Tärgeldusvahend?

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

huvitav meil siin hiiumaal küll ime pisikesed kauplused aga kui ma ikka ühte asja kolm korda küsin siis nad tellivad. kuigi vahel on müüjad nii tumbad, et ei saa aru mida küsid. minul on mingi lavendli lõhnaline vahend, lastele lõhn väga meeldib. ja vunkab küll

Member

Mul õnnestus siiski ka Laagri maksimarketist pudelike üles leida. Olin seda sealt varemgi otsinud, kuid eelnevalt ei suutnud antistaatikust vist eristada. Seekord igatahes otsisin üles antistaatiku ja siis pungitasin pisut silmi, et paremini näha :) Ja leidsingi :) Vedas ❗

Sibulaplix
    Member

ka vesse maximarketist leidsin omale eile ühe pudeli seda va tärgeldamise asja :D siingi antistaatikuga kõrvuti, aga siiski andis tabada ära, et just tärgeldusvahendiga tegu

Member

piux, anna siis teada, kas sul töötab see vahend hästi. meil ilmselt sama vahend, sest samast kohast ostetud ;)

Member

Katsetasin täna järele ja see Laagri Maksimarketist ostetud lavendlilõhnaline “Freesco new” tärgeldusvahend töötab päris hästi – tärgeldasin sellega ühe üsnagi hõreda liblika ära :)

Member

nujah, minu meetrise läbimõõduga linale ei mõiganud küll üldse, oleksin ehk pidanud mitu pudelit tühjaks laskma sinna peale :P

Member

Mina kasutan juba “vene ajast” tärgeldamiseks “Sina” tärgeldusvahendit. Ka praegu saadaval.

Verpin
    Member

Ma tean ainult selle toote maaletooja asukohta…aga kus ta seda turustab???

Member

Mul pole vaja olnud teda mujalt otsida kui kohalikust alevipoest :) (mille sortiment on lilleväetisest aluspesuni ). Nii et kas suuremates kauplustekettides on ei oska öelda :m8hh:

Member

No igatahes Viljandis ei ole sellist vahendit leidnud. Siiamaani kasutasin vanast ajast jäänud Arpet, see sai otsa ja nüüd mõistus otsas kust sellelaadset tärgeldajat leida. need vussud mu meelest ikka ei ole nii head.

Verpin
    Member

Äkki leiduks mõni tore isetegija, kes oleks nõus mulle ostma ja saatma tärgeldusvahendit “Sina”, sest meie kohalikus poelevis seda ei leidu.
    Kõik kulud võtan loomulikult enda kanda.

Verpin
    Member

Hilinenud tänud siiagi trickyle, vahend käes ja töös.

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • The topic ‘Tärgeldusvahend?’ is closed to new replies.