soovitage heegeldamisajakirja!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

soovitage palun mingit heegeldamisajakirja, mida tellida!
    linikud ja igasugu meisterdatud vidinad ei huvita, meeldiks just selline, kus oleks riiete mustreid, nt nagu Die Kleine Diana Häkelmoda. ja et oleks ainult heegeldamine, mitte koos kudumise või muu meisterdamisega.
    vot sellised suured soovid mul… 😳

Susa
    Member

Olen ise ka samasuguse probleemi ees. Ajakirju paistab olema palju, aga mida tellida ja tegelikult on veel suurem küsimus – kust tellida? Ma ei ole ka huvitatud neist linikuajakirjadest! Neid on siinsedki putkad täis :) Väike Diana on sinmaal saadaolevatest tõesti parim.
    Olen vaadanud: Crochet! Crochet World, Hooked on Crochet, Quick and easy crochet.

Oled Sa leidnud koha kust selliseid ajakirju Eestisse tellida saab?

eneli
    Member
    Susa
    Member

Ei – sealt ei leia paraku midagi :(
    Vaja on mingit väljamaist tellimiskeskust. Amazon.com-ist ei saa ajakirju meie maale tellida ja Amazon.co.uk-st mina ajakirja kohta ei leidnud 😯

krist68
    Member

Aga kas Teil kusagil mujal maal mõnd tuttavat-sugulast pole, kes võiks sealt midagi saata? Mina olen õel lasknud mõned ajakirjad saata niimoodi.

Susa
    Member

Mul on mujal maal olevate sugulastega nii, et neid alla 75 eluaasta ei leia ja nemad elavad rahulikult oma majakestes ja käivad maja kõrval olevas söögipoes :) Ei mina neid linna heegeldusajakirjade järele saatma hakka ;)

Peab ikka edasi tuhnima ja vaatama kust midagi tellida annaks!

Member

venekeelseid ajakirju saab tellida ajalevist
    lisaks on veel selline koht nagu lehepunkt
    eks valik jäta muidugi soovida…

Susa
    Member

Selle venekeelsete ajakirjade tellimiskoha eest küll suur tänu! Sealt saab nii mõndagi :)
    Aga jah – paraku ei paku ei kirilind ega lehepunkt heegeldamissõpradele suurt midagi (kui just linikuid ei fänna!) :(

LillySmuul
    Member

UKs kudumis ajakirjad

heegeldamis ajakirjad

Äkki on nats abiks 😳
    http://www.ebay.co.uk s on ka k6ike saadaval

Member

Ausõna, kuu teisel poolel vaatan uuesti raamatupoed ja ajakirjade letid üle! Ühte käsitööpoodi tean ka juba tulevases kodulinnas. Neid peab ju ometigi müügil ka olema kusagil! senz3
    :tramp:

Susa
    Member

Leidsin netist ühe koha, kust peaks saama Eestisse ka ajakirju tellida – vähemalt on hinnad ära toodud “international”! Valikut isegi on! :)

keson
    Member

Ära ole kade Susa jaga oma leidu teistega ka 😉

keson
    Member

Hakkasin siin jälle suurest hasardist lappama ja avastasin raamatuid mida tahaksin on ka ebays aga ma ei oska seal ei osaleda ega osta.Saan aru et see on pakkumistega kuni aeg kinni tiksub.Aga millised hinna vahed
    näiteks

LillySmuul
    Member

Selleks et ebays osaleda,pead end registreerima kasutajaks.maksmine kaib tavaliselt credit kaartiga labi paypal-i,mille registreerimine toimub maksmise kaigus.algul tundub keeruline ,hiljem harjud.Ma just 6pin seda kasutama,sest ebay on mulle ainus koht kust heiet saada viltimiseks(hinnad,hinnad 😯 ). Alati muidugi uuri kohe ka palju on saatmis kulud.

Susa
    Member

Oh pagan küll! Ei ole kade!!! Unustasin aaressi panna lihtsalt – vaadake mu eelmise posti tegemise kellaaega, siis on see vist mõistetav, et juhe juba koos smile_cuco

Tellimiskeskuse leht on selline:
    [magazine]city

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • The topic ‘soovitage heegeldamisajakirja!’ is closed to new replies.