soovitage heegeldamisajakirja!

• This topic is empty.
Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • Autor
    Postitused
    tuulily
    Member

kui ma võin lihtsalt kommneteerida – usa enda ajakirju pole mõtet taga nutta, tegelikult on nende heegeldamise ja üldse käsitöö omad suht kehvad – reklaame on palju ja hind reklaami eest – 5.99 või 6.99 + tax sõltuvalt osariigist (seda netist tellides ei tule). olen neid palju vaadanud, aga ostnud pole ühtegi.
    aga duplet maksab tartus avaturul müüval onul 100 krooni.

Member

Leidsin ka sellise koha:
    http://ispress.com.ru/html/duplet.htm
    Kas nad piiri taha ka saadavad ja kuidas, ei tea.
    Peaks vastava meili kysimusega saatma => ispress@mail.ru
    (sry, hetkel ei lase poja lahemalt uurida asja …)

tuulily
    Member

@Susa wrote:

Ma võiks käsitöö ministriks hakata ;)
    Aga tegelikult on ju nii, et kui on prbleem, siis saab selle “tekitaja” poole pöördudes asjaga kõige lihtsamalt hakkama :)

Dupleti tellimisest:
    Leidsin sellelt lehelt veidi infi asja kohta. Kuna värk venekeelne, siis äkki mõni taibu ;) paneks siia tõlke kirja alates sellest, kus kirjas: Отправка в США, Канаду и Европу Oli justkui mingi jama selle va pay-paliga jälle 👿
    Ja seal all on võimalik klikkida Dupleti peale ja seal juba valida millist numbrit soovid ja edasi täita oma andmetega kastikesed ja juurde kirjutada kuidas maksta tahad jne.

Ma tahtsin teada, kui palju tuleb Eestisse saatmisel ühe eriajakirja hind – arve tuli dollarites 9.50 ja maksmist tahetakse läbi paypali.

Susa
    Member

Ma ikka siiamaani “tellin” veel igasugu ajakirju netist. Vahin ja vahin aga otsustatud ei saa.

Tuulily – Iseenesest peaks see seal kodulehel kirjas olema kui palju maksab konkreetse ajakirja tellimine Eestisse (või no meie regiooni). Siitpoolt enam mingit uut arvet ei tule – nii palju kui seal kohas maksad kust tellid, nii palju see ajakiri ka lõppkokkuvõttes maksma läheb.

tuulily
    Member

@Susa wrote:

Ma ikka siiamaani “tellin” veel igasugu ajakirju netist. Vahin ja vahin aga otsustatud ei saa.

Tuulily – Iseenesest peaks see seal kodulehel kirjas olema kui palju maksab konkreetse ajakirja tellimine Eestisse (või no meie regiooni). Siitpoolt enam mingit uut arvet ei tule – nii palju kui seal kohas maksad kust tellid, nii palju see ajakiri ka lõppkokkuvõttes maksma läheb.

ma läksin nende kodulehele, kogemata valisin küll “saatmine moskvasse”, seal on ajakirjahind muide 10 rubla kallim kui euroopa lk all. täitsin kõik ära ja tuli meil – tellimus vastu võetud ja ajakirja saamiseks makske läbi paypali 9.50 dollarit.
    ma ise tellisin viimati ajakirju läbi selle lk: http://www.bastelundhobbykiste.de/. küll saksamaale, aga vaatasin, et neil on ka mujale euroopasse saatmise võimalus vist olemas. tuli kiiresti ja teenindus oli ka hea.

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • The topic ‘soovitage heegeldamisajakirja!’ is closed to new replies.