Tartukad 15. mai 13:00 küpsetame ja paeltikand

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukad 15. mai 13:00 küpsetame ja paeltikand

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Autor
    Postitused
  • #304803 Reply
    Siilipopp
    Member

Kui vähegi saan, tulen ka, aga jään siiski küsimärgiga.

#304804 Reply
    Member

Kõrtsi mahutavusest – no kui meid koguneks miski 50, vaat siis oleks juba natuke tihedam… 😉 Ja see “tihedam” kehtiks selle ruumi kohta, kus on pikad kõrtsipingid ja -lauad ja kus saab küpsetada ja süüa ja ümberlauajuttu rääkida.
    Kõrts on tegelikult suur maja, ja õues on veel sepikoda ja sel suvel saab valmis veel suur keraamikaahi õues, selline puudega köetav ja puha (no umbes nagu Värskas – kui keegi on käinud sealses seto muuseumis). Nii et kitsas meil seal ka suurema seltskonnaga ei hakka.
    Kõrtsihoone ise on kahekorruseline, allkorrusel pikad lauad ühel pool sees, teisel pool on üleval galerii ja allkorrusel siis (ajutine) pottsepa- ja nahaõmblemisruum, ja ikka veel vaba pinda ekspositsioonideks…
    Ja teisel korrusel on lihtsalt põnev – mnjah, seda peab ikka nägema, ei saa siin kõike kirja panna ju niikuinii… 🙄

Vast ikka, jah, kogume mehisema kampa ja lähme siis… Uue hooaja esimesel kokkusaamisel äkki? Et oleks vägev sissejuhatus – aga see on pelgalt mõttearendus siinohal, ei enamat. 8)

Ja Monna ettepanek on ka jummala põnev – panite ju ikka tähele!?!?!? 😉

#304805 Reply
    Member

maireh – eks minu pakkumises kumab läbi omakasupüüdlikkus 😈 – tihtipeale pean oma 3-aastase tirtsu kaasa võtma üritustele jms ning miks mitte ühildada kasulikkus ja võimalus, et laps on kaasas küll, kuid nö silma alt ära (mängutoas) ja mina saan nö omi asju teha (ruum, kus olemas lauad, toolid ja kus meil toimuvadki meisterdamised jms) :) . Usun, et on ka teisi, kellel on minekuid-olekuid-tulekuid, kus osalemine jääbki lapsehoidjate taha. Ruumi saame kasutada ka suvel, tööpäeva õhtuti.

#304806 Reply
    Guest

Mina jään huviga ootama kokkusaamisi Monna juures, omal ju ka pisike 2,5 aastane piiga.

#304807 Reply
    Member

Olen ka plaani pidanud teie tegemistest osa võtma hakkamisest. Aga homme kahjuks jääb ära veel.
    Monna pakutud Lelula on aga super variant. Lapsed ei taha sealt tavaliselt kunagi ära tulla. Ja usun, et nad on üli rahul, kui emme neid kaasa võtab, mitte ei jäta hoidjaga koju. Seda enam, et seal on nii palju uusi ja põnevaid mänguasju.
    Jään igaljuhul teie järgmist kokkusaamist ootama ;)

Meenus selline asi. Lelulas toimuvad ka õpitoad ja järgmine laupäev toimub kahjuks juba viimane. Teemaks on nahast pisiesemed. Ise käisin täna märkmiku köitmas ja jäi kõrvu et järgmiseks laupäevaks on veel vabu kohti. lisainfo siit- http://lelula.edicypages.com/opitoad-taiskasvanutele
    Äkki keegi huvitub.

#304808 Reply
    tintsik
    Member

Minu transpordivahendiga seekord arvestada ei saa, sest ma pole oma homsetes plaanides veel sugugi kindel. Kui läbi hüppan, siis kindlat aega ei julge välja hõigata. Eks paistab…
    😳

#304809 Reply
    Guest

Nagu osalejad ehk juba välja lugesid, siis homme jääb Uhti kõrts ära ning kohtume ikkagi vanas heas Ülenurmes.

Kui on vajalik transport, siis võin ehk aidata kuidagi. Mu enda maršruut näeb tavaliselt välja Tammelinn-Ülenurme-Tammelinn, kuid vajadusel saan ka kesklinnast läbi väikese tiiru teha, et siis keegi tulemata nüüd selle pärast jätaks.

Mind saab kätte peamiselt telefoniteel homme! Number on viis-kaheksa-null-üks-üks-seitse-null-üks

Ja see lastehoiuga variant on muide hea mõte. Saab seda kindlasti sügisel ära kasutada 😆

#304810 Reply
    Sunrise
    Member

Noh, hea et nii hiljagi meelde tuli siia piiluma tulla :S Mul nüüd sõltub sellest, kas lapsehoidja homme tulla saab. Pole ma kindel, kas ma midagi kaasa teen või pigem tulen taustakudujaks. Eurovisiooni taustaks just kudusin ka :) See selgub homme kella 10-11 vahel.

Lelula sobib väga hästi, sinna on 3min kõndimist ;) Aga meil niikuinii see hetke toimumise kellaaeg tähendab tuduaega, nii et kui lastega, siis ikka nt kell 10? :))) Nad saaksid end seal oimetuks mängida siis 3 tunniga. Aga meie peaks ikka suures ruumis olema, sest see väike ruum on ju na tilluke. Ehk et tuleb valida mittemääriv käsitööliik Lelulasse :)

#304811 Reply

Minul jääb kahjuks seekord tulemata. :(

#304812 Reply
    Urask
    Member

Kuidas siis fondüüga jääb?

#304813 Reply
    Sunrise
    Member

Lapsehoidja just helistas, ta ei jõua linna tagasi ikkagi. Nii et jääb ka tulemata :( Kas juunis ei ole enam plaanis kohtuda? 🙄

#304814 Reply
    Member

OIIIIII! Meil oli (küll väikesearvulise osalejaskonnaga, aga) väga väga värvikas kokkusaamine! Ja Ürask on ikka täitsa jätkuvalt tuntud headuses õpetaja! 😉
    Usinad tegid paeltikandit (ja siinkirjutaja kiibitses usinalt)!
    Ja siis me tegime fondüüd, no tegelikult tegi Ürask ja valdav enamus meist kiibitses sedapuhku. Aga fäääga-fäääga maitsev oli – ja juttu jätkus kauemaks! 😉 Aitäh mõnus pühapäeva-pärastlõuna eest, Ürask ja kõik teised!

Jaaaaa juunikuine kokkusaamine oli küll teemaks, aaaaga seisukoht jäi selles osas küll võtmata…. 🙄

#304815 Reply
    Guest

tyf

Me oleme väikesed, aga tublid 😆

Sai arutletud, et taimedega värvimine on tore ja see sai ka kunagi plaani võetud, kuid kuupäeva paika ei pannud. Üldteemas võime seda arutleda 😉

#304816 Reply
    Member

Tore, et üritus korda läks!

Minul jäi tulemata, kuna reedel sain teada, et on võimalus minna laupäeval perega lodi Jõmmuga sõitma ja polnud enam mahti kuskile arvutisse tulla ega midagi. Laupäeval kestis lodjasõit 7 tundi ja see oli hiilgama vahva ja seda enam, et terve perega veetsime päeva vee peal :)

#304817 Reply
    Urask
    Member

icon_mersi
    Tähtis pole kvantiteet, vaid kvaliteet!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
Reply To: Tartukad 15. mai 13:00 küpsetame ja paeltikand
Your information: