Tartukad 11.aprill 2010 kell 13.00

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartukad 11.aprill 2010 kell 13.00

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 70 total)
  • Autor
    Postitused
  • #273096 Reply

Kui kahju-Mõmmuka lapsele head paranemist!

#273097 Reply
    Member

lisage mind ka

#273098 Reply
    Guest

@Sunrise wrote:

@kairi384 wrote:

Ma hõivaks hea meelega selle koha :D

Kui ma liigun trajektooril Anne kanal – Sõpruse sild – Turu tänav – linnast välja, ega Sa siis juhuslikult sellele teele ei jää? Võin sõita Vanemuise parklasse ka, aga kõik sõltub, et kust Sul ligem pääle tulla :) 🙄

Ma pean veel asjad kokku hankima. Selline tunne ju, et kui seekord asja valmis ei tee, siis ei saagi rohkem albumeid, aga tegelt saab ju alustuseks prooviks teha midagi, peaasi, et nipid selged.

Ma elan aleksandri külalistemaja vastas, kas sobib kui tulen näiteks rimi ukse juurde või sain trajektoorist valesti aru? :D kell 12.45?

#273099 Reply
    Sunrise
    Member

@kairi384 wrote:

@Sunrise wrote:

@kairi384 wrote:

Ma hõivaks hea meelega selle koha :D

Kui ma liigun trajektooril Anne kanal – Sõpruse sild – Turu tänav – linnast välja, ega Sa siis juhuslikult sellele teele ei jää? Võin sõita Vanemuise parklasse ka, aga kõik sõltub, et kust Sul ligem pääle tulla :) 🙄

Ma pean veel asjad kokku hankima. Selline tunne ju, et kui seekord asja valmis ei tee, siis ei saagi rohkem albumeid, aga tegelt saab ju alustuseks prooviks teha midagi, peaasi, et nipid selged.

Ma elan aleksandri külalistemaja vastas, kas sobib kui tulen näiteks rimi ukse juurde või sain trajektoorist valesti aru? :D kell 12.45?

Mõistlikum on ju hoopis, kui Sa tuled Aleksandri otsast üle tee sinna bussipeatusesse. Sillalt mahasaamiseks pean niikuinii silla alt ringi tegema :) Kui õigel ajal trehvame, saame kähku ja ei jää bussidele ka jalgu ;) (Auto on hõbedane Volvo, tähed ARR)

#273100 Reply
    Guest

sobib

#273101 Reply
    Urask
    Member

Eeega keegi Üraskit ja Maanat siit FI linnaosa kandist üles korjata ei tahaks smile_flirty

#273102 Reply
    Hettel
    Member

Kas keegi mind ei saaks auto peale võtta? 😳

#273103 Reply

Ma oleks ka huviline, kui kellelgi on autos vaba koht.

smile_lil

#273104 Reply
    tintsik
    Member

Mina teie seltsi homme ei jõua…

#273105 Reply
    Guest

Mul autos üks vaba koht. Tulen läbi Ihaste ja Annelinna, et kui keegi soovib…

#273106 Reply
    Hettel
    Member

Israa – ma olen ise Karlovas. Kuhu ma tulla võiks, et sinna ühe koha peale istuma saada?

#273107 Reply
    Guest

Hettel, minu telefon on 53320832 -helista, lepime kokku. 😉

#273108 Reply
    Member

Mina kahjuks ka jõua 😥

#273109 Reply
    Guest

Nonii, autos vabanes veel üks koht, nii et, kas on veel soovijat?

#273110 Reply
    Sunrise
    Member

Mina pakun ka veel üht kohta. Tuvastasin eile, et suurema lapse vanaema-vanaisa juurde saatmisega läks tool ka ju õhtul kaasa, nii et üks koht on veel vaba 🙄 (tel 5283153)

Praegune ring tuleb Anne kanali juurest üle Sõpruse silla ja mööda Turu tänavat linnast välja, aga saab veel põikeid teha kui vaja :)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 70 total)
Reply To: Tartukad 11.aprill 2010 kell 13.00
Your information: