Tähetaeva müsteerium

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Tähetaeva müsteerium

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #234130 Reply
    Guest

Jess, mul oli õige!! 😆
    Aga küsimus-et lõpptöö kena saaks, kas peaksin kasutama toon -toonis lõnga või võib täiesti suvalist värvi olla? esimene oli mul punane ja kui ma nüüd võtaks näiteks sinise, äkki lõpptöösse need värvid kokku ei sobi? Või vahet pole? (tegelt ma ei tea veel,mis värvi lõnga mul on. 😳 )

#234131 Reply
    Guest

pigem võiksid tükkide värvid omavahel jah harmoonias olla, et lõpptöö väga ei karjuks.
    samas võivad ka kõik tükid täiesti erinevat värvi olla – maitse asi! :)

#234132 Reply
    Guest

❗ saadan ALATI igale mulle saadetud privaatsõnumile vastuse, a la “Sinu vastus kirjas” ❗

seega juhul kui Sa max 24 h jooksul minult vastust pole saanud on keegi kratt 😈 ilmselt Sinu vastusega midagi teinud ja palun saada vastus uuesti!!!
    kui nüüd tänu sellele kratile peaksid kaalul olema ka väärtuslikud punktid, siis hakkan Sherlock Holmesina uurima kuidas sai esimene vastus ära kaduda!

ja anna ikka teada kui mõni mure vaevab!

nüüd aga … smile_c0ti

#234133 Reply
    Guest

ühe kuduja küsimus:
    väike küsimus oleks nende tähtede arvu kohta, millest taevas sodiaagimärgi kujutis koosneb – nimelt on minul taevakaart, kus sõnni moodustab 14 tähte, mitte 15 nagu sinu esimeses mõistatuses oli… Küsimus siis nagu selline, et kas oled kindel tähtede arvus?

ja minu vastus:
    tähtede arvuga on jah selline lugu, et seda müsteeriumi alustades otsisin mitu-mitu täheatlast ja netilehekülge läbi, et neid tähtede (helmeste) õiget asetust paika panna.
    erinevad allikad andsid isegi erinevaid kujutisi, tähtede arvust rääkimata.
    seega otsustasin, et võtan suuremad tähed ainult mängu, need mis kujutisest aimu annavad.
    tegelikult on ju Sõnni tähtkujus kindlasti rohkem tähti mängus kui ainult 14 või 15.
    nii et eriarvamusi võib kindlasti tekkida ka edaspidi, kahjuks jah.

postitasin siia igaks juhuks, et kui kellelgi veel sarnane küsimus peaks tekkima :)

#234134 Reply
    Member

Kas praegu ka saab veel liituda? Mul see esimene siis tegemata, kui praegu liituksin ju, punkte ka siis ei oleks, kuid tahaks väga osaleda 🙄 Aga kuna selle teise lapikese/asja mustri saab?

#234135 Reply
    Member

@rõõmus_kutsa wrote:

Aga kuna selle teise lapikese/asja mustri saab?

Teise lapikese muster praegu teema alguses, teises postituses ju. :)

#234136 Reply
    Member

Aaa, oih, ma ei märganudki, hakkan tegema siis :D

#234137 Reply
    Guest

teise lapikese muster jah kuni pühapäeva südaööni teises postituses (teema alguses). peale seda võib musterid minult otse privaatsõnumina ka tagantjärgi küsida.
    kui julged anda oma e-maili, saadan mustri Wordi dokumendina!

aga liituda pole üldsegi veel hilja!
    esimese tüki eest kahjuks jah, enam punkte jagada ei saa, kuid teise vastuse eest on võimalik küll veel punkt(e) saada! 😆
    peaasi, et vastad veel täna enne südaööd!

mul on ülihea meel uute mängijate üle! mjyt

#234138 Reply
    Guest

esimeses postituses I koha nominaadid! icon_hb
    teises postituses üleval vastus!

kuna polnud mitte ühtegi vale vastust, siis jäävad boonuspunktid seekord mulle endale :mrgreen:

vastajaid oli kokku järjekordselt 17:
    väga rõõmsaks tegid mind kolm uut mängijat mjyt
    ning veidi kurvaks kolm loobujat…
    (samas võibolla nad lihtsalt see nädal ei osalenud, kuid jätkavad edaspidi).

PS! kõik kes soovivad eelmise kahe nädala mustreid, siis saatke mulle oma e-maili aadress ning saadan teile sinna mustri!

ei väsi ka tänamast kaasamängijaid – teiega on tore! :D
    loodetavasti põnevust jätkub… 😉

#234139 Reply
    Guest

järjekordne nädal möödas, aeg teha kokkuvõtted:
    ➡ I koht veel endine! nispel ja T!
    ➡ seekord vastas esimesena õigesti MustKass, kes teenis 2p ning see lennutas ta II kohale! :D
    ➡ kokku oli vastajaid 16, neist õigesti vastasid 10 kudujat ning mööda panid seekord 6 kudujat

enamus läks alt vastusega “sodiaagimärk veevalaja”, paar inimest pakkusid vastuseks ka “skorpion”.

seekord tuli siis kudumit peale lõpetamist enda ees veel 180kraadi keerata, et tähemärgi õigesti välja loeks.

mis üllatus meid siis seekord ootab? 😉

#234140 Reply
    Guest

Jeee :D
    Jään juba uusi vihjeid ootama :D

#234141 Reply
    Guest

Mul viimasel ajal väga kiireks läinud ja ei saa kuidagi pihta enam kudumisele. Isegi selle pisikese lapi kudumisele. Langen vist konkurentsist välja. 😥 Aga ma salvestan omale mustrid ikkagi ja koon millalgi töö siiski valmis, sest lapid on vahvad ja lõpptulemus ka kindlasti. Jõudu teistele!!

#234142 Reply
    paikseke
    Member

Minagi pean kahjuks pooleli jätma. Mõnda aega internetitu ja siis lihtsalt pole võimalik ja suvi nii kiire aeg, et kuidagi ei jõua. Võimalusel jälgin teemat edasi ja ootan huviga, mis te siis lõpuks valmis koote. Kui see kõik toimuks sügisel, oleks kindel osaleja, siis rohkem aega. Ilusat päikselist kudumissuve! smile_som smile_c0ti

#234143 Reply
    Guest

oi kui kahju 😥

samas tõesti, suvi on üks kiiremaid aegu. Eks ma isegi mõni päev lausa üle laipade korraks netti püüan saada…. 😆
    aitäh teile siiski, et kaasa tulite!

PS! ehk peaksin sügiseks ja muidu pimedamaks ajaks veel ühe auhinnatud müsteeriumi välja kuulutama… ? 9chin
    mõtted juba liiguvad
    😆

#234144 Reply
    Guest

Mustris ei olnudki pärlite kohti.. 🙄

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 245 total)
Reply To: Tähetaeva müsteerium
Your information: