Tähetaeva müsteerium

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Tähetaeva müsteerium

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #234145 Reply
    kulla385
    Member

Äkki laupäevases mustris tuleb…

#234146 Reply
    Guest

jah, seekord polnud tõesti helmestega midagi teha.
    pean vabandust paluma, sest seekord oli neid vaja ainult teie segadusse ajamiseks… 😳

ärge pikka viha pidage, järgmine kord saate need kenasti ära kasutada! 😉

#234147 Reply
    tripsu
    Member

@ElinaLy wrote:

jah, seekord polnud tõesti helmestega midagi teha.
    pean vabandust paluma, sest seekord oli neid vaja ainult teie segadusse ajamiseks… 😳

ärge pikka viha pidage, järgmine kord saate need kenasti ära kasutada! 😉

8b66t 8b66t 8b66t väga leidlikult tõmbasid haneks! Tubli!

#234148 Reply
    Guest

vahekokkuvõte esimeses postituses!
    rebimine missugune…. 😆

seekord oli vastajaid kokku 12 – õigeid vastuseid 10 ja mööda 2!
    olen väga õnnelik, et kudujaid endiselt on – projekti alustades oli hirm oi kui suur, et olen vaid hüüdja hääl kõrbes… :D
    kuigi iga korraga jääb teid vähemaks on mul ülihea meel, et pingerida on siiski nõnda pingeline 😆

auhinna koha pealt mõtlesin, et kui kõik on nõus, siis annaksin esimese 200.- väärtuses auhinna peale 8-ndat etappi (et siis on täpselt pool tehtud) ning kui ka edasi huvilisi on, siis teine auhind täpselt samas väärtuses peale lõplikku etappi! punkte ei nulli vaid need jookseksid sealt samast ikka edasi…

kui keegi on teistsugusel arvamusel või pole rahul, siis palun andke kindlasti teada!

NB! igaks juhuks kordan üle, et auhinna kättesaamiseks tuleb tehtud töid ka fotol näidata! 8)

vastupidavust teile!
    ja aitäh kaasa mängimast!

#234149 Reply
    Guest

ah jaa, esimesena vastas seekord õigest nufferdis, kes teenis sellega 2p ning lendas kohe II kohale!

palju õnne!

#234150 Reply
    Guest

aitäh:)
    õnne läheb vaja, sest minul on praegu küll plaanis lõpuni minna :)

#234151 Reply
    Member

@ElinaLy wrote:

kuigi iga korraga jääb teid vähemaks

Mina ei kadunud ära. Ma lihtsalt ei osanud reede hommikul veel midagi öelda 😳

#234152 Reply
    Maarion
    Member

minul jäi ka seekord vastamata, eluke oli kiire aga katsun ikka edasi pusida.

#234153 Reply
    Member

mina vastasin…õigesti kah…aga ei jõudnud esimeseks…
    kavas on vastu pidada lõpuni…

#234154 Reply
    Guest

küsimus:
    Tere, nägin seda vahvat projekti alles nüüd ja tahan küsida, kas ma saaksin ka nüüd osa sellest võtta ehk siis näha ka kõiki eelmiseid etappide juhendeid?
    vastus:
    oled väga oodatud meiega ühinema!
    kahjuks ei saa ma Sulle küll anda enam punkte juba läbitud etappide eest, kuid võid hakata mõistatama juba alates tänasest – ja kui pead lõpuni vastu ning Sul õnnestub juba paar korda olla esimene õigesti vastaja, siis usun, et võid lõppkokkuvõtes isegi kandideerida võitja tiitlile! 😆
    Sellele vaatamata, et varasemate tsüklite eest punkte jagada ma ei saa, siis loomulikult saan Sulle saata läbitud etappide mustrid st saad tükikesed järgi kududa!

postitasin selle kirjavahetuse siia, sest ehk on veel kedagi, kel sama küsimus tekib :)

#234155 Reply
    Nugise muti
    Member

Tere!
    Vahva projekt! Löön kohe kampa, kui boolero valmis. (Ei kannata poolikuid asju mitte üldsegi). Aga lõnga ostan täna linnast ära :)

#234156 Reply
    Guest

väga tore! :D
    selle projektiga võid küll vabalt muude tööde kõrvalt tegelda, sest lõpptulemus valmib pikkamisi….
    aga punktide rallis osalemiseks – mida varem mõistatad, seda võidule lähemale sammud… 😉

#234157 Reply
    Nugise muti
    Member

Jäi mulle vaid siin mõistatuseks see- kas pean nüüd siiamaani tehtud tööd ka ära tegema tagant järgi?

#234158 Reply
    Guest

jah, auhinna võitmiseks peab kogu tehtud töö ka fotole saama.
    kui soovid võin varasemad mustrid Sulle saata kas isetegijasse sõnumina või e-mailina (siis vajan Sinu e-maili aadressi)

#234159 Reply
    Guest

nädal jälle möödas – punktide jagamise aeg!!! yt56

palju õnne seekord ktzzz-le! smile_aplaus
    olid esimene õigesti vastaja! (jõudsid järgmisest vastajast 13 minutit ette)
    😆
    õige vastus lennutas Sind II kohale!

ei tea kas asi oli vihmastes ilmades, aga rõõmuga teatan, et seekord tuli vastajaid veidi juurde: kokku 15 vastust, nendest õigesti 12tk ning veidi mööda 3tk.
    aitäh kõigile!!!

aga nüüd edasi tegutsema! uus vihje juba üleval… ja… kaugel see lõppki enam on… 😉

5y6

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 245 total)
Reply To: Tähetaeva müsteerium
Your information: