sillerdaja heegeldatud pontšo

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu sillerdaja heegeldatud pontšo

• This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Postitused
  • #143 Reply
    Member

ampsak:

….ja tuli täna mulle külla sillerdaja, kingikotis kaasas imeilus tema enda tehtud pontšo – ampsak paneb juba homme rühma kaaluma minnes selga vist!

crazy:

No nüüd veel lilleke i’-le täpiks ampsak!

Tults:

sillerdaja, aga kuidas sa kasvatasid, kui tihti juurde kasvatasid laiust? Ja kas kokkuõmblemise triip jääb siis kõhu ja selja peale või õlgadele? Oeh, ega vist enne asjast täpsemat sotti ei saa, kui ise asi käsile võtta ja töö tegemise käigus asi selgeks teha. Aga need joonised kuluks küll ära ;)

sillerdaja kirjutab:

mina heegeldasin jah neljakordsete sammastega…vist… 😳 ei mäletagi eriti. ja vahele tegin vast ka mingi 3-4 silmust. Noh, minu puhul on nii,et eks ma silma järgi vaatan, kuidas ruudud ilusad tulevad, niimoodi teengi. Aga pontšo tuleb siis heegeldada selline L-tähe kujuline ühes tükis ja pärast äärest kokku heegeldada/õmmelda. Ja siis narmad äärde. Ise tegin “lõike” siin foorumis Crazy joonise järgi – ma ei teagi täpselt, kus tal see joonis siin üleval on, aga selle järgi ma tegin, ega enne ei olnud kunagi pontšot teinud ka. Igatahes ise jäin rahule ja pontšo viisin kingitusena Ampsakule ja paistis, et ka tema jäi rahule.

midagi ei kasvata. teedki L tähe kujulise, kogu aeg ühe laiusega… pärast kui kokku õmbled, siis ükskõik, mis pidi selga paned – õmblus ees,taga või küljel. Joonis oli siin kuskil olemas küll, aga mul ei ole praegu aega otsida, ehk Crazy ise leiab ja paneb siia.

#16691 Reply
    Member

crazy kirjutab:

Ma ka ei viitsind otsida aga ikka leidsin 😆 http://mze.pri.ee/kaalukad/poncho.jpg

Aga ausõna seda teist mille lingi ma andsin on veelgi lihtsam teha. Aga üldse ei jaksa tõlkida. Ma ju ligikaudse juhendi andsin, selle järgi saab ka ilusti teha. Näed ju pildilt kuidas tulema peaks 😳

#16692 Reply
    Member

Tobuvants kirjutab:

Ehk on siin ka midagi huvitavat. Lihtsalt leidsin
    http://www.lionbrand.com/content-ponchoIndex.html

#16693 Reply
    Member

crazy:

Inglise keelne foorumi teema selle kohta, tegemise õpetus

Mina olen sügisel eelneva õpetuse järgi teinud: eest vaates ja külg vaates. Kulus üks tokk lõnga, k.a. need tutid otsas.

Loodan et juhendit tõlkima ei pea, sest kunagi ammu tõlkisin selle endale ära aga praegu jälle ei viitsi neid lühendeid kohe otsida! Aga köhige kõvasti kui ikka vaja 😆 Aga põhimõtteliselt kõigepealt heegeldada 90 silmust, ring ühendada ning sinna mõni rida sambaid (ja nii et töö läheks laiemaks veits) ja esimene kettide rida tekib juba siis, kui uuele reale heegeldada 4 kinnissilmust ja 5 ahelsilmust; 4 kinnis, 5 ahel jne jne. Siis ei ole see aukudele üleminek nii järsk. Edasi peab ainult üha rohkem ahelaid heegeldama (viimasel real juba 17)! Hästi lihtne :D

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: sillerdaja heegeldatud pontšo
Your information: