe nüüd tasa tegema.

Hääästi mõnusat olemist teile ja tehke ikka pilti kah, eksju :)) Siis saab pärast vesistada ja kadestada ;)

#313677 Reply
    tintsik
    Member

Jah, on mille pärast vesistada ja kadedust tunda. Supervahva see Uhti kõrts ja nii meeldiv pererahvas. Minule jäi tänasest õhtust hinge väga eriline tunne. Selle maja sisse on saanud väga suur osa pererahva südant, seda lihtsalt tunned kõikjal.

Ma tegin pilte ka, palju pilte, sest nii palju vahvat oli pildistada, aga täna ma nendega enam toimetada ei jõua.

Suurimad tänud Sulle, Maire, et me ikka Uhti kõrtsi saime!
    Ja ma ei väsi kordamast – tartukatega on alati nii hää koos olla :)

#313678 Reply
    Urask
    Member

No seekord sai tõesti topeltlaksu! Tavaliselt on tartukate kokkutulekult tulles selline mõnsa pauer sees aga seekord 😯
    Ma tulin koju ja vaatasin, et tantsusaade veel käib ( olen muidu igapühapäevane väga usin vaataja) ja korra mõtlesin, et näe pagan see jäi ju vaatamata ja siis läks kaalukauss täiega taguripidi – tühja sellest, meil oli sadu kordi rohkem vaadata, katsuda, tunnetada, maitsta. Kõndisin trepist üles ja pärast küsisin mehe käest nii muuseas, et kes siis võitis 😆

#313679 Reply
    Member

Mmmmmmõnus oli, väga!

#313680 Reply
    KESSU31
    Member

Kuidagi eriline tunne oli jah. Nagu väike laps, kes on kommi poodi sattunud.
    Kõike tahaks katsuda ja proovida. Loodan, et saame seda maja tulevikus ka kasutada oma tegemistes. Väga hea tunne tuli sisse ja nüüd saab jõuluaeg toredasti alata.

#313681 Reply
    Guest

Kas kord kuus näiteks ei oleks võimalik seda kokkusaamistel kasutada?

#313682 Reply

Vahva oli!Maireh`le tänud organiseerimise eest!Pererahvale jõudu ja jaksu seal toimetada!Ja Tintsiku pilte tahaks ka näha!

#313683 Reply
    Member

Andsin täna pererahvale teie tänud ja vaimustused edasi – neil oli nii hea meel! Ja minul on kah hea meel, et teile meeldis – põdesin natuke, et ehk nõnda paljud jätsid tulemata nõks krõbeda osalustasu pärast…

Kas tahame seal ka millalgi edaspidi asjatada, seda peame siis ühiselt arutama ja otsustama, sest seal käimine tõesti läheb märgatavalt kallimaks, kui Ülenurmes seltsiruumis askeldamine…

Aga teiega on ikka igal pool väga-väga vahva – juba nagu oma perekond kohe! Heldeid-lahkeid päkapikke kõigile kuni jõuka jõuluajani välja! 😆

#313684 Reply
    Guest

Mina ikka siiamaani ohhetan ja ahhetan, et kuidas ja ….
    et ikka pererahvas jõudis ära oodata selle valmimise….
    Ja nii palju hingesoojust on selles kõrtsis ja…
    oh, tegelikult sõnu polegi vaja.
    Oli väga tore õhtu Teie seltsis!

#313685 Reply
    Member

alles nüüd sattusin lugema. kurjam. 😡

#313686 Reply
    Sunrise
    Member

Nii-nii, sõnad on väga vesistama ajavad, aga kas saaks äkki veel kohe pilte ka näha? 🙄

#313687 Reply

Maire`h blogis kena ülevaade täitsa olemas!

#313688 Reply
    Member

Mina ootan tegelt, milla`s Tintsik oma pildid üles paneb. Ta tegi kah pilte ja tal alati niiiiiiiiiiiiii kvaliteet-pildid, ja nii mõnelgi oli veel fotokas kaasas… Külli nurgakesel kaaa juuuu????? 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 53 total)
Reply To: Tartukate jõulune kohtumine 4.detsembril Uhti kõrtsis!
Your information: