Tartukate aastaplaan 2011

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukate aastaplaan 2011

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 231 total)
  • Autor
    Postitused
  • #291027 Reply
    Guest

Helistasin Liann Lõngadesse (eelmise aasta toetaja), ja nad uurivad, kuidas ja kus see sellel aastal Tartus toimub.
    Info saan paari tunni pärast ja siis edastan selle ka Teile.

#291028 Reply
    Member

….jaaaa 11.juunil on Põlvas Peipsiäärsete maakondade laulupidu,
    jaaaa 11.juunil on Rakveres punklaulupidu
    jaaaa 11 juunil on Türil Grillfest 2011 lõppvõistlus
    jaaaa Jõgeval on I naisrahvatantuspidu
    jaaaaa Eestimaa peal on ohtrasti laatasid
    – need on need kohad, kuhu näiteks mina minema peaksin (no igale poole ei jõua niikuinii… 😳

Mingi maagiline päev….

Tegelikult nii tahaks ka koos kudujatega olla….. 🙄

#291029 Reply
    Member

Ajeee – postitasime Kairega üsna hetk-hetkelt ühel ajal! 😆

#291030 Reply
    Guest

Aga kui see kudumise asi on pikemaajalisem, võime ju võtta asja ette ka mõnel muul päeval, kui ei ole neid festivaale ja pidusid. Ma ise pean ka tunnistama, et olen 11. õhtul minemas Rakveresse punk laulupeole ning 12. Käsmu kontserdile.

#291031 Reply
    Guest

Tegin UUE TEEMA, pakkuge ideid…

Mida meie teeme?
    Tundub, et 11.juuni ei sobi enamusele-
    kas laupäev 18.juuni või pühapäev 19.juuni sobib?
    Kas ajame asja ametlikuks- ehk registreerime wwkipday lehel või ajame asju omapäi?
    Ja veel- mida kududa- kas igaüks oma pooleliolevat või alles alustatavat eset või ….

#291032 Reply
    Guest

Tundub, et jääb vist ikka 11.juuni?
    Avaldage arvamust, kullakesed!

#291033 Reply

Mitte et ma ise viimasel aastal üldse käinud oleks teie kokkusaamistel, aga 😳
    Aga ma püüan ennast parandada.

Ühtlasi teen ettepaneku kasutada sellist vidinat ühiste aegade leidmisel:

http://doodle.com/

Ise oleme 11-12 juuni maal, peame kaasa juubelit. Seega ei saa linna kudema tulla :(

#291034 Reply
    Guest

Mina eelmise aasta juuni kokkusaamise põhjal ütlen, et suvel on ühist ettevõtmist ja aega suht mõttetu korraldada, sest nii või naa jõuab kohale vaid 3-5 inimest. Ilmad nii ilusad, kes on maal, kes aias, kes rannas. Aga mina see eest olen 11- 12 laadal :P . St. kohtumiseni sügisel ;)

#291035 Reply
    tintsik
    Member

Mida arvate ühest kesksuve-grillikast?
    Et kui värviks valge lõnga mõne taimega huvitavaks ja oleks lihtsalt mõnusalt koos?

#291036 Reply
    Urask
    Member

Mina oleks pikniku poolt 😉 .Kuid kui ma mingi aeg tagasi selle küsimuse tõstatasin arvati, et suvi jääb üldse vahele 🙄

#291037 Reply
    timps
    Member

Mulle tintsiku ettepanek meeldib (eriti arvestades, et ma ainult ühe korra saanud teiega kohtuda). Aga kõik sõltub kuupäevast ja kellaajast :)

#291038 Reply
    Member

Tahaks ka lõnga värvida kui kuupäev vähegi sobib

#291039 Reply
    tintsik
    Member

@Ürask wrote:

Mina oleks pikniku poolt 😉 .Kuid kui ma mingi aeg tagasi selle küsimuse tõstatasin arvati, et suvi jääb üldse vahele 🙄

Me suvel ju olemegi pisema seltskonnaga kokku saanud, et kes kuidas suve veedab… Mul siin tuli tunne, et ühest vahvast seltskonnast on kõva puudus käes, seega sügavalt egoistlik ettepanek :D
    Samas pole mul sellist sobivat pikniku-villavärvimiskohta välja pakkuda :(

maireh on lõngavärvimises kõva käpp, Triine, Sa ka? Ja Ürask?

Kui huvilisi oleks, ehk on teil ka kuupäevade suhtes midagi ette panna?

#291040 Reply
    Guest

Kui kuupäevad sobivad, ühineksin samuti. Ma küll värvinud ei ole, kuid tahaks küll. Kohta mul ka ei ole, kuid midagi annaks isegi mõelda (üks mõisapark 23 km Tartust). Ma pean vaid tingimusi uurima jne. Ning kui ma ei eksi, siis peaks paar naist veel huvitatud olema, kes küll Isetegijates ei ole, kuid teevad küll, seda siis Muinasklubi Tarbatu koosseisus. Ja teinud on nad seda värvimist ka varem.

Lõnga peab hakkama siis varuma :D

#291041 Reply
    Member

Lõngavärvimist tean ma ainult teoreetiliselt. Praktika jaoks oleks vaja:
    lõnga, maarjajääd (Safranist peaks saama), vaskvitrioli, raudvitrioli (kust seda saab?) ja taimi , millega värvida. Suurt pada kah. Kuupäevadest sobiks mulle 9-10. juuli

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 231 total)
Reply To: Tartukate aastaplaan 2011
Your information: