Stuarti muinas- ja muidunurgake

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Stuarti muinas- ja muidunurgake

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 106 total)
  • Autor
    Postitused
  • #142604 Reply
    Member

tillukesi hoburaudsõlgi näen niigi unes, nüüd hakkavad hundihambamustrilised sõrmused ka kummitama…

#142605 Reply
    annejeanne
    Member

@stuart wrote:

Aga miski pole ju võimatu, ainult saapamõõdu võtmine kauge maa takka on kole keeruline 😉

Mina olen uute kingade nimel valmis kasvõi maailma otsa minema – mis see tühine 3000 km siis ära ei ole 😆

#142606 Reply
    stuart
    Member

Saabastest – tuleb ikka inimesi harida, seetõttu veidi lugemismaterjali. ;) Kahjuks küll ainult inglise keeles.

#142607 Reply
    Member

😯 😯 😯 Spiraalsõrmused!!!
    Mu vanaema kandis ühte hõbedast ussikujulist, kollane kivike silmaks, mida mina kutsusin “pilgukiviks” 😆 Niipalju kui mina mäletan, pidi sel olema ussipeletamise võime ja üldse kaitsevõime halva eest. Selle sõrmuse sai õde päranduseks (vanem tütar), aga ta alati andis mulle selle paelaga kaela kui oli eksam või mingi muu tähtis sündmud.

Vast ka Sinu sõrmustel ohupeletamise võime? 😉 Ilusad ja südamega tehtud ja hundihamba muster ju ka peal ainult loitsusõnad veel peale lugeda.

#142608 Reply
    stuart
    Member

@Mirjam wrote:

Vast ka Sinu sõrmustel ohupeletamise võime? 😉 Ilusad ja südamega tehtud ja hundihamba muster ju ka peal ainult loitsusõnad veel peale lugeda.

Vat seda ohupeletamisvõimet ma ei tea, aga kui inimene ikka tunneb, et see on tema oma ja talle töötab, ju siis on ka ;)
    Mustritega on sama moodi, ma ei tea enamusel üldse mingit tähenduseteemat, aga kui tükk aega vaadata ja teha, siis hakkab mingi loogika jooksma ja tunned ära, kas asi on justkui “õige” või mitte. Niiet võta siis kinni, mis ja kuidas.

#142609 Reply
    vikike
    Member

kusjuures see on jumala õige, et sa lõpuks võtad ikka “selle” õige mida sa tunned et vaja
    suvel oli meil see kogemus kui kõäevõru üraskiga ostsime :D

#142610 Reply
    Member

need saapad näevad ikka eriti head välja :D
    sul on hea komme tavatuid asju teha, nii et alati on huvitav vaadata. No tavatute asemel võib originaalne ka öelda, kõlab vb paremini :D

nii et jah,
    lahe!

#142611 Reply
    Member

Sa oled ikka tõeline meister metalli alal! Kas kuhiksõle tegemine on juba liiga tänapäevane ettevõtmine? Mulle oleks ühte suuremat sõlge vaja ja nimelt õiget sõlge, mis ikka keskelt läbi sõlesuu nõelaga kinni käib, mitte tagant.
    Hõbeda saaks ma anda, tegijat on vaja.
    OIH, APPI!!!
    Summatavet ja Schenkenberg teevad ju ka ehteid, kuid kuhiksõlgi ei tee keegi.

#142612 Reply
    stuart
    Member

Kuhiksõle tegemine nüüd liiga tänapäevane ei ole, aga teha ma seda ikka ei oska :( Ilmselt sellepärast meistreid ei olegi, et see sõle kumeraks saamine ja ma ise ei kujuta ausaltöelda ettegi, kuidas nad seda vanasti tegid? Miski masinamoodi asjadega? Lihtsalt kumerdasid miski metallmuna peal (seestpoolt v väljastpoolt, nagu muinas/keskaegset kiivritki jms kumerate kohtadega turvisetükke tehakse). Vat ei tea :S
    Igastahes võin kuskilt mujalt uurida, kas on ehk keegi, kes teeb, ise seda tööd ei jaga.

#142613 Reply
    Member
    #142614 Reply
    stuart
    Member

Ooo, vat kui hea. Saab teinekordki inimestele soovitada :)

#142615 Reply
    stuart
    Member

Üle hea tüki aja jälle midagi, seekord siis kõrvarõngad.

Lihtsa triibumustriga

Hunthambaristiga

#142616 Reply
    Guest

Metallitööd on tõesti lahedad! Eriti meeldivad mulle need teised kõrvakad, niisugune mõnus vana hõng on juures… On nad messingist?

#142617 Reply
    Member

Mulle meeldivad su ehted väga! Kohe ikka vägaväga!

#142618 Reply
    stuart
    Member

On jah messingist, konksud on kullatud, toon läheb üsna hästi kokku.

Ja kui ikka vägaväga meeldivad, siis neid saab ju vabalt endale soetada ka ;)

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 106 total)
Reply To: Stuarti muinas- ja muidunurgake
Your information: