TARTU mais Pärlipäev

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa TARTU mais Pärlipäev

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Autor
    Postitused
  • #178297 Reply
    kaksti
    Member

Chatriin, laupäeviti ei ole kaubamaja suletud, ainult pühapäeviti suveperioodil.

Aga mina hoopis vaatan, et nii palju tulijaid, et peab hakkama sinna väiksesse ruumi laudu juurde vedama :D

Kuldsed käed: said kohvilauajutust väga õigesti aru :)

Teistele ka veel, kes plaanivad midagi kaasa võtta – meil siin raamatukogus see mure, et pole eriti kandikuid-kausikesi :( , nii et hea oleks, kui saaksite ise kaasa võtta.
    Ja minu poolt on kohv-tee.

#178298 Reply
    Laima
    Member

Kas autoga ikka ligi pääseb,vaatasin,et homme sealkandis rattaralli rada… 😯

#178299 Reply
    kaksti
    Member

Ligi pääseb siia autoga küll, aga liikluskorraldus on muutunud. Siin on täpsemalt selgitatud

#178300 Reply
    Member

mina kahjuks siiski ei jõua laupäeval Tartusse :(

#178301 Reply
    tintsik
    Member

Mina siiski käisin tänasel kokkusaamisel ära. Kohtasin nii tuttavaid kui ka uusi nägusid. Palju meid ei olnud, aga vahva oli ikkagi. Helmekese lett kergendas minu rahakotti üksjagu, no mis teha, kui ma selline harakas olen ja kõige säravamad asjad endale pidin saama :D
    Uurisime-puurisime natuke ka käsitöö- ja eriti pärliraamatuid ning ajakirju (raamatukogu on sellest ikka parim koht kokkusaamiseks!) ja proovisime teha üht lihtsamat liitpärlit. Kuna need kõige oskajamad pärlimeistrid ei saanud täna tulla ja mõned lahkusid ka suht vara, siis õpetajat polnudki. Aga me saime (st mõned meist) hakkama ise ka.
    Mõned pildid klõpsisin kah, neid näitan veidi hiljem. Hetkel imetlen natuke oma uusi Swarovskeid ja siis püüan rõdule suvisemat nägu anda.
    Aitäh, Kaksti, Sinu juures raamatukogus on kuidagi nii hubane ja mõnus olla! smile_lil

#178302 Reply
    Member

Oli mõnus jah, seal raamatukogus võiks veel mõned korrad kokku saada – kuni enamus teostest on läbi töötatud. Tontkandlane demonstreeris juba järgmisel hommikul tooteid, mida ta oli uute teadmiste valguses valmistanud – uskumatu. Aga mina ootan Tintsiku tehtud pilte tema blogisse, tutiga liitpärl lihtsalt peab mul olema!!!! 8)

#178303 Reply
    kaksti
    Member

No minul on igal juhul väga hea meel, et pärlipäev ikkagi toimus ja meid kokkuvõttes ei olnudki nii vähe – üle 10 tuli kokku – ja et ka midagi tehtud sai (mis siis, et mul endal pärleid kaasas polnud, jätsin meelde ja lähen täna Vaigale ka liithelmeteadmisi edasi andma). Nii mõnus ja soe tunne jäi südamesse, isetegijate seltskond lihtsalt oskab selliseid tundeid tekitada. Aitäh, et tulite smile_lil ja kohtume raamatukogus edaspidigi! :)

#178304 Reply
    vikike
    Member

tore, et te ikka saite, mulle pani see rattaralli jubeda põnksu 👿
    igastahes nüüd targem, ma taandun korraldamisest…

#178305 Reply
    Member

pidin ka tulema, et oma muumid Vikikesele üle anda, aga mõtlesin, et “parkimis- ja sõidugeeniunśena” jään selles ümberkorraldatud liikluses jänni.
    nüüd mõtlengi, et kuidas vikile mänguasjad ära toimertada.. ?

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
Reply To: TARTU mais Pärlipäev
Your information: