Silverpoint

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 339 total)
  • Autor
    Postitused
  • #75813 Reply
    Member

Sain ka eile oma paki kätte – ja oh mis ime postiljon tõi selle lausa koju kätte :D Kaubaga jäin väga rahule, aga nagu ikka just siis, kui mina olen ära tellinud tuleb müügile lahedaid uusi asju…..eks ma jään siis nüüd palgapäeva ootama ;)

#75814 Reply
    Member

Ei tea, mis konflikt on minu arvuti ja Silverpoint´i vahel, aga olen vist oma kümmekond korda üritanud sealt tellida, aga kui tellimuse registreerimiseks läheb, hakkab arvuti jukerdama . Nii need südamed siis tellimata ongi.

#75815 Reply
    Member

vast saab ka meili teel tellida? (uitmõte, ehk asjaomased kommenteerivad?)

#75816 Reply
    Member

Mirjam, kirjuta koodid välja ja saada neile meiliga. Alapunkti all Kuidas tellida on see teise variandina ka üles antud ;)

#75817 Reply
    Member

Saab loomulikult meili teel tellida (anu@silverpoint.ee) – seda on varianti on kasutatud ka. Ja kui keegi soovi avaldab, siis kodulehel on telefoninumber kirjas, nii et võib tellimiseks helistada ka :wink:.

pisike_smile

#75818 Reply
    Member

Ma ka peale 2 päeva üritamist tellisin lõpuks meili teel.

#75819 Reply
    Member

@Mari Marike wrote:

@timps wrote:

Aga tellimine oli üks kadalipp, muudkui viskas välja :?

Mul jäi seetõttu 2 korda tellimata ja on siiani. :(

Mul tellitud, kätte saadud ja igati rahul.
    Aga tellides viskas välja jah, just lõpus, kui vaja aadressi kinnitada jne. Siis olin kuri, kirjutasin ka siia (a pärast kustutasin ära :D ). Mingil põhjusel proovisin uuesti linki — ja seal mu tellimus oli — kõik kenasti kokku arvutatud, ei mingeid probleeme edasitegemisega, kenasti lõpetasime loo ära. Ja mis veel siinjuures oluline — kõik liikus postis täpselt nagu vaja ja sain kätte siis, kui arvestasin asja vaja minevat. :D

#75820 Reply
    Kairu
    Member

Ma ikka imetlen neid käsitsi valmistatud helmeid – fantast ilusad on! Ei suuda ainult otsustada millist võtta & millist jätta – üks ilusam kui teine ju! 😉

#75821 Reply
    Member

@Kairu wrote:

Ma ikka imetlen neid käsitsi valmistatud helmeid – fantast ilusad on! Ei suuda ainult otsustada millist võtta & millist jätta – üks ilusam kui teine ju! 😉

Võta siniseid :D , ma ühed võtsin, nüüd keerutan käes ja ei raatsi ära panna kuskile sisse!

#75822 Reply
    Member

ei ei, võta rohelised ja kollased – ma võtsin 😆 Õnneks pole veel kätte saanud, muidu oleksid ka käed kinni nagu Mari Marikesel :P

#75823 Reply
    Member

Avastasin, et Silverpointi on uut kaupa tulnud 😆

#75824 Reply
    Kairu
    Member

Ma ei julge vaadatagi… Kindlasti meelitavad jälle tellima :P
    Aga ei saa, kuueelarve on niigi lõhki. 🙄

#75825 Reply
    Susa
    Member

Aga minu poolt suured tänud silverpoindile ja pisike_smile`le ilusate punaste pärlite ja antiik-vidinate eest! Need näevad superilusad välja! Varsti võtan kasutusse ka.

#75826 Reply
    VintajRose
    Member

Mind ei lase turvasüsteem enam ligi o8m8 , omaarust panin õieti kõik sõnad senz3 . Ok, tellisin sis uue salasõna, ikka ütleb et valesti sisestatud ja turvasüsteem blokeeris kõik ära jne. ja proovi hiljem uuesti.
    Kui kaua on hiljem? 😳 24h? 5y6

#75827 Reply
    Member

Minul sama probleem. UUs salasõna tuleb juba 48 tundi. Tellida võiks saada ka ilma liitumata, siis oleks mul juba pakk käes.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 339 total)
Reply To: Silverpoint
Your information: