Silverpoint

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 339 total)
  • Autor
    Postitused
  • #75828 Reply
    mdm beadalot
    Member

@Käpake wrote:

Minul sama probleem. UUs salasõna tuleb juba 48 tundi. Tellida võiks saada ka ilma liitumata, siis oleks mul juba pakk käes.

a saada siis tellimus meiliga, seal saab ka nii. Või telefoniga. Seal on tellimise info all täpsemalt kirjas 😉

#75829 Reply
    VintajRose
    Member

Ostukorvi saab täita ka ilma sisse regamata, ma lõpuks tegingi nii :) ja siis kopisin selle kauba nimekirja koos koodide ja hindadega “kirjuta meile” lahtrisse, vormistasin nats korrektsemaks ja saatsin ära. Praeguseks juba kaup teel :) :tramp:

#75830 Reply
    Kristy
    Member

Minagi olen nii kaugel, et teha sealt esimene tellimus. Kõik vajalik on ostukorvis ja vajutasin “vormista tellimuseks”. Kuna ma pole kasutaja, siis pean täitma lahrid “Uus klient? Palun sisestage vajalikud andmed”.
    Minu browser Mozilla firefox ega ka Internet Explorer ei näita kõiki sõnu (või neid polegi?). Kaks esimest kasti Kliendiinfos. Ja ei ole ka lõpus nuppu kuhu vajutada, et asi siis kinnitada. On küll mingi imepisike asi ankeedi lõpus, aga sellele vajutades tuleb mingi errori aken, kus ei ole mitte midagi kirjas. Milles probleem?

Nüüd tegin ennast kasutajaks ja vajutasin imepisikest asja akneedi lõpus ja sain sealt ka edasi.

#75831 Reply
    Member

aga ma sain oma kraami kätte (pakiteade tuli eile, täna käisin postkontoris penskaritega koos sabatamas) – supernunnud asjad need pärlid ;)

#75832 Reply
    Member

Mul väike küsimus – kas silverpointi poes pärlipidureid ei olegi või ma lihtsalt ei leia.
    Lappasin küll silm punnis kõik tarvikute kategooriad läbi… 🙄

#75833 Reply
    kadryy
    Member

mhmh, ma ka otsisin neid ükspäev :m8hh:

#75834 Reply
    Member

Ma võtan juba mitu päeva hoogu, et kiita: nii kiiresti — tellimusest postkontorisse 2 päevaga — ei ole ükski minu pakk vist kunagi kulgenud. Ja nii kohe mitu korda järjest! Suurimad tänud! icon_mersi

#75835 Reply
    Member

@Ruta wrote:

Mul väike küsimus – kas silverpointi poes pärlipidureid ei olegi või ma lihtsalt ei leia.
    Lappasin küll silm punnis kõik tarvikute kategooriad läbi… 🙄

Hetkel kahjuks pärlipidureid ei ole jah. Aga küll tuleb :P

#75836 Reply
    Member

Silverpoint’i kaubavalik on kohe-kohe traadi osas korralikult suurenemas:
    1. saabumas on nii kullatud kui hõbetatud traat 0,6 mm ja 0,8 mm
    2. saabumas on 24 eri värvi vasktraati kolmes eri diameetris (0,3 mm; 0,6 mm ja 0,8 mm) – sedakorda on tegemist pisikese partiiga ja seega tuleb igat värvi esialgu vaid natukene.

pisike_smile

#75837 Reply
    Susa
    Member

Oh kui palju värve! Väga hea uudis :D

#75838 Reply
    mdm beadalot
    Member

@pisike_smile wrote:

2. saabumas on 24 eri värvi vasktraati kolmes eri diameetris (0,3 mm; 0,6 mm ja 0,8 mm) – sedakorda on tegemist pisikese partiiga ja seega tuleb igat värvi esialgu vaid natukene.

Kas seal on ka musta traati? :P

#75839 Reply
    Member

@mdm beadalot wrote:

Kas seal on ka musta traati? :P

Seal on ka musta traati!

#75840 Reply
    mdm beadalot
    Member

Vau, kus on alles värve 😯 Traate ma mõtlen…

#75841 Reply
    Member

oli jah – ma tegin päeval tellimust ja siiani silma eest kirju! ilus! igaljuhul tubli oled!

#75842 Reply
    Susa
    Member

Issanda rist – ma loodan, et te kõike pole veel jõudnud ära osta!!!

Susa -> tormab POOODI!!!

Edit: jõudsin :) Kõik polnudki veel ära ostetud :D

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 339 total)
Reply To: Reply #75842 in Silverpoint
Your information: