Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 693 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103525 Reply
    Lynx
    Member

natuke teisel teemal aga sellega siiski haakuvalt:

http://ajaviide.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=18032451

irw

#103526 Reply
    Member

Ja m6ni kommentaar on ikka hea ka! 😆

#103527 Reply
    Mercar
    Member

Seal tõesti aeglane teenus.
    Mul senine rekord EP puhul “vaid” 32 päevaga 51 km :P See ju lausa 1,5 km päevas :P

#103528 Reply
    Member

:D Minu rekord – Viljandist saadetud kiri (12 km) jõudis meie sidesse 18 (templi kuupäevade järgi) päeva ja siis ka helistati meie sidest, et kas ma ei saaks oma kirjale järele minna, postiljon olevat selle kogemata teise kohta viinud ja ei taha enam edasi-tagasi 11 km sõita. Noh, mina oleksin edasi-tagasi pidanud 27 km sõitma :D Muidugi oli lihtsam helistada side bossile (viimast päeva minu sõbranna :D ) ja kiri toodi kella 2 ajal öösi koju.

Keson´i paneb see lugu vist muigama 😆

#103529 Reply
    Member

Nii kurvaks teeb ja samas vihaseks kah. (Kristiine keskuse postkontorist käib jutt) Saatsin oksjonivõitjale kaupa ja post muidugi selle paki mulle endale tagasi toimetas. AGA kuna ma Tallinna postiljone enam absoluutselt ei usalda ja mu kirjad/pakiteatead liiga tihti kadunud on ,siis kasutan enda postiaadressiks alati vanematekodu aadressi (Raplamaal)-sealt pole siiani midagi kaduma läinud. Aga nüüd toimetas post selle minu saadetud paki mulle tagasi st Raplamaale vanemate juurde…
    Kleepisin ju ometigi pakile trükitult aadressid ja nimede ette veel kumb on saatja ja kumb saaja aga ikka õnnestus neil selline segadus tekitada 🙄

Nii piinlik on, et teine peab nüüd ootama kuni homme pakk uuesti teele läheb ja ei-tea-millal kohale jõuab :?

#103530 Reply
    Member

Minul jälle ühes ja samas postkontoris üks ja see sama jama.
    Tean, et pakk juba eilsest hommikust ootamas seal, aga ei olnud mahti paprit kaasa võtta. Kiman siis täna peale tööd kohale ja tädike rõõmsalt teatab, et teile ei ole pakki. Hakkasin vaikselt ja rahulikult rääkima, et no ikka on küll. Paber kodus ja internetis kah näha, et kohal pakk. Ei ole, vastab tädi.
    Kiman siis koju papri järele ja läksin sama tädi juurde, et kas nüüd siis on kohal. On küll, vastas tädi. Küsisin, et kas siis 10 minutiga toodi pakk teisest Eesti otsast ära, siis pobises midagi oma ette ja tõi mu paki.

#103531 Reply
    Member

@Trika wrote:

Minul jälle ühes ja samas postkontoris üks ja see sama jama.
    Tean, et pakk juba eilsest hommikust ootamas seal, aga ei olnud mahti paprit kaasa võtta. Kiman siis täna peale tööd kohale ja tädike rõõmsalt teatab, et teile ei ole pakki. Hakkasin vaikselt ja rahulikult rääkima, et no ikka on küll. Paber kodus ja internetis kah näha, et kohal pakk. Ei ole, vastab tädi.
    Kiman siis koju papri järele ja läksin sama tädi juurde, et kas nüüd siis on kohal. On küll, vastas tädi. Küsisin, et kas siis 10 minutiga toodi pakk teisest Eesti otsast ära, siis pobises midagi oma ette ja tõi mu paki.

Siin võib olla probleem selles,et tähitud pakki saab postkontoritädi arvutist nime järgi otsida, aga kui on saadetud tavaline maksikiri,siis seda neil tõesti arvutis ei ole. Vähemalt mina olen sedasi aru saanud sellest kohati arusaamatust süsteemist. 🙄

#103532 Reply
    Member

Pakk oli tähitud, aga njahh…

#103533 Reply
    Guest

Mulle on jäänud arusaamatuks, miks minu saadetud tähitud maksikirjale peab mõnes postkontoripiirkonnas saaja ise pakile järele minema.. :m8hh: Inimene on kodus ja talle ei ole esmalt pakki koju viidud vaid on kohe saadetud vaid pakiteatis.
    EP leheküljelt http://www.post.ee/?id=5419 loen ma küll välja teistsuguse tähitud maksikirjade käsitluse korra :
    Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale postkontoris.
    🙄 :? :?
    Samas tahan kiita oma postkontori töötajaid – korrektne ja meeldiv teenindus ! :)

#103534 Reply
    Mimm
    Member

@Sant wrote:

Mulle on jäänud arusaamatuks, miks minu saadetud tähitud maksikirjale peab mõnes postkontoripiirkonnas saaja ise pakile järele minema.. :m8hh: Inimene on kodus ja talle ei ole esmalt pakki koju viidud vaid on kohe saadetud vaid pakiteatis.
    EP leheküljelt http://www.post.ee/?id=5419 loen ma küll välja teistsuguse tähitud maksikirjade käsitluse korra :
    Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale postkontoris.
    🙄 :? :?
    Samas tahan kiita oma postkontori töötajaid – korrektne ja meeldiv teenindus ! :)

#103535 Reply
    kadryy
    Member

Mhmh, mulle pole ka kunagi koju toodud, samas kui ma olen kindlalt teatise toomise ajal kodus olnud. Ja sinna peale on ikka kirjutatud, et polnud kodus…

#103536 Reply
    virbi
    Member

Mul ema saatis 31 jaanuaril 2008 Abjast Tallinasse tähitult paki. Eilse päeva seisuga polnud saaja veel pakki saanud. Saan aru- noor pere, ajutiselt antud aadressil ei ela, lubas täna kontrollima minna kas on teade tulnud Eile õhtul ema helistab murega et kas ma saan vaadata kaugel see pakk siis on. Minu üllatus oli suur kui koodi sisestades lõi ette et sellise koodiga pakk on 19,04,2005 vastu võetud ja ka väljastatud Räpina postkontorist! Igaks juhuks lasin selle koodi KAKS korda veel mulle üle korrata, no et äkki ikka tegin kusagil vea… No ei teinud! Vot nagu ei oskagi miskit arvata! 🙄

#103537 Reply
    Sibulaplix
    Member

😯 🙄

#103538 Reply
    Member

see on kõige lollim teenus, mis välja mõeldud, see minu arvamus, kuigi olen EP töötaja.
    maksimaalne kaal 2000g
    Minimaalsed mõõtmed 90 x 140mm (pikkus, laius) või rulli keeratuna pikkuse ja kahekordse läbimõõdu summa 170mm; pikim mõõt 100mm
    Maksimaalsed mõõtmed Pikkus, laius, kõrgus kokku 900mm; pikima külje mõõt 600mm või rulli keeratuna pikkuse ja kahekordse läbimõõdu summa 1040mm, pikim mõõt 900mm.
    kuidas on võimalik kirjakandjal kaasa võtta sellised saadetised?????????????
    Kirjakandja ei ole eesel vaid kõigest inimene. kui tema piirkonda on 20 tähitud maksikirja kaaluga 2 kg ning need on maks mõõtmetes siis pole see puht füüsiliselt võimalik.
    Tavaliselt on kirjakandja kanderingi peal 1200-1800 postkasti.

#103539 Reply
    Drex
    Member

@Sant wrote:

Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade,

mina olen nõus postimajja ise järele minema, aga on olnud olukorrad, kus üks pisike pakike tuuakse koju, aetakse kell 6 jalule (ma ärkan niigi kell6 :P), antakse see pisike pakike, koos ajalehtedega, samas on ajalehe vahel veel üks teade, teisele pakile (IT-kad saadavad ju tihti pakke ), mis pole ka suurem, kui paks A5 ümbrik, Kui ma niikuinii pean pakile järele minema, jätku siis mõlemad sinna postimajja 🙄

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 693 total)
Reply To: Reply #103528 in Südamelt ära – Eesti Post!
Your information: