Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 693 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103555 Reply
    Member

Ma ka samas elan ja mitte iial ei ole pakki koju toodud :(

#103556 Reply
    Member

Minu pooleaastatagune kogemus Eesti Postiga on selline: tellisin Helmehaldjalt pärleid ja nagu ikka tuli sealt kohe ka tagasiside, et pakike on minu poole teel pandud. Asun Tallinnas nagu Helmehaldjaski. Iga päev kontrollisin tütrega 2 korda postkasti, kõik rämpsposti soputasime-lehitsesime läbi, et pakiteade kaotsi ei läheks ja nii oma 10 päeva. Ühel päeval läks tütar postkontorisse kuukaarti ostma ja igaks juhuks küsis teenindajalt, et kas täna mulle pakki tulnud on. Peale kontrolli arvutist teatati talle, et tingimata pean ma veel sama päeva õhtul pakile järele minema, sest järgmisel päeval juba saadetakse pakk saatjale tagasi. Pole võimalik, et ma ei märganud pakiteadet või siis kordusteadet. Muidugi ei mingit vabandust või selgitust! Loodan, et nüüd kui südamelt olen ära rääkinud, läheb 6 kuud kestnud viha üle.

#103557 Reply
    Member

Ma kah Lilleküla postkontori piirkonnas elan kuid seekord räägin hoopis ehmatavast kogemusest postiljoniga.
    Olen mina rahulikult kodus päeva ajal ja äkki keegi koputab kõvasti ja nõudlikult ja seejärel hakkab ukselinki lõgistama. Ikka väga agressiivselt üritas sisse tungida uksest, aga mul ju uks alati lukus õnneks. No ja arg naisterahvas nagu ma olen piilusin vaikselt uksesilmast, et mingi imelik mees seal on…
    Ma ei julgenud hingata ka toas ,kui aus olla ja siis ta lõpuks läks ära… pool tundi hiljem mõtlesin et äkki oli postiljon ja noh…oligi tähitud kirja teade postkastis 😳

Aga selline käitumine paneb küll õlgu kehitama 🙄

#103558 Reply
    metskass
    Member

Kui nüüd Lilleküla postkontorist rääkida, siis sain ma õhtul pakiteate aga teate kuhu postiljon selle pannud oli, Naabrilehe vahele 😳 Ja too avastas õhtul, et tema lehe vahel kahe naabri pakiteated :P Lillekülas pidev probleem, et lehedki ei jõua igapäev kohale ja siis tuuakse pika kisamise peale kolme päeva lehed korraga 😥

#103559 Reply
    stuart
    Member

Ot, kas Lillekyla oma on see, mis Kamikaze k6rval on?

#103560 Reply
    Member

Mina ei tea seda Kamikazet, aga seal on bensiinijaam kohe vastas ja aadress on Mustamäe tee 33

#103561 Reply
    Hayley
    Member

@stuart wrote:

Ot, kas Lillekyla oma on see, mis Kamikaze k6rval on?

Täpselt nii see on.

#103562 Reply
    stuart
    Member

Seesama jah… 👿

#103563 Reply
    Drex
    Member

kui on tellitud kaup ELS 14-ga, siis loogiliselt peaks pakk olema enne 14 kohal, aga mitte nii, et on jah olemas, aga (ebalevalt), et auto peal ja et proovime ära tuua 👿

#103564 Reply
    -lola-
    Member

@kadryy wrote:

Mhmh, mulle pole ka kunagi koju toodud, samas kui ma olen kindlalt teatise toomise ajal kodus olnud. Ja sinna peale on ikka kirjutatud, et polnud kodus…

Vot mul täpselt sama lugu, meil nad poevad veel selle väite tahagi,et teil ju fonolukk,et nagunii sisse ei saa-aga käed on ju ometi otsas ,anna siis kellanupule valu, ma ju enamasti ka kodus 😆 Mugavad on ei muud:)

#103565 Reply
    Member

Hoiatus! Palun jälgige, et mõni postitöötaja isetegevust ei teeks, mille tagajärel võib teie saadetis kes teab kuhu minna.

Täna sain tähitud kirja, ja kui helistasin saatjale, et tänada, sain kuulda lausa anektootliku stoorit.
    Ilma igasuguse jututa tõmbas postitöötaja indeksi maha ja kirjutas uue. Küsimusele, miks indeks maha tõmmati, vastati, et olete vale indeksi kirjutanud, selline koht asub kohe kindlasti Pärnumaal, klõbistas natuke arvutiklahve ja hõiskas rõõmsalt – no vaadake ise, on ju Pärnumaal ja nüüd indeks õige.
    Kirja saatja soovitas siis vaadata arvutist, kas Viljandimaal ka samanimelist kohta on, mille peale postitöötaja kähvas, et kuulge noormees, ärge lollitage, tean täpselt, et ei ole.
    Ei tea, kuidas lugu oleks lõppenud kui teine töötaja poleks soovitanud proovida arvutisse sisestada mahatõmmatut indeksit. Ju siis arvuti näitas, et ka Viljandimaal selline koht on, sest postitöötaja podises, et miks te kohe ei öelnud, et tahate kirja Viljandimaale saata ja tekitate siin asjatut segadust, kleepis siis pabeririba indeksitele peale ja kirjutas siis selle, mis juba algselt kirjal oli.

Vot ka selliseid asju juhtub ja kui saatja poleks tähele pannud, oleksid mu tähtsad paprid praegu Pärnumaal.

#103566 Reply
    Reelu
    Member

Nüüd selles au tööle saates on keegi postiljon.vaadae seda kuidas seal käitatuakse pakkidega vms 😉
    tegelikult suht põnev juu 😉

Minul on olnud alati head kogemused postimajaga.Tuuakse alati koju ja kui ei ole siis pannnakse teade postkasti v lausa uksetaha.Pole kunagi tulnud kahte teadet vms…
    Müts maha meie postitädide poolt…

tegu siis Sõmeru postkontoriga!

#103567 Reply
    Member

Aga meie postiljon hakkas juurutama mingit uut taktikat. Minu poekesele saabus raamat Ärikataloog. Aadress peal. (asukoht postimaja taga) tema võttis ja tassis seda meie linnaosas ringi, sest tema teab, kes seal poes töötab. Et viib kohe koju kätte. Viiski sinna, kuhu arvas. Ei olnud mina. Oli sama perekonnanimega. Ahaa, mis edasi teha? Äkki tuua aadressi järgi ikka meie poodi? Aga ei. Uuris siis, et mis meie kodu aadress on, et toob meile ikkagi postkasti. Kujutage ette – ei mahtunud. Siis viis postkontorisse tagasi. Mõistus sai otsa. Postkontori juhatajal oli meie poodi asja ja siis ta tõi ka selle ärikataloogi ära, et postiljon ei osanud kuhugi tuua. 😯 Vaatan siis saadetist ja peal kohe lausa kolm aadressi. Eelmine ikka maha tõmmatud ja jälle uus kirjutatud. Mis ajast postiljon viib pakki sinna kuhu arvab aga mitte aadressi järgi? Ja pealegi kas neil silmamõõtu ka pole, see ärikataloog ei mahu postkasti!!!! Palusin siis järgmised pakid ikka aadressi järgi tuua. Juhataja kehitas õlgu.

#103568 Reply
    timps
    Member

Mirjam, mul jälle oli nii, et kirjutasin pakile aadressi, samal ajal hoidsin üleskirjutatud aadressi nii, et postitöötaja ka näeks, ning enne kui jõudsin indeksini, ütles, et indeks on vale. Minu kohkunud näo peale palus hetke oodata ja tegi väikse otsingu (eeldades, et mul tänav ja asula ikka õiged on :D ) ning andis õige indeksi.

#103569 Reply
    Member

“Rõõm” kuulda, et ka teistel selle Lilleküla postkontori ja postiljonidega probleeme. Ma juba arvasin, et viga minus, sest ei tunne siinkandis keda, kelle käest uurida saaks, kas kellegil sarnaseid juhtumeid. Koguaeg samad probleemid, et esimest teadet ei tule ja kohe kordusteade jne jne jne. Ise elan postkontori taga kohe ja kui kaugemal elaks ei laseks endale mitte midagi postiga saata. Postkontoritöötajad ka sellised uimased ja ühelegi küsimusele vastata ei oska kunagi. Nii vihale ajab see postkontor.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 693 total)
Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!
Your information: