Suur Paunvere väljanäitus ja laat ’10. Kes minekul?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Suur Paunvere väljanäitus ja laat ’10. Kes minekul?

• This topic is empty.
Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Autor
    Postitused
  • #283909 Reply
    Guest

Nonii laadalised .. Kuidas siis selle aasta laat läks?
    Ise olen enamvähem rahul, kuigi koht oleks võinud parem olla (kohaks oli muuseumi tee). Tegin nagu soovitati ja lõin rinna ette ning müüsin siiski tavapäraste hindadega oma ehteid. Ja mis sest, et kõrval olid väga odavate hindadega preilid, teenisin päris rahuldava summa ning üldine mulje oli väga positiivne :) Kindlasti võtan osa ka järgmisel aastal :)

#283910 Reply
    Guest

Kui suur kohamaks oli? Äkki plaanin ise tuleval aastal müümagi minna:P

#283911 Reply
    Guest

Ise küll Paunveres seekord ei käinud, aga olen olnud üldse laatadega väga-väga rahul. Viljandi jaanilaat oli super ja no Jõgeva Küüslaugufestivalil olid megatulemused, mida nagu ei osanud oodatagi:)

#283912 Reply
    Member

tekkis kohe suur huvi, et millega kaupled?
    Meil läks suht keskpäraselt.
    Järgmise aasta osalemine on igatahes küsimärgi all.

#283913 Reply
    Guest

Kui hunditädi küsimus oli mulle suunatud, siis käsitööehetega :) Lisaks oli veel rahakotte, mis läksid kõige paremini, mütse ja retuuse, ent see raha mulle ei jäänud.
    Kohamaks oli 2×2 meetril 200kr, kuid see 2×2 on ikka väga väike pindala.

Ja nagu näha oli, siis selle aasta laada hitt-tooted olid need karvased kõrvadega jänkumütsid, mis maksid küll hingehinda 😯 , aga osteti nii mis kole :D Isegi võtsin ühe, super mõnus ja soe! Nüüd lausa ootan talve, kindel värk, et kõrvad külmetama ei hakka :D

#283914 Reply
    Guest

Kui küsimus mulle suunatud oli, siis samuti ehted. Kodukas profiili all näha.

#283915 Reply
    Member

mina oleks Hunditädiga äri teinud, aga polnud tal minu poolt soovitut.

käisin spetsiaalselt Isetegija triibuline kott õlal märk küljes, aga keegi ei teind teist nägugi

#283916 Reply
    Member

????
    no mis jutt!
    ma ei usu küll, et kellegiga suhtemata jätsime, kes meie juurde peatuma jäi. see oleks küll uskumatu.

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
Reply To: Suur Paunvere väljanäitus ja laat ’10. Kes minekul?
Your information: