Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 346 through 360 (of 693 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103675 Reply
    Minuliisu
    Member

Teate mina tahaks praegu nutta. Saatsin kullaketrajate suvesooja paki teele 7. oktoober. Ise läksin rahuliku südamega kodust ära. Täna siis mõtlesin, et piilun kaugel mu pakk on.
    Ja te ei kujuta ette mida ma nägin. Ta on vastuvõetudna meie sides 👿
    Ei mingeid märke liikumisest. Hea, et panin paki teele tähitult.
    Nüüd ootan, millal side lahti tehakse ja lähen aru pärima.
    No see ei ole normaalne 4d23

#103676 Reply
    metskass
    Member

Kuna olen nüüd Eesti posti töötaja siis loen ka kodulehte :) http://www.post.ee/?id=7164

#103677 Reply
    Triin27
    Member

õnneks saatsin oma kirjad ja asjad peale mainitud kuupäeva ja isegi üks tähitud kiri jõudis ühe päevaga kohale .Imestan lausa !!! See sõltub täiesti sidejaoskonnast tundub.

#103678 Reply
    helikene
    Member

See oleneb ka postitamise ajast. Meil läheb postiauto poole kaheteistkümne paiku, seega kõik hilisem viiakse minema alles järgmisel lõunal. Tegelt on minul meie sidejaoskonna kohta ainult kiidusõnu. Kui mingi tähitud asi tulemas, helistatakse alati ette, kas olen kodus ja tuuakse ära.

#103679 Reply
    Member

Minul on meie postkontori kohta täpselt samad sõnad. Nii et sõltub ikka inimestest, kes tahab ja kes ei taha oma tööd hästi teha

#103680 Reply
    Hetty
    Member

Mina saan ka ainult kiita meie sidetöötajaid, eelkõige “postikana” Kaiet. Nii me teda kutsume 😆 Tema toob alati paki koju kui muidugi pakk üle jõu ei käi.

#103681 Reply
    Pets
    Member

Minul ka jalavaev puudub,sest postitädi toob pakid kõik koju kätte-suured tänud!!! :D

#103682 Reply
    Member

Eelmisel pühapäeval Tartust posti pandud pakk pole siiani minuni jõudnud. Ja ilmselt ei jõuagi. Kui nad seda just jala tooma ei tulnud. Pakis olid pärlitest ehted. Nüüd ilmselt mõnel postitöötajal kenad ehted jõulupeol kaela-kõrva riputada. 😥

#103683 Reply
    Member

Ma ei tea, kas ja kelle kiituseks see asi nüüd keerata, aga tellisin reedesel päeval, õhtupoolikul PrestoClassical’ist mõne dvd ja teisipäeva hommikul kella 10-ks oli mul pakk (mitte pakiteade) postkastis.

Kiire. Väga kiire. See on minu jaoks ülikõva kogemus.

Samas, suhteliselt väärtuslik pakk maale teeäärsesse postkasti jätta… ma ei oska ütelda (ja see ei ole esimene kord, kui pakk on postkastis, on ka varem juhtunud). Samas, ammusil ajul, kui veel Maalehte tellisin, saadeti sealt kord aastas kõigile tellijaile tasuta Maalehe aastaraamat. Ja seda ei pandud lehtede juurde postkasti, vaid sel tuli ekstra postkontorisse järgi minna, lehtede vahel oli vaid teade. Kohalik postkontor on avatud tööpäeviti ja pool päeva, mina aga töötan kodust kaugel, nii et isegi lõunavaheajal sinna ei pääse. Selle asutuse külastamiseks tuleb tööle hilineda. Kui ma endale midagi tellin, siis arvestan selle võimalusega, aga miks peaksin end laskma kellegi reklaamkingituse pärast jooksutada? Helistasin ja palusin postkasti panna – nemad ei saavat seda teha.

Nii ma lasksingi endale pakiteateid saata ja viimaks jäeti mind rahule. lmselt läks siis kingitus tagasi.

#103684 Reply
    Member

Pakki saab endale koju või tööjuurde tellida ka.

#103685 Reply
    Member

See, kas pakk tuuakse koju, pannakse postkasti või peab ise järgi minema sõltub sellest millise pakitenusega on asi saadaetud.
    Postkasti pannakse tavaline maksikiri, koju tuuakse ELS pakid ja tähitud maksikirjad (kui pole kodus, siis panakse pakiteade postkasti), postkontorisse järgi minema peab postipakile.

#103686 Reply
    Member

@Mia32 wrote:

See, kas pakk tuuakse koju, pannakse postkasti või peab ise järgi minema sõltub sellest millise pakitenusega on asi saadaetud.
    Postkasti pannakse tavaline maksikiri, koju tuuakse ELS pakid ja tähitud maksikirjad (kui pole kodus, siis panakse pakiteade postkasti), postkontorisse järgi minema peab postipakile.

nii on ilmselt siis, kui kõik läheb nii nagu minema peaks. mina olen tellinud endale kaup koduukseni teenuse ja postitädi teatab mulle viiendale korrusele, et tulgu ma alla, sest tema üles ei tule. just sellepärast ma rohkem maksingi, et ma liikuda ei saanud 👿

#103687 Reply
    stuart
    Member

Nuh, see, et tähitud maksikirjad kätte tuuakse, on puhas huumor :P
    Nagu näha siinsest jutust, siis oleneb täiesti postiljonist, aga enamasti lihtsalt ei viitsita tuua ja pannakse “ei olnud kodus” kiri ka siis, kui inimene tegelikult oli kodus. Endalgi sellised kogemused.

#103688 Reply
    Hayley
    Member

@stuart wrote:

Nuh, see, et tähitud maksikirjad kätte tuuakse, on puhas huumor :P
    Nagu näha siinsest jutust, siis oleneb täiesti postiljonist, aga enamasti lihtsalt ei viitsita tuua ja pannakse “ei olnud kodus” kiri ka siis, kui inimene tegelikult oli kodus. Endalgi sellised kogemused.

Sama nali meie postimajas – Lilleküla. Olen enamuse ajast kodus, ei ole veel ükski tähitud maksikiri ega ka tavaline tähitud kiri mu koduukseni jõudnud. Alati on teade postkasti pandud, kuigi pole vaja kaugemale tulla,kui kõrvalmajja.

#103689 Reply
    stuart
    Member

Lilleküla postkontoriga on senimaani sellised kogemused, et hea kui postiteadegi kätte jaksatakse tuua. Kah kõrvalmajas, niiet eriti kaugele tuua muidugi 👿

Viewing 15 posts - 346 through 360 (of 693 total)
Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!
Your information: