TARTU 12.jaanuar 13.00 Tige Tikker!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa TARTU 12.jaanuar 13.00 Tige Tikker!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 56 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3608 Reply
    vikike
    Member

Kaunist uut Tartu omadele uue aasta puhul ja vana minekul ;)

hakkame varakult pihta, KUS? ja MIDA? ja MILLAL?

#152284 Reply
    Sapsi
    Member

Jaanuaris võiks niisama kokku saada ja arutada silmast silma aasta 2008 kokkusaamiste teemasid. Et mida keegi tahaks jne.

Kaasa võib võtta loomulikult midagi, mis momendil käsil. Aga kus kokku saada? Lille Maja või äkki kuskil mujal?

#152285 Reply
    vikike
    Member

kuulge aga niisama istuma saate ikka minu juurde tulla, mis enne sitasti see uuesti 😉 istuksgi kokku ja otsutaks nagu sapsi arvas, käima välja ideed ja väljasõidud, sest võiks teisi veel külastada ja ka meistreid külla kutsuda nagu eelminegi aasta :D

#152286 Reply
    Member

Ma nii kangesti tahaks kah tulla!!!! Ise täitsa Tartu, aga kohale ei jõua kunagi. See on juba vist nii seatud, et kui kokkusaamine, siis mina kuskil mujal. Loodan, et sellel aastal on teisiti.
    Hoian pöialt igatahes.

#152287 Reply
    tintsik
    Member

No nii, et siis head ja palju uut, seltsimehed!
    Ja kokku tuleks jah saada, paneme plaani paika, mitu korda ja kus ja kellega :D

#152288 Reply
    stuart
    Member

Ma siis sihiks j2lle Tintsiku auto peale, kui saab… ja kui aeg sobib 🙄

#152289 Reply
    Member

@stuart wrote:

Ma siis sihiks j2lle Tintsiku auto peale, kui saab… ja kui aeg sobib 🙄

Mul kah selline lugu.

#152290 Reply
    vikike
    Member

nii raputan uuesti rahvast, kui keegi kuupäeva jne üless ei käi, määran ma ise kuupäeva ja need kes tulevad nendega lepime kokku selle aasta suunda, et mida teeme, kus ja kelle juhendamisel….

#152291 Reply
    Member

Mina tuleks ka.

#152292 Reply
    Member

Teeme kohe alguses
    Nüüd ruttu….

#152293 Reply
    vaiga
    Member

Vikike aga sa võid seda ju teha, eks pärast siis teised vaatavad kuidas ja kas sobib ja siis saab miskit edasi mõelda. Mul sõltub tuleks koolist (nädalavahetustel paraku) ja seega tavaliselt ei õnnestu kampa lüüa aga vahest ehk ikka.

#152294 Reply
    vikike
    Member

hetkel paistab 12 sobivat

#152295 Reply
    vikike
    Member

nii kallikesed
    12. jaanuar (laup) alates 13.00 ootame istuma ja arutama Tige Tikker kohvikusse (Kaubahallis)
    istume maha ja paneme paikka lootused ja lootused aasta suhtes, üks pakkunime juba on, seega mõelge, milliseid asju soovite õppida!!!! :D

#152296 Reply
    vaiga
    Member

Äkki isegi veab välja, hoian pöidlaid pihus. See kuupäev on esialgselt väga hea.

#152297 Reply
    Sapsi
    Member

Võib hiljem ka liituda;)
    Kohvi taga jätkub juttu kauemaks

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 56 total)
Reply To: TARTU 12.jaanuar 13.00 Tige Tikker!
Your information: