Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 693 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103750 Reply
    metskass
    Member

Minagi sain täna postkontorisse maksikirja, mis oli postitatud juba 19.01 Tartust ja nüüd saabus alles Kopli postkontorisse :(

#103751 Reply
    Member

minu kiri jõudis õnneks eile kohale, ei läinud nädalatki 😉

#103752 Reply
    Member

Panin nädal tagasi Iirimaa poole paki teele. Ja esimest korda vaatasin teekonda. Programm näitas ainult esimest päeva, et asub Tallinnas. Aga pakk täna käes. Ei tööta vist väga hästi :?

#103753 Reply
    Guest

Ma olen kuulnud, et välismaa teekonda ei saagi jälgida. Parandage, kes teab?

#103754 Reply
    Member

See ikka Eesti-sisene asi jah.

#103755 Reply
    Member

saab küll jälgida teekonda ka välismaal. sellest hetkest, kui tähitud pakk on ületanud piiri, saad sa jälgida teekonda vastava maa postiettevõtte lehel.
    vähemalt euroopa piirides see funktsioneerib küll, olen ise kasutanud, mujal ei tea.

#103756 Reply
    Guest

@Kosmosemutt wrote:

saab küll jälgida teekonda ka välismaal. sellest hetkest, kui tähitud pakk on ületanud piiri, saad sa jälgida teekonda vastava maa postiettevõtte lehel.
    vähemalt euroopa piirides see funktsioneerib küll, olen ise kasutanud, mujal ei tea.

Sul on õigus. Eestis antud sündmused on teavitus.post.ee´s olemas aga kui pakk läheb juba üle riigipiiri, siis neid sündmusi seal ei kuvata.
    Tulevikus saab välismaal antud sündmusi näha ka teavituses.

Tean seda, kuna töötan Eesti Postis. Ärge siis väga palju paha meist kirjutage :D

#103757 Reply
    annejeanne
    Member

Töötab samamoodi ka USA USPSi Tracking Service’iga. Nii et Eestis on kosmosesajand täiega käes, meie siin “vanas Euroopas” võime millestki sellisest ainult unistada (ja kõik see on öeldud vähemagi irooniata, lihtsalt kadedusest rohelisena :? )

#103758 Reply
    Mercar
    Member

@Kosmosemutt wrote:

Ja kuidas Sa tead mis riigist seda otsida?
    Kui pärast saatelehelt selgub Poolast tuli pakk Hollandi ja Rootsi kaudu. Kes see Hiromant oleks taibanud nende riikide postisüsteemist seda taga otsida? :P

#103759 Reply
    Member

ma olen jälginud töiseid pakke, mida saaja pingeliselt ootab (on vaja olnud teada anda, mis seis on), me ikka justkui teame, kuhu asju saadame 😉 . eesti posti infotelefon muide oskab väga kenasti vajalikke välismaa postkontorite aadresse öelda. lihtsalt siin foorumis on moes eesti posti sõimata, selle asemel et pöörduda otse sinna või tarbijakaitsesse, kui nii palju pretensioone on. (ise ei tööta eesti postis, aga kaebusi ka pole).
    oma netipoodidest ostetud asju pole viitsinud uuridagi, kust ja mida, seega eesti suunal ei tea. isiklikke asju eelistan niikuinii lihtpostiga saata.

#103760 Reply
    Guest

On olemas süsteem nimega IPS e. International Postal System. Riiki sisenevad ja väljuvad rahvusvahelised (rhv) pakid/kirjad kantakse sinna süsteemi. EP on seotud IPS´iga. EP´l on kohustus registreerida rhv pakid IPS´i (e. regada sündmus). Kõik riigid, kes on IPS´ga seotud registreerivad sündmused IPS´i.
    Selleks, et neid sündmusi saaks näha ka post.teavituses peab sündmused importima IPS´ist EP infosüsteemi. Tegu ei ole lihtsa ja kiire arendusega.

#103761 Reply
    Member

Kurb ja samas vihane. :( Tellisin Helmehaldjast 31 .01. kaupa. Kuna oli võimalus panna kastikesse linnuke, et kui mahub postkasti, siis kasutasin seda võimalust. Tellitud koguse järgi otsustades peaks mahtuma vabalt.
    02.02 sain juba meili, et pakk on Eesti Posti kullerile üle antud. Täna juba 09.02 ja ei pakki ega ka teadet paki kohta. Uurisin nii postkontorist kui Helmehaldjast ja kogu info on see, et kuna mul oli postkasti variant, siis saadeti lihtkirjana ja seda ei ole võimalik jälgida. Olgu siis teistele õpetuseks, et ärge seda varianti kasutage!

#103762 Reply
    Member

JÄLLE Eesti Post sakib!!! 👿
    Jälle pole olemas tähtsaadetist, mida saaks netist jälgida!!! 👿
    RR152303676 = Saadetis sellise vöötkoodiga puudub.
    Kuidas saab puududa saadetis, mis on saadetud!!??

Mul on totaalne allergia selle asutuse suhtes! 👿

#103763 Reply
    Guest

Ma olen õnnelik, et ma harva selle EP kokku puutun. Paar korda ainult midagi saatnud ja kõik on õnneks korras olnud.

#103764 Reply
    Rees
    Member

Põhjatäht, ma arvan, et koodi lõpus on sul EE puudu. Tavaliselt seal need tähed on ja sellise lisandiga näitab Haapsalus 07.02 liikuvat pakki. On see või?

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 693 total)
Reply To: Reply #103752 in Südamelt ära – Eesti Post!
Your information: