Sooviksin Sizzixi valmis lõigatud paberkaunistusi

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Paberi- ja papitööd Sooviksin Sizzixi valmis lõigatud paberkaunistusi

• This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12018 Reply
    Guest

Kas Tartus on kedagi, kellel on Sizzix või muu taoline aparaat ning kes oleks nõus mulle väikse hunniku erinevaid paberkaunistusi välja pressima. Või siis kes lubaks mul endal neid pressida. Väike tasu käiks asja juurde :)

#337310 Reply
    Guest

Otsiksin samuti kedagi kes teeks väikse portsu liblikaid lillekesi jne. Oleks vaja paari kaardi jaoks, aga ise ei julge osta omale masinat, sest nii palju seda ei kasutaks ilmselt. Kas on keegi kellel aega ja tahtmist?

#337311 Reply
    Verpin
    Member

https://www.facebook.com/pages/Aniita-Design-O%C3%9C/377529958932716?ref=ts&fref=ts

Mu õetütrel on valik sellel lehel väljas ja ta teeb heameelega. Tartus kättetoimetamisega probleeme pole :)

#337312 Reply
    Drex
    Member

Mul on lõikuritest selline lill, sellised raamid, ja sellised kujundid

Lisaks on veel sakiline ring ja ruut ja selline kujund.
    Need kolm viimast on teise firma omad, mitte sizzix ja kõik suurused ei lõika hästi.

Neid kujundeid võin lõigata.

#337313 Reply
    Guest

Drex, mis hinnaga Sinu juures kaubale saaks,kui ma tuleks oma paberitega? Et siis nn lõikamisvaeva hind huvitab :)?

Ma oleks väga huvitatud ja nt sellest laupävast juba

#337314 Reply
    Guest

Tere!

Minul oleks samuti tarvis u 25 väljalõigatud kujundit. Ideaalne oleks kui sinna saaks kohe ka pealetrüki minu soovidele kohase ning väikse kahepoolse teibi täpi ka taha. Teen pulmakutseid, aga neid kujundeid ei oska kuidagi teha ning masinat pole kohe kindlasti vaja nii väikse asja pärast.

Paber võiks lihtsalt olla pärlmutter valge.

Aitäh! :)

#337315 Reply
    Member

Täiega lahe idee ju, et müüa juba lõigatud pabereid.
    Kujundid on küll lahedad, kuid mul oleks küsimus ja vajadus hoopis embossitud paberite pärast. Kas keegi teeb neid ja oleks valmis mulle müüma. Vanasti oli ka poodides neid saada, kuid nüüd on vist enamusel oma masinad olemas. Sooviks teada ka hinda.

#337316 Reply
    Silpsolps
    Member

Kityke87 ja teised huvilised: Facebookis on olemas mitu gruppi, kus müüakse väga palju erinevaid väljalõikeid ja teksuurpabereid.
    Näiteks Paberitööd ja Käsitöötarvikute täika.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Reply #337316 in Sooviksin Sizzixi valmis lõigatud paberkaunistusi
Your information: