Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 693 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103360 Reply
    Kuradike
    Member

Mina olen käinud niimoodi mitmed korrad postkontoris, et ma tean, et mulle on pakk paar päeva tagasi posti pandud, siis esitan oma Id-kaardi ja saan paki kätte. Pakiteatised jõuavad minuni ka kuidagi väga aeglaselt mitu, mitu päeva hiljem. Aga see skeem toimib muidugi ainult siis, kui ma tean, et mulle on pakk posti pandud.

Ise olen postitanud oksjoni salli ja kui tagantjärele mõelda, siis ma ei mäleta küll, kas postitöötaja selle ikka minu juuresolekul kinni kleepis või mitte. Aardessid kirjutasin ma eraldi lehele, kust need siis arvatavasti pakile trükiti.

Ühesõnaga järgmise pakiga teen kõik need liigutused kindluse mõttes ise.

#103361 Reply
    Drex
    Member

sellest kinnikleepimisest…
    Pakk võeti vastu ja postitöötaja ütles, et jah, nüüd on kõik, ma kleebin ise kinni… ja hakkas järgmise inimesega tegelema. kusjuures ma ei saanud ju vaatama jääda, kas ikka kleebib kinni ja millal kleebib.
    teinekord , saatsin oma paki, ja märgiti, et oi, te olete selle NII (?) kinni kleepinud

#103362 Reply
    Member

Minul ka on postitöötaja paki lahti ja öelnud, et pärast paneb. Järgmine kord kui läksin ütles, et ilusad ehted olid, kas mina tegin. 😯
    Jõulude ajal saatsin Rootsi oma tuttavatele minisokke, panin kodus tavaümbrikusse ja ütlesin, et on isetehtud pehme kaart.

#103363 Reply
    Kristy
    Member

No minul oli ka vist silverpointi pakk, millel oli see postkontori teade postkastis. Postkontorist paki kätte saamisel oli seal küljes teade, et polnud kodus (ehk siis oleks kätte toodud). Aga üldiselt tööinimesed on ikka postitoomise ajal ju tööl. Minul nagu sellisest teenusest küll kasu pole. Pigem pangu see siis postkasti (oleks mahtunud küll), aga ilmselt oli see siis ka tähitud maksikiri, millele pidi allkirja andma.

Teiseks üks laupäeva hommikul 10-11 ajal sai postkontorisse helistatud, et kas on pakki (USAst). Öeldi, et ei ole. No siis läksime rahumeeli linna peale ja koju jõudsime mingi 16 ajal ja postkastis oli siis teade, et USA pakk on postkontoris. Muidugi laupäeviti on ju kella 15ni see lahti, nii et jäigi esmaspäeva ootama.
    Ja kui see pakk siis kätte saadi (suhteliselt pisike pappkarp) ja lahti tehtud, siis jäi hing kinni, et asjad ikka terved oleksid (arvuti vidinad). Nimelt oli neil küll need suured õhukotikesed ümber, aga need olid kõik katki ja ka mullikilest ei olnud suuremat järgi. Õnneks asjad siiski töötasid, aga mida see karp kõik läbi oli elanud jääb tõesti müstikaks. See viimane ei käi nüüd just Eesti Posti kapsaaeda.

#103364 Reply
    kikuliis
    Member

No mina juba kommenteerisin Eesti Posti oksjoni juttude all, sest minu pildi klaas oli postipakis katki läinud.
    Kuigi sai karpi pandud ja maksin veel peale kleepsude eest, et kergesti purunev 25 eeku.
    Mullikilet see tädi ei pannud, aga mina lollike mõtlesin, et kui on peale kirjutatud, et kergesti purunev siis seda ka märgatakse. Näiteks Anttilast tulevaid klaase vast ei loobi keegi.
    Mõni hea sõna meie postkontori kohta, maksikirjad tuuakse kõik ilusti postkasti ja pakid pole ka õnneks lahti kunagi olnud.

#103365 Reply
    metskass
    Member

Aga minul pani ema 12.03 juba kaardi maalt mulle posti ja pole siiani mina midagi saanud :( Sünnipäev sai läbi juba ju 😳

#103366 Reply
    Member

saadeti meie firmasse juba esmaspäeval teele väga oluline ja tähtis pakk dokumente tähituna – täna hommikul ikka pakki veel ei kusagil. Sai siis mitme mehega postiteeninduse käest uuritud ja dokumentidest duplikaadidki teisest linna otsast isiklikult ära toodud, kui õhtuks selgus, et saadetis valesse postkontorisse läinud.

Kusjuures dokumentide saatja ütles, et meie ettevõte on ainus, kel paberite kadumise ja kättesaamisega pidev segadus. Ja kivi ikka Eesti Posti kapsaaeda.

#103367 Reply
    Member

Mina korra SP9 raames USAsse pakki saates ei nõudnud postitöötajal selle oma silme all kinni kleepimist. Ja muidugi olid pooled šokolaadid jalutama läinud enne USAsse jõudmist 😯 Ei näinud ka mingit põhjust, miks sõber oleks pidanud valetama, et vähem sai kui teele pandud.
    Peale seda olen alati nõudnud, et töötaja paki minu silme all kinni kleebiks ja teibiga üle tõmbaks. Seda on ka alati tehtud.

#103368 Reply
    killukalli
    Member

Mina ei saa jälle aru miks jõuavad igalepoole Eesti eri paikadesse pakid kohale järgmisel päeval kohe,aga Tallinnasse lähevad 4 päeva.
    Ebanormaalne lausa 👿

#103369 Reply
    stuart
    Member

Kusjuures see on t6esti mystiline, panin _eile_ 6htul kell 18.58, 2 min enne postkontori sulgemist oma paki Tartust teele ja t2na oli juba Saaremaal Lymandas kohal 😯 Samas Tallinnast Tartusse tuli pakk mitu p2eva, samuti Lymandast Tallinna. Aru ma ei taipa.

#103370 Reply
    metskass
    Member

Minul ikka täitsa pabin sees nüüd küll juba 😳 panin täna tähitult maksikirja oksjonikampsuniga posti ja sain nagu ikka saadetise numbriga tseki. Aga võta näpust vaatan paki teekonda ja vastus, et sellise numbriga saadetis puudub. Panin paki posti 11,46 ja postitädi kiitis veel et läheb lõunase postiga ära 😳 Kas kellelgi on selliseid kogemusi :? Mul ikka närv sees kohe 😥

#103371 Reply
    killukalli
    Member

Metskass vaata numbrid ilusti üle mis sisestad sinna koodiribale.Kõik tähed ja numbrid peavad kirjas olema.Ka need lõpu ee-d
    Mina panin 16.30 täna maksikirja tähitult posti ja näitas juba tund hiljem,kui koju jõudsin ,et liikund järgmisesse postipunkti.

#103372 Reply
    metskass
    Member

Numbrid kõik õiged aga Kalamaj postkontor teatas, et nede post pole veel ära läinud :P Loodan, et tõesti ei pea homme sinna kohale jooksma

#103373 Reply
    Sibulaplix
    Member

minul on üks tsekk, mille kohta ütleb et sellist pakki pole olemas, tsekk on sokivahetuse sokkide oma, mis kaotsi läksid.

eile tõin postkontorist ära killukalli saadetud paki, mõtlesin, et saan teatise ka, aga isegi seekord ei saaanud :p

#103374 Reply
    metskass
    Member

Kas sokid läksidki siis kaotsi
    :?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 693 total)
Reply To: Reply #103372 in Südamelt ära – Eesti Post!
Your information: