Tartukad 7.november 2010 kell 11.00: valmistame seepe

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukad 7.november 2010 kell 11.00: valmistame seepe

• This topic is empty.
Viewing 6 posts - 91 through 96 (of 96 total)
  • Autor
    Postitused
  • #285154 Reply
    Member

Tänud minugi poolt vahvale seltskonnale ja õpetajatele!

#285155 Reply
    Member

Noooojah, maireh tegi kohhhhhutavalt vähe pilte…. 😳

Ja, Tintsik, me tundsime sinust niiiiiiiii väga puudust! Ja ära enam nuta…… Eksoleju!?

#285156 Reply
    Murjam
    Member

Ma küsin Kessu käest siitkaudu, ehk on kellelgi veel sama küsimus tekkinud: kui ma täna nüüd seebi vormist välja võtan, siis millistes tingimustes ta peaks see kuu aega laagerduma? Korraks juba võtsin ta vormist välja, aga tundus ikka veidi pehme veel, nii et panin tagasi vormi.
    Ja vabanda, Kessu, kui sellest äkki juba juttu oli. Tuulepea ei pidanud kinni.

#285157 Reply
    Guest

Minul tekkis hoopis selline küsimus, et kas detsembris ka kokku saadakse? Ning mis on teema? Ma ei suuda kuidagi leida seda infot… No ei orienteeru selles foorumis nii nagu peaks… 😳

Totaalselt blond…. Selle jätkuks, kaks blondi Russalka juures: “Kumb on kaugemal, kas kuu või Narva?” Teine vastab: “No, mida sina arvad? Kas sa praegu Narvat näed? Aga kuu paistab ju nii selgelt kätte. Seega Narva on kaugemal.”

#285158 Reply

Kui seep oma vormi ei kaota ja on n.ö. õrnalt pehme, siis võib vormist välja võtta. Suurema vormi puhul on paras järgmisel päeval tükkideks lõigata.
    Järelvalmima peaks seep kuu aega…see tähendab kuu aja pärast alles võib pesata…varem võib olla seebil söövitav toime.
    Mul tahenevad seebid puust kandikul kapiotsas… 😉 Ja ma tean seda tunnet…kui tahaks seepe kohe proovida…:)

#285159 Reply
    KESSU31
    Member

Ülenurmes tekkis küsimus- kas Hobipunktist tellitud rasvasid tohib toiduks tarvitada? Küsisin ja EI TOHI TOIDUKS TARVITADA.
    Nii et sellest kakaovõist sokolaadi teha ei saa.

Viewing 6 posts - 91 through 96 (of 96 total)
Reply To: Tartukad 7.november 2010 kell 11.00: valmistame seepe
Your information: