Stuarti muinas- ja muidunurgake

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Stuarti muinas- ja muidunurgake

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 106 total)
  • Autor
    Postitused
  • #142619 Reply
    Member

Ma tahass hõisata! Ma ainult ei taha, ma hõiskangi!!!
    Ma saingi endale käevõru, just täpselt sellise, millele mul esmakordselt Staurti albumi vaadates silm peale jäi! Ja uskuge mind, pildil on nad lahedad ja ilusad ja kõik need muud sõnad. ELUSAST peast on nad imelised!
    Leidsin endale ühe tõelise talismani, millele nüüd väesõnad peale loen.
    Tänud sulle Stuart!

#142620 Reply
    stuart
    Member

Aitäh :)
    Nagu Viki juba enne ütles, et eks igaüks tunneb selle OMA ära ;)

#142621 Reply
    stuart
    Member

Aaaaga ma lähen täna töökotta igavest suurt portsu uut kraami lihvima ;) Peale nädalavahetust saab siis pilte ka näha, nii käevõrudest kui kõrvarõngastest :tramp:

#142622 Reply
    Member

väga lahe, ootan kohe põnevusega. Sul on ilusad asjad.

#142623 Reply
    stuart
    Member

Tollest töökojaskäigust pole pilte ikka veel fotokast arvutisse saanud, aga see-eest on järgmisest korrast küll mõned pildid ;)

Pildid on klikitavad, soovitan soojalt suuremalt vaadata, nende pisikeste pealt ei saa hästi aru.

#142624 Reply
    Member

Sõled on kenad 😉

#142625 Reply
    Member

Sõled niikuinii :)
    Mulle meeldivad kõrvakad ka väga. Sa, Stuart, varem tänapäevaseid asju eriti polegi näidanud? See kriipsa-kraapsa meenutab mulle teatud 60. aastate stiili — mõnel on 60ndate kujunduslaadist hoopis teine mulje kui mul — et olevat raske, kohmakas, ümar. Minul, vastupidi, on varasest lapsepõlvest meeles just kerge peen joon, lakoonilisus; sirged jooned, kuid mitte rangelt täisnurga all; parajalt timmitud ebasümmeetria. Ja see kõik meeldib väga.

#142626 Reply
    keson
    Member

Mulle ka meeldivad need sõled.
    Ja teie vesistage suud, sest need on minu omad 😉

#142627 Reply
    stuart
    Member

@Mme K wrote:

Sõled niikuinii :)
    Mulle meeldivad kõrvakad ka väga. Sa, Stuart, varem tänapäevaseid asju eriti polegi näidanud?

Eks sellepärast, et ma varem pole tänapäevaseid asju teinud ;) Needki kõrvakad said alguse täiesti juhuslikult, aga näädsa, inimestele meeldisid :) Sarnase mustriga käevõrud tegin ka, aga need pildid on alles fotokas.

#142628 Reply
    Member

Kõrvarõngad on väga kenad, mulle meeldivad! :)

#142629 Reply
    stuart
    Member

Olen hetkel laisk, kohe nii koletumal kombel laisk, et ei panegi kohe kõiki pilte siia teemasse välja, ainult maitsmiseks näpuotsaga 8)

Edasi minge vaadate mu DeviantArti galeriist. 😉

#142630 Reply
    Member

Lahe -lõpuks ometi näeb natu rohkem mis Sa nikerdad:)
    Graveeritud käevõrud on mõnusad. Eriti need mis on laiemapoolsed:)
    Ma pikemat aega juba kogun juslgust , et andale ise teha üks suurem hõbedast käevõru aga ike kuidagi ei julge st stiihel pole käes veel nii kindel.
    Jaksu ja pildista ka edaspidi oma ehteid regulaarselt!!!!

#142631 Reply
    Guest

Tubli tüdruk, et siia ka panid.
    Ja teate, mis on kõige parem, rahvas – need on müüa ;)

#142632 Reply

Kuulge, ma panen selle küsimuse praegu siia :)
    Loen PMist artiklit Kukruse naise kohta ja seal kirjas:

Väga uhke on pronksspiraalidest muster, mis on põlle kootud. Põlle värvi kohta on pelgalt oletus – Kajaku hinnangul kumaks justkui sinist, mis oli ka tolle ajastu värv.

Mismoodi see muster siis välja nägi, kas keegi oskab öelda?
    Mul tekib seos vaselistega, kas see on sama asi aga teisest materjalist?
    Ja kuda nad seda sinist 12. sajandil said?

#142633 Reply
    Member

Sinine on nooremal rauaajal siinkandis (Ida-Baltikumi mõtlen) kõige levinum rõivaste värv. Saadi ikka sinerõikast.
    Kuidas see konkreetne põll välja näeb, pole vaatamas käinud. Aga muidu on neid nii- ja naasuguseid, spiraalide kokkupanemise skeeme on erinevaid. Kas ta ikka täpselt sissekootud on, see on ajakirjaniku jutt. Seal tekstis paistab muudki ajakirjaniku vaba tõlgendust olema.
    Etnograafiliseed vaselised on oma olemuselt muinasaegsete jätk, natuke on muutunud mustrid.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 106 total)
Reply To: Stuarti muinas- ja muidunurgake
Your information: