Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 676 through 690 (of 693 total)
  • Autor
    Postitused
  • #104005 Reply
    eria
    Member

Kaks pakki ühel ja samal päeval teele pandud Valga poole.
    Üks Hollandist teine Eesti sisene Imaverest.
    Kahe paki teekond:
    Hollandi-Järgmine päev juba Leedus-Kolmas Eestis ja pakk käes neljandal päeval Valgas!!!!!
    Eesti sisene pakk:
    1.päev Imavere-2 päev Paide-Kolmas Päev ikka Paide-?????
    Vot sulle Postiteenus -pigem Tigu teenus tundub, et postiljon on jalgsi vasekene seda pakki vedama pandud selle suure kuumaga!!!!

#104006 Reply
    Guest

Kui standardpakk postkontorist postkontorisse saata, siis oleks hea saaja aadressile ka telefoninumber lisada, sest nüüd ka niiviisi saatmisel paki saabumise teavitusteenus.

#104007 Reply
    Sutsuke
    Member

Ma ei saa aru, mismoodi seal EP-s kirju sorteeritakse või töötavad seal tõesti lugemispuudega inimesed?
    Kaks küla, ühe nimega, asuvad erinevas vallas ja erinevas maakonnas. Lisaks veel erinev indeks. Ja ikka suudetakse kiri saata sinna teisse külla ja veel tehakse märge peale, et ei leitud aadressi. 🙄

Edit: selle nimega küla on Eestis kolm ja sain teada, et kiri käis lausa kahes vales külas. Esialgse sortimise teeb vist masin aga kas pärast postitöötaja ei oska lugeda, mis valla ja maakonnaga on tegu…. 🙄

#104008 Reply
    Mercar
    Member

Mina kogu selle pakisüsteemi peale vihane. Tehti linnadesse kandekeskused, et oleks seal pikad päevad ja saaks pakke kätte. Et siis ei pea kõik postkontorid õhtul kaua lahti olema. Pandi need siis võimalikult halvasti ligipääsetavatesse kohtadesse (jalakäija seisukohast).
    No siis lühendati nondes muidugi tööaega, enamasti peale tööd sinna ei jõudnud kuna see oli piisavalt kaugel.
    Nüüd sellest esmaspäevast kaotati meie kandekeskus ära. Peale sinna helistamist selgus, et minu asjad nüüd Tallinna postkontoris.
    Mõtle kui tore tööjuurest minnes pea kõrvalmaja. Telefoni neil avalikult pole kusagil üleval. Üldises klienditeeninduses keegi toru ei võta. Olen täna vist ca pool tundi kokku ootel olnud, samas minul ju mobiiliarve raha tiksub… Pakk mis UKst 2 nädala eest posti pandi, eeldan et peaks kohal olema. Tahaks aga kinnitust. No läksin siis kohale. Järjekord üle 30 inimese (ees oli nr 91, mul oli vist 127). Mul ei ole tõesti aega seal nii kaua passida. Kesklinna suurim kontor on tore kui seal klienditeenindajaid ka piisavalt oleks. Ehk siis seis endine, pakk ilmselt ootab kusagil, aga kätte seda kuidagi ei saa, kui just ülemuselt vaba päeva ei küsi ja seda siis nädalavahetuse arvelt tagasi ei tee…

#104009 Reply
    Guest

Minul hakkab kannatus katkema. Tellin palju pakke ebayst ja mujalt ning tean, et postiljonid ei viitsi pakke kaasas tassida ja toovad kohe ainult pakiteate. Olen kodune inimene, kuid kogu aeg avastan paki teekonda jälgides, et “saaja polnud kättesaadav, jäetud teade”. Tihti on kandekeskusest kullerile paki üleandmise ja väljastamise katse vahel kellaajaliselt ainult 5-6 minutit, selle ajaga reaalselt mingil juhul ei jõuaks kandekeskusest minu juurde. 🙄 Nad isegi ei püüa varjata, et nad pakke kaasas ei tassi…

Kuidas teistes kortermajades see asi lahendatud on, kui välisuks on lukus ja fonolukku ei ole? Kas postiljonil on võti?

Sellest ma ei hakka üldse rääkimagi, et 18.novembrist pidid Kristiine elanikud hakkama oma pakke kätte saama Kristiine keskuse postkontorist, aga reaalselt saame ikka ainult Mustamäe kandekeskusest ja klienditeenindajad ei oska midagi öelda, kaua see veel kestab. 👿

#104010 Reply
    Drex
    Member

Minul, teises linnas ja kortermajas toob postitädi ikka väga vara paki…. vahel torman hommikumantlis uksele. Umbes 7.30
    Ajalehtede toomiseks ja sisse saamiseks on tal võti (ajalehed on keskmiselt 6.15 postkastis. Kui oli asendaja, siis see andis kella. )
    Kuigi mulle sobib, kui pakile postimajja järele lähen. Vahel ma pole enam sellel kellaajal kodus ja siis on mul postitädist kahju, et ta peab käima.
    Siis on järgmisel päeval pakiteade.

#104011 Reply
    Guest

Minul on ka vahel olnud kahju, et pakk toodi ukse taha, aga meid ei olnud kodus. Kuid mind häiris küll korra kui pakk toodi ukse taha enne kella 7-t. Ma nüüd ei julge öelda, et kell 6 päris, aga õues oli kottpime ja see oli ikka varasügisel… Siis ma olin küll hämmingus, laps ärkas, mina unesegane ja ei saa aru mis toimub. Samas pakk oli ELSi oma pidi tulema nö teise ringiga.

Pigem mind paneb hämmastama TNT, kes meile jätnud uksele silte, et polnud kodus. Aga olime ju? Nad reeglina ka helistavad ette, aga siis nende tulek on reeglina alates kell 13 ja kõik.

#104012 Reply
    Member

Meil on välisuks lukus ja fonot pole, postiljonil on võti olemas. Aga mulle meeldib ka pigem postkontoris pakil järel käia. Siis on kindel, et ei ole läbi vettinud või kuksilt muljutud või poolvägisi postkasti jõuga lükatud.

#104013 Reply
    Member

Ma tahan kiita Eesti Posti Pärnu kandekeskust – väga vastutulelikud ja abivalmis töötajad. Südamest suured tänud neile!

#104014 Reply
    Sutsuke
    Member

Kas teate, et EP tõstis jälle hindasid? Peaaegu 20 %!!!
    Ennem oli tava pakk 3,07 nüüd 3,60…. :(

#104015 Reply
    Annyliis
    Member

Kahjuks jah :( . Sain teada nii, et tahtsin 1.09 kirja postitada, aga tavakirja hind oli tõusnud.
    Millegipärast jube vaikselt tõsteti. Meediast ega kuskilt polnud kõrva jäänud.

#104016 Reply
    Drex
    Member

Saatsin mehe postkontorisse tavakirja postitama, kuna polnud ühtegi marki.
    see oli laupäeval 30.08, ja küsiti juba 0,55 senti, sest kiri pidavat edasi liikuma alles esmaspäeval ja siis on hind juba tõusnud.
    oleks niisama postkasti libistanud, siis oleks tagasi saadetud?

#104017 Reply
    Sutsuke
    Member

Aaa, ma ei teadnuki ei tavakiri ka tõusis. Ja lausa 20 %….????
    Siis on järelikult tavamaksi ka tõusnud? Ei ole enam 90 senti?

#104018 Reply
    Silpsolps
    Member

Maksikiri on 1.10. Ma küll juba terve suve kuulsin siit ja sealt hinnatõusust, ei saa öelda, et infot polnud. Ainult pakiautomaadi hinnad on samad.

#104019 Reply
    Mercar
    Member

Mina polnud midagi kuulnud, siit lugesin.
    Saadan üsna palju postkaarte (postcrossing), käin marke ostmas jms. Ei vaevunud keegi ütlema, et muutumas on…

Teenust jätkuvalt pole. Nii palju kaarte jääb kadunuks. Ei usu, et kaovad kusagil välismaal, kui nt korraga siin posti pandud 3 kaarti (teel eri riikidesse) kõik kadunud. Viimase paari kuuga jälle 5 kaarti kadunuks jäänud…

Viewing 15 posts - 676 through 690 (of 693 total)
Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!
Your information: