Taimelava – teeme vahetust/pakume taimi!

Homepage Forums – VARIA – Isetegija aia- ja ehitusnurk Taimelava – teeme vahetust/pakume taimi!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11328 Reply
    Member

Uus hooaeg 2012.

Teen kohe algust omapoolse pakkumisega.

Pakkuda arbuusi ja meloni taimekesi. Pisikesed alles.
    Asjaga kiire, kuna mul jääb juba aknapinda väheseks. 😆
    Melon: ‘Emir H’ Otsas.
    Melon: ‘Jaune Canare 2’ Otsas.
    Külvata märtsis-aprillis kasvuhoonesse, istikut kasvatada 30-40 päeva. Istutada kasvuhoonesse, kilemajasse või peale öökülmi avamaale vahedega 40-50 x 100-120 cm (2-3 taime ruutmeetrile). Väga varajased. Peale istutamist tarvitamiskõlblikud 85 päeva pärast. Vili 1 kg raskune, ümmargune, tumeoranzi koorega, viljaliha tihke, oranz.
    Arbuus: ‘Crimson Sweet’ (kasvuhoonesse või kiletunnelisse) Otsas.

Pakkuda ka ampeltomati mõned taimed. Sort ‘Tumbling Tom’ (punane) Otsas.
    Taimed asuvad Rakvere lähedal. Saan ka Rakverre tuua.

Vastu võib pakkuda maasikataimi või püsilillede taimi. ;)

#325661 Reply
    Annyliis
    Member

Pakkumisel pärl-hõbeleht
    Kevadel ja suve lõpus.
    Siberi magunit.
    Roomav akakapsas.
    Täpiline iminõges.
    Nõellehtjas leeklill.
    Pune.

Sügisel võinlupiini seemneid jagada ;).

Toalilledest: ämblikliillia ja tiigerlehik (väikesed pojakesed mõlemad alles).

Minu soovide loend (kui keegi tahaks näiteks vahetada): karukõrv, täidisõieline võõrasema, mõrsjalill, püsikud (priimula, floks, daalia, tulbid, nartsissid).
    Priimulatest eriti sooviks kera-, varreta, täidisõielisi jt sorte.
    Asun Raplamaal, saan näiteks Raplasse tuua. Kellel huvi kirjutagu mulle priva, lepime lähemalt kokku. :)
    NB! Olen huvitatud vahetamisest!

#325662 Reply
    Member

Pakun tüki oma aedhortensia põõsast, mis on lihtsalt liiga suureks läinud.
    Tallinn-Pääsküla
    tel. 56 502523

Ära antud.

#325663 Reply
    Guest

Ma sooviksin nii väga-väga Mehhiko jänesekapsast. Kõik pakkumised postkasti palun :)

#325664 Reply
    Guest

Pakkuda kõrged lillad aediirised. Kuna juurikad juba välja kaevatud, siis tasub kiirustada. Asuvad Pirital.

#325665 Reply
    Guest

Pakkuda on ka tomatitaimed: kollane tomat “Lemon Boy”, kirsstomatid “Gardener’s Delight”, “Pokusa” ja väike pilkik “Fluoridity”, ploomtomatit “Petomech”.

Taimed omanikud leidnud.

#325666 Reply
    Member

Mul on veel ka pakkuda püsikutest maitsetaimi:
    Estragon,harilik leeskputk,aedsalvei.

Külvasin ca 10a seemned ja … ikka tulid üles!!!
    Seega jagan millalgi kevade poole, kui aeg edasi läheb. ;)
    Kui palju pakkuda saan, selgub mõne aja pärast.

#325667 Reply
    metsamaku
    Member

Pakkuda on mõningaid püsikuid: kollane ja oranž päevaliilia, lilla floks, sügisaster(kõrge), kollane iiris(hele), kultuursõnajalg. Asun Saaremaal.

Otsas.

#325668 Reply
    Member

Otsas.

#325669 Reply
    Guest

Minu aias on tõrvalill väga produktiivne olnud ja päris mitu mitu pisikest taimekest otsivad uut peenart kus kasvada. Lisaks on üle ka mõned lõvilõua taimed (90cm peaks kasvama). Värvi kahjuks ei tea. Rebasesabasid on ka. Asukoht Tartumaal.

#325670 Reply
    Member

Kes soovib osta pojengide (erinevad sordid), elulõngade või viinapuude istikuid, siis homme kolmapäevast reedeni (iga nädal) saab neid osta Rakvere turult.

#325671 Reply
    Urask
    Member

Teen aias puhastustöid ja pakun püsikuid – sinine madal iiris, sidrunlehine liivatee, aedkarikakar, kollakasvalged iirised, igihali, mitut sorti kivirikke, murtudsüda,ka paar pojengi läheb loosi,roosa jumikas; maitsetaimi – pune, ümarlehine münt, mustnupp, iisop pluss veel taimi, mille nime ei tea :)
    Taimed asuvad Üraskimaal (mis on Elistvere kandis)ja toon Tartusse, kui vaja.

#325672 Reply
    Guest

Kas keegi on huvitet kollase tulbi sibulatest? Kümmekond ja rohkemgi veel. Jõuab veel enne maa külmumist mulda pista!

Torkasin kasvuhoonesse mulda ja saadaval järgmisel kevadel.

#325673 Reply
    Guest

Keskküttes pikalt 2x õitsenud ja kosunud kuuking on peale ahiküttemajja tulekut aina lontumaks vajunud. Nüüd murdus uue lehe tipp.

Vanad juured, ja eriti lontud lehed ära korjatud, söega segamini koorepurusse istutatud. 4 lehte.

Kui keegi vähema temperatuurikõikumisega kasvataja tahab loodetavasti kunagi taastulevate valgete õite eest teda omale, siis mina annaksin alla, ilmselt aken läheb siin talle väga külmaks võrreldes senisega või ei sobi iseloomud..

Tartu.

#325674 Reply
    Mercar
    Member

Suure tõenäosusega ülekastmine. Juhul kui keskküttest ahiküttesse kolides varasemaga sarnaselt kastetud siis ilmselt juured mädanevad ja siis ka lehed löntis sest veevarustus kehv. Keskküttega korteris kuiv õhk ja sealne kastmissagedus ei sobi ahiküttega kodus. Soovitaks kastmissagedus ja -viis üle vaadata, kui siiski on huvi siiski ise kasvatada.

Ma oleks üldiselt huvitatud aga ma Tallinnas ja ühistranspordiga liikujana talvisel ajal kuukinga transportida ei saa… Ehk Tartus mõni huviline :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
Reply To: Taimelava – teeme vahetust/pakume taimi!
Your information: