soovitage heegeldamisajakirja!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 35 total)
  • Autor
    Postitused
    LillySmuul
    Member

ja kui kysida tohib mida sa sealt arvad tellimise vaariliseks? 😳
    Kas panid tahele et paremaid heegeldus ajakirju ei saagi siia euroopasse ) tellida? ajr

Susa
    Member

No Crochet World Magazine, Quick & Easy Crochet Magazine on tellitavad siia ilma ka :)
    Jube jama jah, et Annies Favourite ja Crochet! ainult Ameerikamaalastele tellida antakse :(

Ma vaatasin muidugi muid Craft-kategooria asju ka. Paberitööd huvitavad mind näiteks :)

Rees
    Member

Njah, ainus ajakiri, mis mind netti pidi tuulama pani oli Duplet… kahjuks ei ole leidnud kohta, kust seda tellida saaks. Tegelikult koleväga oleks tahtnud- sealt juba on, mida õppida ja tegemistel kasutada 🙄

Keegi mainis, et turult mõned numbrid sai- kadestan- ise pole miski ostleja (kui oleks võimalik, ei käiks üleüldse poodides ssmile:bebe ).

Aga Diana tellisin endale aastakeseks käima, nii ahvatlevad olid internetist leitud pildid ja viited

Nicole
    Member

tartus jõeäärsel turul olid eilegi sel vene vanamehel mõned duplet’ numbrid müügis

Susa
    Member

Need, kellel Duplet olemas on – sealt saaks vaadata selle väljaandja nime ja telefoni numbri ja sinna helistada ning küsida kuidas saaks nande ajakirja Eestisse tellida. Olen mõne ajakirja puhul lasnud emal Venemaale helistada ja need ka saanud.

LillySmuul
    Member

V6imatuid asju pole olemas!
    Sa Susa oled ikka yks jube hakkaja inimene.
    Uskumatu kuda ikka mõni kõike jõuab 😯
    Sa peaks kuskile kandideerima(valitsusse?) ja maailma (Eestit)paremaks muutma.Kindlasti oleks siit juba sulle ka toetajaskond 8)

Susa
    Member

Ma võiks käsitöö ministriks hakata ;)
    Aga tegelikult on ju nii, et kui on prbleem, siis saab selle “tekitaja” poole pöördudes asjaga kõige lihtsamalt hakkama :)

Dupleti tellimisest:
    Leidsin sellelt lehelt veidi infi asja kohta. Kuna värk venekeelne, siis äkki mõni taibu ;) paneks siia tõlke kirja alates sellest, kus kirjas: Отправка в США, Канаду и Европу Oli justkui mingi jama selle va pay-paliga jälle 👿
    Ja seal all on võimalik klikkida Dupleti peale ja seal juba valida millist numbrit soovid ja edasi täita oma andmetega kastikesed ja juurde kirjutada kuidas maksta tahad jne.
    Uurisin ja vaatasin – seal vist polegi võimalust, et lihtsalt kogu ajakirja tellida – seal võib ERALDI 😯 tellida soovitud numbreid. Kes neid kõiki küll eraldi tellida jõuab!
    Peaks mõnega lihtsalt proovima, kas õnnestub. Meie rahasse arvutatuna on odavad küll… st. 30 krooni sellise ajakirja eest ei ole mitte palju!

Mida need venelased küll kõike teha oskavad…! smile_lil

Susa
    Member

Selline mõte, et kui kõik huvilised sealt lehelt ära vaataks, milliseid ajakirja numbreid (ja milliseid ajakirju üldse) nad tahavad ja siis üks hea vene keele oskaja meiepoolse suure tellimuse teeks. Läheks postikulusid vähem ja oleks kevadel ka jõulutunnet kui kokkusaamisel suurest kotist pakke jagatakse ;)

Rees
    Member

Aitäh-aitäh! Susa ikka tõeline sõber! loveshower Ei ole kade teadmisi jagama… ma kohe nii rõõmus, hakkan lehti lappama- raske ju kaante järgi tellida, aga mõned numbrid netis nähtud ka.

Member

nii palju kui ma aru sain, siis nad saadavad ajakirju igale poole maailma, kui tellija on tuttav maksmise süsteemiga PayPal. saadavad ekspress-postiga,postikulu tuleb juurde. saatmise aeg 5-7 päeva makse saamisest (?). saatmiskulu sõltub kohast, kuhu saadetakse.

aga misasi on PayPal…seda mina ei tea….

Member

sellel dupletil on vist erinumbrid olemas (a la bikiiniajakiri, mantlite ajakiri jne)
    http://news.knitting-info.ru/store/magazines/duplet , mis maksavad üle 100 rbl….eee…mis see meie rahas on?

ma telliks need eriajakirjad…

Member
    rosin wrote:
    saatmiskulu sõltub kohast, kuhu saadetakse.

+ paki kaal

Susa
    Member

100 rubla on umbes 47 krooni meie rahas. Lihtsam tegelt nende rublad jagada kahega.

Member

aga kas keegi on proovinud venemaalt otse midagi tellida? kas tuleb ka kohale….

Member

Leidsin ka ühe huvitava ajakirja aga tellida ei oska kusagilet.Äkki keegi on näinud kusagil seda ajakirja ja oskab mind aidata.Ajakirja kaas siin Venemaa ajakirjad ja raamatud on ikka odavamad kui mujalt ostes või tellides.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 35 total)
  • The topic ‘soovitage heegeldamisajakirja!’ is closed to new replies.