Tähetaeva müsteerium

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Tähetaeva müsteerium

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #234235 Reply
    tripsu
    Member

küll on kahju, et müsteeriumi lapikesi ei saa kirja panna kaalulangetusse – viimane lõppeb nimelt 21.09 juba ära :(

#234236 Reply
    Guest

aga mis siis kui te teete pajalappe? või näiteks mingied kuumaaluseid sodiaagimärkidega…
    siis on ju asi valmis ja saab ära kaaluda 😉

pealegi saavad kõik kes tahavad augusti lõpus ka müsteeriumi ära lõpetada.

aga kes soovivad siis nendega teeme müsteeriumi suuremaks 😉

#234237 Reply
    Guest

Sellel nädalal teenis 2 punkti hulljulge Tripsu!
    palju õnne Sulle! vastasid teistest ikka väga palju varem. 😆

kokku oli vastajaid sel nädalal 10, kõik vastasid õigesti.
    aitäh teile!

II osa viimane nädal on käivitunud! kas meil on võitja ette teada või suudab keegi veel üllatada? 😉

järgmisel nädalal müsteerium laheneb ja siis kõigile kaasakudujatele ka väikene üllatus.

ilmselt käivitame mõne nädala pärast siiski ka III osa, et kes soovivad müsteeriumi veidi suuremaks saada, siis on teil see võimalus.
    ka 3s auhind on välja panna.
    punktide lugemine hakkab nullist pihta! Seega on võimalus osaleda ja võita ka uutel liitujatel!

kuid kõik kes soovivad saavad peale II osa lõppu lõpuks oma töö valmis!

tänan teid kõiki vastu pidamast, huvi tundmast ja kaasa mängimast!

#234238 Reply
    tripsu
    Member

lõpuks ometi 2 punkti! :omg:

#234239 Reply
    Guest

viimase vastuse vastas kõige esimesena õigest nufferdis! teenisid 2 p juurde! tubli! 😆

kuid meie võitja, keda enam ei suudetud troonilt lükata on kulla385!!!
    palju-palju õnne Sulle! smile_aplaus
    oled ära teeninud oma auhinna! kirjutan Sulle PrivaatSõnumi.

õige pea avame ka müsteeriumi… veel õige väheke kannatust! 😉

#234240 Reply
    kulla385
    Member

Jehuuuu loveshower loveshower loveshower

Siin siis minu 16 lapikest

#234241 Reply
    Guest

väga kaunid! :D

lõpuks saame ka müsteeriumi lahti harutada :P
    reede (5 sept) ööpäeva jooksul müsteerium laheneb… hoidke silma peal 😉

#234242 Reply
    Guest

nagu ma aru saan, siis 3 osa ei tulegi??

#234243 Reply
    Guest

tahtjaid nagu oli… 6 tk.
    lubasin kõigepealt nendega, kes III osast huvitatud pole, selle müsteeriumi ära lõpetada nagu kord ja kohus.

siis liigume nendega edasi, kes endiselt 3ndast osast huvitatud on.
    viimaste puhul on erinevus lihtsalt see, et nad teavad mida nad teevad :)
    pole enam päris teadmatuses.
    kuid mõistatamine ja punktide jagamine jääb endiseks (kõigi punktid nullime, seega on võimalus ka uutel liitujatel auhinna jahiga liituda).
    auhind ka sama.

praegu vorbin mustreid 😉

#234244 Reply
    Guest

ok, lisandun siis neile 6-le, niikuinii vaja 14 lappi veel teha :D

#234245 Reply
    kulla385
    Member

Mina jätkan ka kohe kindlasti …. ei tea ainult kas olen nende 6 seas icon_shuffle

#234246 Reply
    Guest

@ElinaLy wrote:

väga kaunid! :D

lõpuks saame ka müsteeriumi lahti harutada :P
    reede (5 sept) ööpäeva jooksul müsteerium laheneb… hoidke silma peal 😉

???? Kas ma olen ainus kes ei näe müsteeriumi lahendust?

#234247 Reply
    Member

Reede ei olnud 5. september ka…

#234248 Reply
    Guest

palun viivituse pärast vabandust. ja reede ja 5 sept ei olnud segadusse ajamiseks mõeldud vaid ilmselge näide ühe udupeast kodusistuja ajaarvamisest…

kahjuks ei saa ma veel pilte ülesse panna, loodetavasti saab mu arvuti esmaspäeval tänu ühele IT-onule lõplikult korda ja saan arvutist pildid kätte.

aga meie müsteerium…
    mis on elus üldse üks suurimaid müsteeriume? minu jaoks on selleks elu ise.
    lapse sünd. väikene ime.
    ja lõpuks see, milline inimene temast kasvab.
    kas see, kes temast lõpuks saab oleneb ainult vanematelt saadud geenidest ja kasvukeskkonnast? tema vanemate kasvatuspõhimõtetest ning elu jooksul kogutud kogemustest?
    usun, et kasvõi imepisikene osa on siinkohal öelda taevatähtedel. mis ajahetkel ning seega ka mis tähtkujus uus ime sünnib.

ning kuidas veel kallist uut ilmakodanikku soojendada kui mitte suure armastusega kootud tekikesega…
    minu pisipoja (marsi märk) sündis ühel novembrikuu (amburi sodiaagimärk) varahommikul (päikese märk) – sellepärast kudusin ka need lapikesed valget värvi.

igaühel teist on võimalik kududa kas omaenda isiklikule imele või hea sõbranna/sõbra, tuttava või sugulase beebile isikupärane tekk.
    lapikesed võib sättida üksteise kõrvale just nii nagu Sulle meeldib.

mina jätsin keskele kõrvuti marsi ja veenuse sümbolid, nende alla kuu ja päikese. nimetatud nelja lapikese ümber aja jooksevad 12 sodiaagimärki: kaljukits, veevalaja, kalad, jäär, sõnn, kaksikud, vähk, lõvi, neitsi, kaalud, skorpion ja ambur.

niisiis asugem kootud lapikesi omavahel ühendama! kasutage teile kõige meelepärasemat tehnikat – heegeldamine, õmblemine vms. Mina ühendasin lapid nõelpistetega (ehk siis käsitsi kokku õmmeldes).

kahjuks ei õnnestu mul täna fotot ülesse panna. loodan homsele (kuid ega enam väga lubada ei julge…).
    kui pilt üleval siis saab ilmselt ka eelkirjutatud jutt selgem.

#234249 Reply
    Guest

üks isetegija käis päris projekti alguses välja idee tikkida helmeste vahelised praegu mõttelised jooned sätendava niidiga nähtavaks, ühendades omavahel helmed.

palun anna mulle andeks, ma ei suuda seda sõnumit leida, kus sa selle idee välja käisid, niisiis ei julge ma ka valjusti Sinu nime välja hõigata. palun anna endast teada, kes Sa (selle suurepärase idee autor) olid!

lubasin teile ka üllatuse… 😉

iga uus ilmakodanik kes selle projekti käigus endale tekikese saab, väärib täiesti isikupärast tekki. Sellist mida vaevalt kellelgi teisel on.
    üheks teki omapäraseks muutmise võimaluseks on mängida värvidega.
    kuid on veel üks võimalus.

peale lapikeste ühendamist (minu tekikesel kõrvuti 4 tk reas), korjasin vardale uuesti ülesse 172 silma ja kasutades valget värvi lõnga (sama mis marsi, päikese ja skorpioni sümboleid kududes) kudusin tekikese ülaossa samas stiilis (A-parempidi, B-pahempidi silmad) lapse nime.
    (jällegi, kõik saab teile palju selgemaks kui olen foto ülesse riputanud)!

Kõik, kes SOOVIVAD, siis andke mulle privaatsõnumina teada ja ma teen igaühele tema enda soovitud nimele mustri. peale nime võib “kirjutada” ka lihtsalt “beebi” või “kallile” või… mis iganes teile pähe tuleb.
    lihtsalt see peaks ära mahtuma nelja lapikese laiusele kudumile.
    see ongi minu üllatus teile, kallid kaasakudujad!

sest ainukeseks tingimuseks on:
    palun saada koos “nimesooviga” mulle ka foto oma 16-st kootud lapikesest!

nüüd loodan vaid helgele homsele, et saaks pildid ülesse ja teema nagu kord ja kohus lõpetatud :)

nüüd aga – mikrofon avatud! :D
    teie arvamused, kriitika, ettepanekud, ideed ja kõik muu…

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 245 total)
Reply To: Tähetaeva müsteerium
Your information: