t-särgile trükkimine

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta t-särgile trükkimine

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8105 Reply
    Guest

Otsisin küll, aga vastavat teemat ei leidnud (kardan, et ei otsinud piisavalt põhjalikult :( )

Tahtsin küsida, kas kellelgi on kogemusi t-särgile oma pildi/disaini trükkimisel? Pean silmas seda, et mõned netipoed (photopointi fotomeened, t-särgipood.ee) pakuvad võimalust teha oma t-särk oma kujundusega, aga kvaliteeti on raske hinnata niiviisi.

Samuti pole ma näinud, et keegi pakuks musta värvi t-särgile trükkimist, aga väga tahaks.

vabandan kui teema tundub absurdne 😆 (võite sellest vabaneda kui see siia foorumisse ei sobi)

#273221 Reply
    Silpsolps
    Member

On küll meil selline teema olemas: Prinditud pilt T-särgile

#273222 Reply
    Verpin
    Member

Tartu Lõunakeskuse särgiäris lasin pojale musta värvi särgile keeglikurikad trükkida – pesus peab vastu hästi, ka omal sealt ostetud musta värvi “termika”-särk korduvalt pestud – püsib, ehk on need pildid pisut kummised, aga muud häda küll pole, kummisusega harjub ära :)

#273223 Reply
    Guest

ohh, suur tänu viite ja nõuande eest :D

#273224 Reply
    Sokike
    Member

T-särgile on transfer-paberi abil võimalik ka kodus ise pilti kanda. Printer peab siis kah olema, muidugi, sest valitud pilt tuleb esmalt transfer-paberile välja printida ja siis triikrauaga särgile kinnitada. Heledale ja tumedale põhjale pildi saamiseks on eraldi paber. Minul pole õnnestunud seni leida paberit tumeda särgi tarbeks, kuigi väidetavalt on seesugune olemas. Ei tea, miks, aga fotopoodides pakutavat teenust usaldan selles asjas enam kui kodus tehtavat… :)

#273225 Reply
    Guest

@Sokike wrote:

T-särgile on transfer-paberi abil võimalik ka kodus ise pilti kanda. Printer peab siis kah olema, muidugi, sest valitud pilt tuleb esmalt transfer-paberile välja printida ja siis triikrauaga särgile kinnitada. Heledale ja tumedale põhjale pildi saamiseks on eraldi paber. Minul pole õnnestunud seni leida paberit tumeda särgi tarbeks, kuigi väidetavalt on seesugune olemas. Ei tea, miks, aga fotopoodides pakutavat teenust usaldan selles asjas enam kui kodus tehtavat… :)

jah, ma arvan ka, et ma vaatan kõigepealt, mis kvaliteediga pood teeb, enne kui ise pusserdama hakkan. Värviprinter on mul ka suht vilets.

#273226 Reply
    Member

Otsi mõni väiksem siiditrükiga tegutsev ettevõte, kus ei nõuta miinimumkogust ning saad oma kavandi järgi lasta pildi peale trükkida. Pilt ei jää kummine ning pesus ka maha ei tule. Tean ühte siiditrükiga tegelevat ettevõtet Järvamaal.

#273227 Reply
    Member

Seda siiditrükikohta on siin-seal kiidetud, see on Tallinnas (sul pole kirjas, kus asud): http://www.sssprint.ee/

#273228 Reply
    Lilianake
    Member

Täsärgipood Pärnus teeb hea kvaliteediga. Kinkisina abikaasale isadepäevaks, tume sinise t-särgi, mille kolaast värvi kiri. See oli 3 aastat tagasi ja see T-särk näeb praegu sama hea välja kui ostes. Pesen pesumasinaga. Ka t-särk ise on hea, ei veni pesus välja.

#273229 Reply
    Guest

asun Tartus ja Tallinnas vahelduva eduga :D See Tatari tänava oma tundub huvitav, ma arvan, et põikan sealt läbi. Aga jah, üks sõbranna kiitis veel T-särgipoodi. Ma arvan, et mul on ideid piisavalt et rohkem kui ühte katsetada :)

aitäh!

#273230 Reply
    felted mind
    Member

@gita wrote:

Otsi mõni väiksem siiditrükiga tegutsev ettevõte, kus ei nõuta miinimumkogust ning saad oma kavandi järgi lasta pildi peale trükkida. Pilt ei jää kummine ning pesus ka maha ei tule. Tean ühte siiditrükiga tegelevat ettevõtet Järvamaal.

Ühe särgi trükkimise puhul puhul ei mängi hinna osas mitte miinimumkoguse nõue, vaid trükiettevalmistus. Siiditrüki puhul tuleb teha kõgepealt trükikile(d), seejärel trükiraam(id). Seega on ühe-kahe särgi puhul kõige mõttekam kasutada siiski transferit, mida pakuvad enamus koopiakeskusi, T-särgipoed ja ilmselt veel mõned muudki ettevõtted. Loomulikult võib teha ka isikliku disainersärgi-ainueksemplari, kui eelarvepiiranguid pole.

#273231 Reply
    Member

See pole nii hullult kallis, ühe värviga trüki puhul maksab trükiklišee ettevalmistus minu mäletamist mööda ümmarguselt 300 – 350 krooni. Mitu värvi tähendab küll mitme raami ettevalmistamist, kõik maksavad sama palju.
    Koopiakeskuste särkidega on minul kogemus selline, et ega nad ikka masinpesu eriti ei kannata, ka siis mitte, kui täpselt juhtnööride järgi pesta.
    Korraliku siiditrükiga ei juhtu pesus mitte midagi, mul mõned särgid kümme aastat kestnud.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Reply To: t-särgile trükkimine
Your information: