Tartukate jõulune kohtumine 4.detsembril Uhti kõrtsis!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukate jõulune kohtumine 4.detsembril Uhti kõrtsis!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10776 Reply
    Member

HEIA, TARTUKAD!

Uudis enam nii uus polelgi – 4.detsembriks on meie tarvis reserveeritud Uhti kõrts. Kellaaeg alustamiseks on veel lahtine, aga tundub, et mitmete asjaolude kokkulangemise tõttu oleks paljudele sobivam hilisem kellaaeg. Andke siis lahkeste märku, kas kell 16.00 näiteks oleks enamusele sobiv?

Kuna kõrtsiemandal on hetkel hirmkiired päevad (2.detsembril toimub Uhti Avatud ateljee pidulik avaüritus), siis pole mul ikka veel täpset hinnakirja, aga loodan kohe lähiajal selle välja kaubelda! 😆

Uhti kõrtsi kohta saate pisut lugeda siit

http://www.uhtiateljee.ee/

Koht on atraktiivne ja põnev, omaaegseid kõrtsitraditsioone järgiv üksus ja minul on seal küll alati kodune ja huvitav olnud. Tunnen ennast seal nagu vana kõrtsiline juba! 😆

Püüan-luban-soovin-üritan kohe-kohe uusi andmeid hankida meite kokkusaamise kohta ja neid ka siin usinasti jagada!

Lisan ka põgusad kohaletulekujuhised:
    tuleb sõita Tartust välja, mööda Võru maanteed Reolani ja sellest ristmikust, kust tee Põlva peale ära pöörab, veel paarsada meetrit otse edasi Võru peale. Punase katusega kõrtsihoone jääb vasakut kätt ja paistab juba ristmikulegi kätte. Õige teeots kõrtsi manu tuleb siiski, nagu öeldud, ristmikust paarsada meetrit edasi. Siis tuleb pöörata vasakule ja nõksukese maa pärast taas vasakule – ja punase katusega kõrtsihoone juba paistabki tee lõpus. Mitte kuskile mujale kui kõrtsi seda teed mööda enam ei saagi! 😉

Praeguse seisuga tulemas siis

Maireh
    Tihva
    Kairevahtra
    Estogirlie (?)
    Latte
    Sunrise
    Ürask
    Rasvake
    Tintsik
    Heily (?)
    Triine

Vabandust, kui keegi on välja jäänud – parandage ja täiendame! 😉

#313645 Reply
    Guest

Me koosviibimised on tavaliselt kestnud…4+n tundi, kui nüüd kella 16 liidame 4+n jääb väga hilja peale ehk? Alustaks kell 14 näiteks, siis jõuaksid ka hilinejad aimu saada, mis teoksil. Või mis Te arvate?
    Ma olen ka seal kõrtsus käinud, aeg kaob seal märkamatult, ilma et midagi huvitavat ettegi võtaks.

#313646 Reply
    Guest

Mina olen tulemas, ka 16.00 sobib.
    Aga ma saan aru, et saame seal olla nii kaua, kui tarvis…
    Nii jõuavad ka hilisemad tulijad “õigel” ajal:D

#313647 Reply
    Member

Just, me saame olla nii kaua, kui meil tarvis.

Tuli ära ka hinnapakkumine. Teen sellest siia copy-paste. Hea oleks ikka, kui meid koguneks rohkem, siis oleks ettevõtmine rentaablim.
    Ja alustamisaja suhtes peame veel läbirääkimisi, eks?

300 € pakett 20 inimesele,
    teeme savinööpe, kooki ja leiba.
    Pidulik jõulune toit kartulipuder, lihakaste, verivorstid singi sisse rullitud. Kamavaht. Leib, võided ja naps muidugi. /
    3 € tervitus, 5 € lõuna+2 € kook+2 € kama+3 € rent ja savi/15 € inimese kohta/
    Koogi sööme koos.
    Nööbid saab kätte hiljem ja leiva jagame omavahel ära.
    Kas see sobib?
    Kai

Ja nagu öeldud, mida rohkem meid tuleb, seda rentaablimalt selle päeva kätte saame! 😆

Sääl kõrtsis on põnev, seda ma julgen lubada küll, ja asjalikku askeldamist sääl jätkub ning maja aura on mõnus ja muhe.

Omavahelised pisikingid – no asjakohane see oleks, KUI jõuaksime… A olgem siis varmad arvamusi genereerima ja ka postitama!

#313648 Reply
    tintsik
    Member

Mina tulen.
    Kellaajaliselt sobib kõik, kui kell 20:00-ks koju jõuan.
    Rahaliselt sobib ka.

#313649 Reply
    Guest

Tulija kindlasti ja kellaaeg 16 oleks sobilik,siis päevatoimetused kodus ka tehtud-olen mittevarajane toimetaja :)

#313650 Reply
    Guest

Mina olen tulija, ükskõik mis kell siis.
    Saan rahvast Tartust peale võtta ja tagasi ka tuua.

#313651 Reply
    t7pi
    Member

@maireh wrote:

300 € pakett 20 inimesele,
    teeme savinööpe, kooki ja leiba.
    Pidulik jõulune toit kartulipuder, lihakaste, verivorstid singi sisse rullitud. Kamavaht. Leib, võided ja naps muidugi. /
    3 € tervitus, 5 € lõuna+2 € kook+2 € kama+3 € rent ja savi/15 € inimese kohta/

Mina ei saa aru :( Kui me võtame paketi 20 inimesele, kas siis maksab igaüks 15 eurot või 15+15 (savinööp, kook, leib+eraldi söök)? Või on mingi toit juba selle esimese 15 euro sees?

#313652 Reply
    Guest

Mina saan aru,et 15 eur/inimene ja siis on see 15 täpsemalt lahti kirjutatud,kui palju midagi eraldi maksab.Ja kui rahvast vähem tuleb,siis jagatakse kokku summa rahva arvuga (mina arvan nii)

#313653 Reply
    Guest

Kui mul mingi ime läbi selleks ajaks finantsi tekib, siis ma tahaks ka tulla. Pange mind varusse v miskit.

#313654 Reply
    Member

Rahast sedavõrd, et jah, pakkumine on praegu tehtud 20-sele grupile, kogumaksumus 300 eurot. Seega tuleb 15 eurot inimese kohta ja selle sees on tõesti nii toit kui ka muud askeldamised. Uhti kõrts on meite sõber ja seal annab ikka läbirääkimisi ka pidada natukene! 😉
    Et julgen lubada, et üle 15 euro kellelgi see kõrtsuõhtu maksma ei lähe isegi siis, kui meid päris 20 kokku ei kogune!

#313655 Reply
    Siilipopp
    Member

Meie perel on aga selleks päevaks just piletid Pähklipurejale, nii et jah… jääb seekordne jõulutamine taas ära mul. Teile aga mõnusat jõuluaega!

#313656 Reply
    Guest

Meid on kahtlaselt vähe, kas see tähendab, et hind tõuseb meie jaoks?

#313657 Reply
    Member

Ma loodan-usun, et mitte!

Päälegi…. ihhiiii!! – mul on vist au eelmisel päeval kõrtsule teenet osutada, ehk annab siis ka edukaid läbirääkimisi pidada.:wink
    Aga kui meid oleks rohkem, oleks ikka toredam.

Või jätame ära ja tuleme ikka Ülenurmes seltsiruumis kokku???? :

#313658 Reply
    Guest

palun minu nime taha ka küsimärk, kuna ei ole 100% tulekus kindel 🙄

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
Reply To: Reply #313654 in Tartukate jõulune kohtumine 4.detsembril Uhti kõrtsis!
Your information: