Silverpoint

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 339 total)
  • Autor
    Postitused
  • #75843 Reply
    Susa
    Member

Sain just oma traadipaki ja organzad ja imeilusad rohelised kuubikud kätte :)
    Suur-suur aitäh! Traadid on ikka võrratud küll :D

#75844 Reply
    mdm beadalot
    Member

Ohhoo!!! Allahindlus pärlikübaratele ja käsitsivalmistatud helmestele!

#75845 Reply
    LaanteLaps
    Member

Tormijooks!!!

#75846 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ma unustasin tänada pisike_smile ´i eilse paki eest!
    Vägev! Must traat ja kinnised! Ja ma ei suuda ära imetleda neid musti ja punaseid lehekesi!
    Lihtsalt SUPER!!!!!
    Aitäh! icon_mersi

#75847 Reply
    Member

minul on alles pakiteade! aga homme näen oma traate!

#75848 Reply
    Susa
    Member

Tasub ootamist – mul on nad kõik siin kuvari kõrval rivis – üks ilusam kui teine :D Ei saa kohe ühegagi alustatudki :P

#75849 Reply
    Member

ma sain ka paki kätte smile_aplaus ja tõden kurbusega, et loll, et nii vähe (ainult ühe!) värvilist traati tellisin. ma muidugi ostaks nad kõik igaks juhuks ära, ilusad asjad juuuu, aga mõistus ei luba 😈 Aga igatahes väga tore, et selline valik pakkuda on. loodetavasti on veel ühtteist saada või võimalus juurde tellida, kui mõni hea idee tuleb.

#75850 Reply
    Member

Kuidas silverpointil nende piduritega ikka jääb? Pärlipiduritega! :)

#75851 Reply
    Member

Tere,
    loodan, et keegi asjaosalistest ei pahanda ja äkki jälle mõni teine foorumlane aitab ka sõna sekka öelda/arvamust avaldada. Olen käinud paaril korral Silverpointi veebilehel, aga pole suutnud sealt midagi tellida seoses lehe ebamugava ülesehituse ja raskepärase kujundusega. Küsimus pole mitte selles, et ma ei saa aru, vaid selles, et leht ise on nii raskepärane, et mul peaks olema midagi hirmhädasti vaja selleks, et sealt tellida. Lootuses et SP omanikud on avatud meelega inimesed – äkki oleks võimalik muuta kujundus inimsõbralikuks? Meie kõigi huvides on see, et niisuguse toreda äriideega lehti oleks võimalikult palju ja palun mitte võtta minu sõnavõttu kui midagi negatiivset. Lihtsalt tahaks asju paremaks teha.

#75852 Reply
    Susa
    Member

Ma ei esinda küll Silverpointi aga kuna endal polnud ühtki probleemi asjade tellimisega – kõik tundus nagu lihtne ja loogiline olema (kui midagi osta tahan, siis märgin koguse ja lisan selle ostukorvi. Tahan tellimust jätkata, klikkan lingil “jätka ostmist” jne.) – siis äkki kirjutad täpsemalt, mis nimelt raskepärane oli.

#75853 Reply

ka minul ei ole probleeme olnud tellimisega või seal orienteerumisega.

minu meelest on väga hästi lahendatud näiteks pärlid ja traadid eraldi liigitatud suuruste järgi.

kui tean, et alla 5 mm traadid mind hetkel ei huvita ei hakka vaatamagi. või ei pea otsima, missuguse suurusega tegemist on, nagu see on Helmehaldjal.

#75854 Reply
    Member

@pisikeporguline wrote:

ka minul ei ole probleeme olnud tellimisega või seal orienteerumisega.

minu meelest on väga hästi lahendatud näiteks pärlid ja traadid eraldi liigitatud suuruste järgi.

kui tean, et alla 5 mm traadid mind hetkel ei huvita ei hakka vaatamagi. või ei pea otsima, missuguse suurusega tegemist on, nagu see on Helmehaldjal.

Igati nõus! Suuruse-sordi jm järgi liigitus hästi käepärane ja mugav :D.

#75855 Reply
    Member

Mina Silverpointi omanikuna tahaks ka täpsemalt teada, mis selle lehe kujunduses nii keerulist ja rasket on. See on praegu liiga umbmäärane seletus, et selle järgi midagi muuta.

pisike_smile

#75856 Reply
    Kristy
    Member

Minu meelest on seal kõik asjad väga kergesti ülesse leitavad. Eriti meeldib mulle “jätka ostmise” puhul see, et ma saan tagasi samale lehele kus olin.

#75857 Reply
    Susa
    Member

@Kristy wrote:

Minu meelest on seal kõik asjad väga kergesti ülesse leitavad. Eriti meeldib mulle “jätka ostmise” puhul see, et ma saan tagasi samale lehele kus olin.

Jah – täpselt see meeldib mulle ka! Ei pea jälle uuesti kohta otsima hakkama kus enne olin! :D

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 339 total)
Reply To: Silverpoint
Your information: