Silverpoint

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 339 total)
 • Autor
  Postitused
 • #1591 Reply
  Avatarrat_013
  Member
  #75769 Reply
  sweetpepper
  Member

  Aga mul on juba tellimus tehtud päeval ja ootan pakki j88j Seal on ikka päris palju lahedaid asju sunny

  #75770 Reply
  mdm beadalot
  Member

  Tõesti suur valik :D

  #75771 Reply

  ooo jeee missugune pärlivalik, tõsine kokurent on tekkinud.

  minul on väga hea meel valik ikka erinev ja väga hea kui valida saab…

  tegijad palun tutvustage ennast!

  #75772 Reply
  mdm beadalot
  Member

  @rat_013 wrote:

  link :: Silverpoint helmepood

  Kust sa leidsid – järsku on veel poode, millest me miskit veel ei tea 😯

  #75773 Reply
  Avatarrat_013
  Member

  silverpoint tuli täiesti ise meie juurde … eks asjaomased võtavad ka siin sõna vast ka pärastpoole …

  #75774 Reply
  mdm beadalot
  Member

  Kas meie forumant?

  #75775 Reply
  Avatarrat_013
  Member

  ikka küll jah 8)

  #75776 Reply
  LaanteLaps
  Member

  assa poiss!!!!

  #75777 Reply
  mdm beadalot
  Member

  @rat_013 wrote:

  ikka küll jah 8)

  cool :D

  #75778 Reply
  miokas
  Member

  jep, valik on kena. Ja veel kenam oleks, kui see püsiks. Tunnen puudust stabiilsusest. Seda on kyll alustajatelt palju tahta aga ikkagi unistan, et kui miski projekti puhul materjalist puudus tuleb, siis lihtsalt tellin juurde ja elu läheb edasi, mitte ei pea kodus kõigepealt ladu tekitama peas keerlevate ideede jaoks ja kui asi teostuseni jõuab, tõdema et pärlid otsas ja pole juurde võtta sama värvi ja suurust.
  See kõlas vist torisemisena… Tegelikult ei tahtnud ma tegijate entusiasmi kärpida, sest mul on hea meel et minu valik on laienenud. Kohapeal siin pole kohe mitte yhtegi arvestatava valikuga pärliletti.

  PS! ja kollates seal lehel ringi, tekkis mul idee :D Miks ei võiks pärlipoel ka olla oma nn lõngakaart. Et saaks ikka lähedalt vaadata, milline see õige värvitoon ja kuju ikka on :D

  #75779 Reply
  Pailaps
  Member

  Ma küll hetkel ei tea, mida ma tegema hakkan, aga ma tellisin just endale hunniku pärleid ja traati ja kõrvarõngakonkse 😯 :D

  nii ilusad, et vahtisin suu lahti!

  #75780 Reply
  Avatarpisike_smile
  Member

  Et kõik ausalt üles tunnistada, siis mina olen Silverpointi asutaja. Pood sai rajatud just selleks, et meil siin Eestis oleks ka suurem valik kõikidele pärlisõpradele. Eesmärk muide ongi saavutada see nn stabiilsus, et pidevalt oleks lai kaubavalik ning igaüks, kes lehte külastab, leiaks sealt midagi enda jaoks. Püüame oma kaubavalikut kindlasti laiendada veel ja veel ja veel, sest suure käsitöösõbrana olen minagi kolanud välismaistel netisaitidel ja näinud, mis mujal maailmas saada on. Ja seda kõike tahakski oma klientidele ka ise pakkuda.
  Aga poodi ei eksisteeri ilma klientideta ja nendeta ei saa ka kaubavalik suureneda. Seega ootame kõiki meie lehega tutvuma ja ka tellima :D. Ühtlasi tahaks öelda tänusõnad neile, kes juba tellinud on.
  Kui kellelgi on mingeid erisoove toodete kohta, mida meie lehel veel ei ole, siis võtke aga julgelt ühendust – katsume leida ka sellele lahenduse.

  Tegijast ka: pisike_smile on lapsest peale olnud suur käsitööhuviline, aga blogi mul endal ei ole – sest elurütm on nii kiire, et pidevalt midagi uut ei valmi ja seega ei ole hakanud blogi pidama. Vahel tellimise peale saab siiski ühtteist tehtud ja poolikuid töid leidub kodus alati :D. Erialalt töötan logistikuna ja seega on olemas väga selge ülevaade, kuidas toimub kauba toimetamine tootjalt tarbijani :wink:.

  Ilusat päeva kõigile!

  pisike_smile

  #75781 Reply
  Avatartumevalge
  Member

  Tänan tegijaid järjekordse meeldiva ahvatluse tutvustamise eest. Mis oleks elus põnevat, kui poleks millegi poole õhata, millegi valmistamisest unistada……. 9chin Kui ainult suudaks otsustada et mida täpselt tellida… :D

  #75782 Reply
  kikukas
  Member

  Avaleht tuleb ette, muud lingid ei tööta. Äkki uurid asja, pisike smile. smile_chica

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 339 total)
Reply To: Silverpoint
Your information: