Soktoober 2017

Homepage Forums – ISETEGIJA – Teeme koos Soktoober 2017

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 88 total)
  • Autor
    Postitused
  • #351888 Reply
    HOBEVALGE
    Member

Kollased sokipaarid on päikeselised, juba neid vaadates hakkab soe. Ja pruunid on sügisesed, väga-väga ilusad! Tubli töö! :)

#351889 Reply
    Member

Siin võiks ka postituste kõrval “meeldib” nupuke olla. Sant’il on väga nunnud sokid smile_aplaus

#351890 Reply
    AlleRaa
    Member

Nii rõõmsad sokid, Sandu!

#351891 Reply
    AlleRaa
    Member

Igaüks, kes postitab oktoobrikuu jooksul kasvõi ühe soki siia teemasse, saab soovi korral minult ühe sokimustri tasuta. :D
    Kahjuks on mustrid inglise keeles, kuid skeemid on rahvusvahelised ja abi saab alati küsida ;)
    Vali oma muster siit ja anna mulle oma soovist teada, lisades emaili aadressi.
    smile_c0ti smile_c0ti smile_c0ti

#351892 Reply
    Guest

Soovin osaleda!

#351893 Reply
    Member

Ma siis panen ka end kirja, alustasin täna ehk ühe saan ikka valmis-oktoobri kuul!

#351894 Reply
    Guest

Aitäh heade sõnade eest kommenteerijatele! oheart
    Hmm.. ja soovike on ka teele saadetud :)

#351895 Reply
    HOBEVALGE
    Member

On aeg esitleda näputööd, mille üle suurt rõõmu ja uhkust tunnen – minu esimesed heegeldatud sokid, minu esimesed triibulised! :D

Kogu sokilugu ja sokitegu on täpsemalt ja pikemalt kirjas selles blogipostituses.

Hästi suured tänud Kirju Mirjule imeilusate ja inspireerivate heegelsokkide ning muidugi heegeldamise juhendi eest! Soovitan kõigile huvilistele soojalt. :)

Ja AlleRaa, aitäh pakkumise eest! Vaatasin juba sokimustreid ja üks hea kudumisõpetus ajaks, kui vardad mind kord ära võluvad, võiks ikka varuks olla. ;)
    Kirjutan Sulle peagi täpsemalt.

#351896 Reply
    Member

Sul on välja tulnud imekaunid heegeldatud sokid smile_flirty

#351897 Reply
    Member

TAEVAKARVA SOKID

#351898 Reply
    AlleRaa
    Member

Oh, mis ilusaid sokke on siia tekkinud!
    Mul üks sokk peaks nagu valmis olema, aga seekordne plaan ei tööta hästi, pean harutama ja muudatusi tegema. Lootus ikka veel püsib, et Soktoobris valmis saan 🙄

#351899 Reply
    Kail
    Member

Kaks paari sokke.
    Inspiratsioon Maakodu lehelt.
    Natuke omamoodi. Servas olev helelilla värv jäi lõpuks häirima ja heegeldasin ühe põhilõngaga ääre üle. Kuna hoog oli sees, siis pidin teise paari kiiresti järgi kuduma.

Blogis on paar pilti rohkem. :D

#351900 Reply
    HOBEVALGE
    Member

Aitäh, meka ja AlleRaa! ;)

Minul on ka rõõm näha nii ilusaid soktoobrisokke, mida andekad kudujad siin esitlevad! :)

AlleRaa, kindlasti saad valmis, ma ei kahtlegi selles!
    Ja nautige kudumise vahele ikka lumerõõme ka. 7tt5r

#351901 Reply
    Member

Lubatud pildid minu sokkidest.

#351902 Reply
    HOBEVALGE
    Member

Väga tubli, timbu1, kolm ilusat sokipaari korraga! :)

Teeme seekordses Soktoobris sedasi, et sokkide esitlemise võimalus on ka novembri esimesel viiel päeval ehk tuleva nädala lõpuni (5.11). Siis on praegu lastega koolivaheajal olevatel emmedel ja vanaemadel samuti aega oma sokikesed kenasti ja rahulikult lõpetada ning seejärel projekti lisada. :)

Mina olen endiselt põnevil ja iga sokipaar, mida siin näen, rõõmustab mind siiralt. :)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 88 total)
Reply To: Soktoober 2017
Your information: