TARTU mais Pärlipäev

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa TARTU mais Pärlipäev

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4177 Reply
    vikike
    Member

arutame siin edasi, hetkel jäi siis jutt, et 25 mai ja pärlipäev, koht jälle E-Kaubamaja raamatukogus (seal oli mõnusalt ruumi :) )

#178268 Reply
    Sapsi
    Member

Minu tulek sel päeval on suuure küsimärgiga kuna piigal järgmine päev sünnipäev. Ehk teen ohverduse ja peame peo alles peale palgapäeva 😈

#178269 Reply

Mai on täielikult pühendatud diplomitöö kirjutamisele.
    Vaevalt tulen.

#178270 Reply
    stuart
    Member

Hmmmm, ma nüüd jälle 100% ei julge öelda, et tulen, sest elu on näidanud, et tihtipeale kipub viimasel hetkel midagi vahele tulema, aga kui vähegi saan, siis tulen :)
    Pidin kuupäeva vaadates juba paanitsema hakkama, aga ei, õnneks on Viljandi käsitööüritus päev enne :D

#178271 Reply
    vikike
    Member

tähtis teadaanne:
    24. mai, algusega kell 11.00
    E-Kaubaaja raamatukogus

PÄRLIPÄEV

Külla tuleb http://www.helmeke.ee

Kaasa siis hää tuju, puuga rahakott selga ja natuke näksimist 😆
    Kuna on tulemas ka mitmeid oskajaid, siis on võimalik õppida ja uurida uusi asju, seega teretulnud on kohapeal tegemine :D

#178272 Reply
    tintsik
    Member

Heh, hetkel tundub, et isegi mul see pühapäev vaba. Uskumatu, seni on kõik hõivatud olnud. Ehk tulen ka siis :D

#178273 Reply
    kaksti
    Member

Kiirelt-kiirelt annan kohe teada, et pühapäev siiski ei sobi, kuna E-kaubamaja juhtkond otsustas, et mais-juunis-juulis on kogu maja suletud :( :( :(
    Ilmselt pole vist väga hea mõte Falcki valvsa pilgu alla sattuda, kui üritame sel ajal sisse pääseda.

Suve kohta aga tean niipalju ette öelda, et laupäeviti on raamatukogu kinni, kuid kaubamaja lahti, seega saaks tegutseda vajadusel mõnel laupäeval (veidikese etteteatamisajaga).

Ja veel kõrvaliseks infoks – täna avame siin Tartu Rahvaülikooli käsitööklubi näituse, kui aega leiate, tulge piiluma.

#178274 Reply
    vikike
    Member

oi krt 🙄

#178275 Reply
    Member

Kuskil mujal siis?

#178276 Reply
    Member

Ma ikka klapin oma kalendrit, et ÜKSKORD ometi Tartus kah kohtuda

#178277 Reply
    kaksti
    Member

Aga kui uuriks ikkagi varemräägitud Õnne Maja kohta. Kui nad hingehinda ei küsi, siis oleks äkki võimalik kuupäev samaks jätta ja maikuu kokkusaamise seal siiski teha.

#178278 Reply
    vikike
    Member

Nii asjalood on natukene muutunud…me ei saa pühapäeval ruumi, aga seeeest saime laupäeva 24.mai siis ja kellaaeg ja koht on sama: kell 11-16 E-Kaubamaja raamatukogus
    ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

#178279 Reply
    stuart
    Member

Niu, siis ma ei saa kindlasti tulla… lähen teise pundiga Viljandisse käsitöölist asja ajama :(

#178280 Reply
    vikike
    Member

appi, kas keegi siis üldse tuleb? 👿

#178281 Reply
    Urask
    Member

Ma praeguse seisuga ikka vist tulija.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
Reply To: TARTU mais Pärlipäev
Your information: