Tartukad 2. oktoobril 2010 kell 12.00: Vildime susse

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukad 2. oktoobril 2010 kell 12.00: Vildime susse

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 108 total)
  • Autor
    Postitused
  • #282325 Reply
    Member

Tintsik, äkki ma saaks ka Sinuga siis?

#282326 Reply
    tintsik
    Member

Saad :D
    Helista homme kell 11.00 ja lepime kokku, kus kohtume.
    50 15 227

#282327 Reply
    Member

Hästi :)

#282328 Reply
    Murjam
    Member

Mina saan kedagi auto peale võtta. Elan Karlovas. Kel vaja küüti, hüüdke privas.

#282329 Reply
    Sunrise
    Member

Kuna me emaga kahekesi, siis mahub üks veel. Sõidan trajektooril Anne kanal – Sõpruse sild – Turu tänav –> Ülenurme :) Kuid võin teha ka põikeid. Kõige kindlam on kõne 5283153.

Selle asjade loeteluga ei olnud mul üldse aega varem tegeleda, aga tahtsin seda öelda, et olen ise ühed sussilätud ja saunamütsi teinud sellisele vormile, mis välja lõigatud paksemast papist (nagu need pappkarbid on) ja siis sinna kilekott peale teibitud või toidukile ümber veetud. Peab ilusasti selle aja vastu, mis pidama peab. Ehk et lauakatet ma homme ostma ei lähe :)

Nimesilt-nimesilt-nimesilt!!! (lihtsalt püüan meelde jätta)

Ja ema mul juba küpsetab :D

#282330 Reply
    Buterfly
    Member

Nonii kallid Isetegijad paistab,et ma sel korral ei jõua – üks palavikupisik on minusse pugenud 😥
    Aga teisele nobedaid viltimisnäppe tänaseks ;)

#282331 Reply
    Urask
    Member

Mina jätan ka vahele 😥

#282332 Reply
    Snowdrop
    Member

Nonii, jõudsin lõpuks koju. Suured tänud tublidele ja vahvatele õpilastele.
    Minule meeldis väga tänane päev, nii tore on koolitada selliseid usinaid õpilasi. Suur tänu Maireh võõrustamise, mõnusa jutuajamise ja armsa kingituse eest.

Nüüd jään pildiülevaadet ootama, kuna ise ma ei jõudnud ühtegi klõpsu teha :D Nii sisutihe päev oli :)
    Jään ka valmis sussidest pilte ootama. Kui kellelegi jäi tallutamine arusaamatuks andke aga teada. Äkki saame kaugjuhtimisega hakkama 😉
    Kohtume ehk kunagi veel :)

#282333 Reply
    Murjam
    Member

Suur-suur aitäh Sulle, snowdrop! Väga vahva sussitegu oli. Ja ma usun, et minu puhul ei jäänud see esimeseks ja viimaseks sussipaariks. Lähen nüüd nokitsen veidi veel oma susside kallal 8b66t

#282334 Reply
    tintsik
    Member

Mina ise täna susse ei teinud, aga kõrvalt kõike kuulates-vaadates-jäädvustades võin küll öelda, et nii professionaalse õpetaja juhendamisel on lausa lust õppida. Nii palju tarvilikke nõkse, mille peale ise ei tulegi!

Väga vahvaid susse sündis! Kui päris valmis saate, tehke pilti ja näidake siin ka!

Suured tänud õpetaja Snowdrop’ile!
    Ja meid oli nii palju ja väga vahva oli näha uusi huvilisi.

Panin fotoka aku laadima, kui pildid arvutisse saan, näitan teile ka.

#282335 Reply

Ma tulin ka aitähh ütlema! Snowtrop on väga muhe õpetaja! Tänud! icon_mersi …sussid kuivavad…tundub, et ei jää ka viimasteks…juba seetõttu, et nr. 36 asemel sain ma nr. 39 sussid arvatavasti…eks näeb kui ära kuivavad!
    😉
    Natuke “südant” jäi täna ka taustakudujate juurde…ee…nendeseese Tintsiku udu-pehmetesse sokkidesse…kui tohib siis ma proovin ka millalgi…
    smile_flirty

#282336 Reply
    Guest

Täna oli tõeliselt mõnus päev ja seda tänu mõnusale seltskonnale, hubasele kohale ning super heale õpetajale 8b66t . Suur, suur aitäh kõigile minu ja mu sõbranna poolt icon_mersi

#282337 Reply
    KESSU31
    Member

Meil oli väga äge õpetaja. Sussid kuivavad saunas ja ootavad taldu ja kaunistusi.Tänud toreda seltskonna eest.

#282338 Reply
    Member

Oh see oli üks muhe ettevõtmine! Kuigi sellele eelnes pisut isiklikku sisemist paanikat – noh, et kas ikka kõik ära mahume. No mahtusime – ja aitäh kõigile leplikkuse eest!
    Ja õpetaja meeldis mulle ka hullupööra! Hästi palju näpunäiteid ja hoiatusi eksimisvõimaluste eest sai meile kaasa pandud. Ma eile küll veel susse ei teinud, aga täna võtsin villaloori uuesti välja ja kõva kavatsus on sussitamist omal käel proovida!
    Hästi äge ja mõnus laupäev oli ja seltskond oli – no täiesti super! Nii hea meel on, et meil nii palju uusi liitujaid oli! Nimed vist päris kõik ja korraga (minul 😳 ) meelde ei jäänud, aga küll me kohtume veel!

LAHE LAUPÄEV OLI! 😆

#282339 Reply
    tintsik
    Member

Kirjutasin väikese kokkuvõtte eilsest viltimislaupäevast ja paar pilti ka teile, “>siin.
    Vahva oli jah!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 108 total)
Reply To: Tartukad 2. oktoobril 2010 kell 12.00: Vildime susse
Your information: